To ja zovem ljubav prema *****

Markelja:
Sada svi sa nestrpljenjem ocekujemo neko dodatno pojasnjenje situacije. Koja ti se naravno "dogodila"

Nije mi se nista dogodilo. Nego samo konstatujem sta je to prava ljubav prema ***** i seksu, zamislite osobu koja ce da izgubi pravo na skolovanje zbog seksa. E vidite to je doslednost i ljubav prema nekoj stvari, u ovom slucaju seksu.

Ko bi od vas zrtvovao svoj zivot i upropastio sebe zbog necega, recimo zbog seksa?

Ja samo hvalim ovakav potez jer iskreno iskazuje ljubav prema polnom odnosu.
 
:Idol::
a ova tvoja dubokoumna misao je vredna otvaranja nove teme zbog....?.....

Kako nije.
Svi se ovde hvalimo da volimo seks. Ali malo ko ce da upropasti svoj zivot da bi imao mnogo seksa. Zaista je malo ljudi dosledih seksu u punom smislu te reci, da recimo jednom u zivotu zbog seksa dotaknete dno dva u zivotu i vise nikad ne isplivate. Samo su neki toliko dosledni i pozrtvovani.
 
avatar_2930.gif
 
AcaBg82:
Kada je devojka spremna da izgubi pravo na skolovanje zbog *****. To je prava ljubav prema *****!!!
Pa to i nije nesto bog zna sta.
Znam ja i gorih slucajeva.
Yebes ti pravo na skolovanje,nisu svi za skolu. Yebeno je kad zbog qrca moralno posrnes (ako tako mogu da kazem).
Recimo ako ti je radno mesto "prometno" pa te nabode neki nepoznati klijent pred kraj radnog vremena...i tako...:lol: :lol: (da ne ulazim u detalje,hehehehe)
 

Back
Top