svidja mi se ali.....

nasmejana pahulica

Zainteresovan član
Poruka
118
upoznala sam slatkog decka, dopada mi se, upoznala sam ga preko prijatelja tako da znam da je i on totalno dolepio za mnom. cak je poceo da podmicuje ljude za moj br tel, ali........... decko je razveden, ima cerkicu, i koliko god mi se dopada ne bih da ulecem u vezu sa njim ali mozda ce mi biti zao posle, sladak je.........
sta da radim???
opusim se i igram se dok mi je lepo, ili okrenem glavu???
 
Covek koji ima bivsu zenu i cerkicu, je i dalje muskarac, nije vostana figura koju treba poslati u muzej. Jos ako je to moj drugara S***, samo napred!
I nema ali...Ali devojci srecu kvari! :)
 
Ako je dijete problem, onda nemoj da ulazis u vezu...
Dijete ne zasluzuje da u njegov zivot i svijet ulazi osoba kojoj smeta njegovo postojanje...
Pogotovo ne da sa takvom osobom dijeli jednu od dvije najvaznije i najvoljenije figure u svom zivotu...
 
Ajde ja cu malo to lepse da zapakujem:

prva asocijacija mi je da je on od tebe stariji, a mozda i nepremostivo stariji (ne mislim na godine), jer vec ima dete i razveden je, a jedine njegove kvalitete koje istices su: sladak je i da ima dete.

Ti ne da ne pokazujes da neces vezu, nego ti pise preko chela da oces kres:

1 - sladak - moze da prodje,
2 - dete - moze da mu previse okupira raspored.
 
ma ne da necu kres, dopada mi se stvarno, nije mnogo stariji samo 5 god, znaci prihvatljivo potuno, ali za sekundicu se zaljubim, i sta onda?
to bi sve bilo normalno ne bih se uopste dvoumila da sam u svojoj zemlji, ali on je stranac za mene na neki nacin.
mada s druge strane posmatrano meni nista ne smeta da se poigram malo :) :) :)

bar ce mi biti interesantnije, mnogo je simpatican
 
nasmejana pahulica:
naravno da mi dete ne smeta, ali ipak ja necu neku ozbiljnu vezu, necu da se igram mame, zato sto mislim da je jos rano za tako nesto. dopada mi se on, ali sa njim dobijam ful paket, samo nisam sigurna da to zelim
Znaci, dijete ti smeta, nemojmo da se lazemo... U skladu sa tim, ili odustani od njega ili se samo kresite...Doduse, kres kombinacije uvijek sa sobom nose opasnost od zaljubljivanja pa ti sad vidi sta ces...
 

Back
Top