Problem..........

Nedodirljiva88

Ističe se
Poruka
2.788
Jeste li primjetili kako su svi nekako u posljednje vrijeme "rezervisani",sebicni,nervozni...............sta se desava sa ovim ljudima??:-? :-? Zasto su svi postali tako odvratni,odbojni...........koliko ja znam nije prije bilo ovako!!!!!Ova okolina oko mene tacno "gusi" raznim "pricama"!!!!Ima li kod vas toga,u skoli,na poslu......:sad: :sad: !!!????!!!!!
 
A ove picheke iz kablovske,cim sam im danas upao na "gajbu" odmah posele par sati zovu ...poslali tehnicara.
Ma da mi ga dojis mamu ti *****! Nisam kuci,ni sutra nisam kuci (spavam kod bivse zene,hehehe) ...a kada dodjes ima da te karam na sred ulaznih vrata,mamu ti....
 
Nedodirljiva88:
Jeste li primjetili kako su svi nekako u posljednje vrijeme "rezervisani",sebicni,nervozni...............sta se desava sa ovim ljudima??:-? :-? Zasto su svi postali tako odvratni,odbojni...........koliko ja znam nije prije bilo ovako!!!!!Ova okolina oko mene tacno "gusi" raznim "pricama"!!!!Ima li kod vas toga,u skoli,na poslu......:sad: :sad: !!!????!!!!!

stid me da priznam...ali ja masturbiram gledajutji tvoj avatar
 
Bash tako draga, ja to sve vreme pricham.........i sve kao, nije tvoja krivica a sve na tvoja ledja.......more, ko ih shisha...........................ako hoce da se dure i ljute i nerviraju, neka im!!!! NE TICHE ME SE APSOLUTNO!!! :D :D :D :D
 

Back
Top