kako provodite dan

24 h traje jedan dan ,a od toga 10h dnevno radim , 14h ostaje za sledece aktivnosti : rucak , mali odmor , teretana , tusiranje , vecera , film , pranje zuba , spavanac ........ skoro svaki dan mi je isti , sem sto ponekad ubacim i sex :)))))
 
pa vako............ustajem u pola ses` odlazim u ve ce kad sam pogled`o puna basta vode, otkud voda kisa nije padala leto sunce grije avgust mesec, kad septicka jama se preliva..ja nista odem na telefon zovem....docicemo samo danas...dobro docice ima da dodju...nji nema danas zovem sutradan........................:lol:
 
Ustanem oko 7,30h,pijem jutarnju kaficu,doruckujem,ne ucim nista,da i vjezbam ujutro,odem na kaficu prije skole,pa u skolu........tamo se dosadjujem,poslije skole na kaficu,onda trcim na trening,dodjem kuci istusiram se,ili spavam ili idem van,malo ucim i eto!!!!!:D :D :D
 
Zavisi od dana.
Obicno imam casove od 8 ujutro do 3-4 popodne s tim sto izmedju casova uvek imam sat ili vise (nekad i tri) odmora. To provedem na laptopu i netu.

Dodjem kuci oko 5, trcim sat vremena dnevno, istusiram se, gledam malo tv ili ucim ako nesto imam i u 10:30-11:00 najkasnije sam u krevetu.
 
Ustajem ujutru oko 06.6.30 malo vezbam,potom jurim na posao.Na poslu kafa,jurnjava,kafa,jurnjava.Dolazim kuci,malo se majem sa detetom,odmorim se uz net,onda opet vezbam,uvece ili odem do nekog ili mi neko dodje(uvek mi je puna kuca),uglavnom legnem oko 1-2,ponekad i kasnije.....i opet iz pocetka,uglavnom zivim za vikend.
 
ustanem oko 6.... kafa, umivanje, doruchak, pranje sudova posle istog, do 7 da sam gotova..... shetam psicja...... prepodne treba da sam na predavanjima..... ali nisam.... tako da obichno u to vreme qvam ili uchim ili vecj.... shopping.... popodne predavanja..... kad me ne mrzi izadjem...... visim na forumu do uglavnom 2..... spavam....
moje vreme je fleksibilno.... jako sam neodgovorna.... sve zavisi od vetra.....
 
Zikica:
pa vako............ustajem u pola ses` odlazim u ve ce kad sam pogled`o puna basta vode, otkud voda kisa nije padala leto sunce grije avgust mesec, kad septicka jama se preliva..ja nista odem na telefon zovem....docicemo samo danas...dobro docice ima da dodju...nji nema danas zovem sutradan........................:lol:
e 'de se seti toga boodalo :D :lol:
 
@livia-----do 2..????

ustajem kad hocu...jedem kad hocu.....na kompu izadjem,da proshetam sam...ponkead sa nekim ..aaa...drygarima,volim da odem na mesta gde mogu da razmisljam,gde ima chetinara...bor.iglica.....retko chitam knjigu,radim oko kuce ponekad,skitam po gradu,skupljam inf,.planiram..... tako!
 
Ustajem u 6 mada ne moram jer radim od 8.30h ali volim laganeze ujutro da popijem kafu, bacim tuš malo šetam u boksericama po gajbi pa tek onda na šljaku e tu je problem jer nikad neznam dokle radim a to je redovno duže od 17h. Nakon toga obično popijem piće sa prijateljima u kafiću u kraju pa kući u trenerku i cooliranje sem ako imam neki program za večernji izlazak.....i yebiga to je to odprilike.....
 
Ustajem u pola sedam, radim od osam i nikada ne pijem kafu dok ne dođem na posao........trudim se da ne živčanim ujutro dok idem na posao, jer je gužva nesnosna.......radim do četiri i uvek ali uvek idem na vreme kući.........e onda opet gužva do kuće.........:-D
I tamo je moja oaza mira, uživam kod kuće, uvek mi neko dođe,ili ja odem nekuda, ili kad je ispitni rok učim, baš odmaram bez obzira što u i oko kuće uvek ima nešto da se radi....:-D
I u glavnom za sve imam vremena.............................:-D
A vikendi su mi najlepši.............:-D
 

Back
Top