Istovremeni orgazam

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
U poslednje vreme cesto razmisljam o tome da li je, tj., da li treba da bude vazno za dobar seks u vezi/braku da oboje postignu orgazam u, bar priblizno isto vreme, sto cesce, ako ne i uvek. Mislim, da li treba da se partneri trude da postignu tako nesto.
Meni se, recimo, desavalo da nam u prvih par godina veze/braka stalno orgazam bude ili istovremeno, ili vrlo blizu jedan drugom. Kako je vreme odmicalo, i to se menjalo...
:-| ...sad, bas nesto i nemam neki stav cvrst po tom pitanju...ne znam bas sta da mislim...sta vi mislite?
 
Cupavka:
U poslednje vreme cesto razmisljam o tome da li je, tj., da li treba da bude vazno za dobar seks u vezi/braku da oboje postignu orgazam u, bar priblizno isto vreme, sto cesce, ako ne i uvek. Mislim, da li treba da se partneri trude da postignu tako nesto.
Meni se, recimo, desavalo da nam u prvih par godina veze/braka stalno orgazam bude ili istovremeno, ili vrlo blizu jedan drugom. Kako je vreme odmicalo, i to se menjalo...
:-| ...sad, bas nesto i nemam neki stav cvrst po tom pitanju...ne znam bas sta da mislim...sta vi mislite?
Bitno je da tvoj muz ima "cvrst" stav, ostalo ce vremenom doci na svoje msesto... a mozda i nece... koga boli briga... Rock'n'Roll...
 
...mislim da stvarno nema nikakve veze da li je istovremeno ili ne sve dok devojka nije jedna od onih koja je u fazonu...."ne diraj me, pusti me da iskuliram", posle orgazma, vec sex potraje dok oboje ne budu srecni i zadovoljni :)

....naravno i dalje je lepo ponekada svrsiti istovremeno...
 
meni je jedan maleni rekao da se istovremeni postize kada on neshto u nekom trenutku stane skroz i maltene izvadi, ako sam dobro razumela, pa onda nastavi intenzivnije, brza penetracija i to i onda zajedno brrrrrr.. ali jeste strashno stvarno..
 
Zaboravio....sta znachi,u glavi mi....gluposti....ne znam kako cu da rende,...a to me sputava---Mozda bih trebao da izadjem kada prezd. i nadjem....do zime// AS I PROMIIISS yo Aleksej &Wilk....axxaxax/

------------.>>mada alkohol,knjizice 2....rachuni,mob...nisam bio u gradu 2 meseca...qyqyy.....
 
Mannibals:
Zaboravio....sta znachi,u glavi mi....gluposti....ne znam kako cu da rende,...a to me sputava---Mozda bih trebao da izadjem kada prezd. i nadjem....do zime// AS I PROMIIISS yo Aleksej &Wilk....axxaxax/

------------.>>mada alkohol,knjizice 2....rachuni,mob...nisam bio u gradu 2 meseca...qyqyy.....

apsolutno - bezuslovno te podrzhavam! :D
 
Cupavka:
U poslednje vreme cesto razmisljam o tome da li je, tj., da li treba da bude vazno za dobar seks u vezi/braku da oboje postignu orgazam u, bar priblizno isto vreme, sto cesce, ako ne i uvek. Mislim, da li treba da se partneri trude da postignu tako nesto.
Meni se, recimo, desavalo da nam u prvih par godina veze/braka stalno orgazam bude ili istovremeno, ili vrlo blizu jedan drugom. Kako je vreme odmicalo, i to se menjalo...
:-| ...sad, bas nesto i nemam neki stav cvrst po tom pitanju...ne znam bas sta da mislim...sta vi mislite?


To je sasvim normalno ... vremenom zene mrzi da svrsavaju , a muskarci se ni ne trude ...samo moli boga da mu se digne i da uspe da svrsi za nekih 10ak minuta :lol:
 
Pa ovo čovek da ne poveruje.

Toliko neznanje o seksu i psihologiji.
Pa ranije (pre 1990) je u skoro svakom časopisu koji je obradjivao temu seksa bilo objašnjavano i tehnike i razlozi zašto je dobro imati usaglašen seks, tj svršavanje zajedno, ili u celobrojnim faktorima (on 1 ona 4 , on 2 ona 1).
Iz ove teme sledi zaključak da ili su svi postali zečevi (svršavanje bez reda i dužine) ili da su ovde sve sama deca ili noćne ptice koje od lokanja i poziranja nemaju pojma....
A o tome kako se postiže istovremeno svršavanje, produženi koitus, tehnike odlaganja i ubrzavanja orgazma, kao i zvečarke ili ostale finese pronadjite ili u nekoj starijoj i glupljoj knjizi (jer nije izdata u demokratiji, već u dogmatskom komunizmu) ili od onih koji nisu u modernom fazonu.
 

Back
Top