sa osmehom ili ne cekati 50 te godine

Ja ima 28..Malo znam tih koje u 50 nose farmerke, patike...Obicno su to neke ozbiljnije odevne kombinacije..U stvari ne znam ni jednu koja se tako oblaci..A i to je period klimaksa...Ne znam kako preziveti...A ne znam ni kako da mi prezivimo dok su one u klimaksu.. :?
 
Uf ja bi volela da moja mama nosi bar farmerke , i da zna da ukljuci komp.Al ne zna , nit je patike zanimaju.. Trenutno je zauzeta da ne kazem opsednuta pacenjem zbog klimaksa.. ..A Vi i forum i farmerke i patike.. Svaka cast...Kako se nosite sa klimaksom...i kolika su Vam deca?
 
Моја мама ни са 20-30 није носила фармерке и патике, па би сада бласаво изгледала у њима....
Али, пошто их ја носим од кад знам за себе, било би сасвим безвезе да прекинем да их носим само зато што улазим у ''извесне године''.....(наравно, зна се када и у којим приликама)...
 
Ma da , slazem se sa Hellen. Nama je sasvim ok da nosimo farmerke ,patike, sve mnaje suknje i blejzere... Ja ne mogu sebe da zamislim u tome. Volim doduse odelo , dobro se osecam u njemu.. Al suknja mi sve manje prija. cak i u poslovnim prilikama , idem u pantalonama..Imam ih na desetine... I sve cesce ravne cipele nosim...a ne znam zasto kad su mi stikle opsesija.. Patike koristim samo za trening...
 
Pa sad... sa pedeset godina mozes da se osecas mlada jedino ako si u odlicnoj fizickoj kondiciji. Mislim, dzaba ti mlad duh, ako te bole ledja, kolena ... i ne daj boze nesto gore. Jos nisam stigla u 40, ali verovatno cu se oblaciti isto kao i sada, jer se i sada oblacim skoro isto kao kada mi je bilo 17...
 
Eh bilo bi lepo docekati pedesetu. Ostalo mi je 20 godina do tada... i to je zaista dug period, svasta moze da se desi.

Ne razumem koji je problem docekati pedestu godinu???? Pa zar je tim ljudima neko ukrao godine ili su ih oni ziveli po svom izboru? Ako su ziveli za nekog drugog, a ne za sebe... to je vec sasvim drugi problem i nema veze sa godinama. Mislim da o pedesetoj treba misliti mnogo ranije. Kada god sam pocinjala nesto novo u zivotu razmisljala sam gde ce me to odvesti i kako ce se reflektovati na ono jutro kada se budem probudila i shvatila da sam postala srednjovecna zena.

U svakom slucaju pedeset godina nije kasno da se pocne ispocetka. Tesko je, ali moguce. Nema razloga za brigu...
 
Sastavio se moj klimax i pubertet kod dece pa vi sad mozete misliti kako nam je.Nosim farmerke i patike ali ne uvek.Ne oblacim sve sto sam u mladjim danima jer mi vise ne stoji onako i bilo bi neukusno.Volju i elan imam i dalje i pokusavam da ne obracam paznju na milion smetnji koje me sustizu.Osmeh je jos tu...
 
Moja majka je dobila vetar u ledja tek odkako je otisla u penziju sto je bilo blizu 50-te. Posto je veoma aktivna penzionerka koja je pocela da vise vremena posvecuje sebi i vitla naokolo presaltala se na farmerke i patike (iako je ranije stalno bila u suknjama i na stiklama) i cak ovaj sad popularni hibrid izmedju cipela i patika. Jedino jos ostaje da joj uvalimo i tregerice:)))
 
eh, žene šta vam je! moja mama ima 46 godina, vitkija je nego ja, čak je po mom mišljenju mršava, nosi i farke i patike i dukseve i trenerice, sve joj stoji baš super! što se tiče kompa, ona već godinama razmenjuje mejlove, radi za kompjuterom svaki dan. i ide na rekreaciju, čita, ide na kafe sa drugaricama,... sad su joj deca porasla pa ima vremena :D moja mama sad tek ima baš dovoljno vremena da se posveti sebi, i ona to i radi. čak i moja baka, koja ima 76 godina ne sedi u kući i kuka, već ide na rekreaciju, šeta svaki dan, ima drugarice, ima više elana nego mnogi mladi... nemojte na godine gledati kao na neki teret ili ograničavajući faktor, uživajte u životu. moja mama čak kaže i da tek sad ume da zaista uživa u životu. dok god je zdravlja, godine vam neće smetati, osim ako same sebe ne zbabate ;)
 
cale je u fazonu patike ,zelena vijetnamka, leviske ili neke druge farmerke..gucci, armani i sl...patike...rejban cvike...keva isto fura trenerku i patike opushteno...cale ima 65 a keva 60...dodushe izgledaju mladje jedno 15 godina....nisu sijedi debeli i tako to....cale je u boljem fizickom stanju od 90% ljudi...keva je normalna..nije supermen...
 
blpd_girl:
eh, žene šta vam je! moja mama ima 46 godina, vitkija je nego ja, čak je po mom mišljenju mršava, nosi i farke i patike i dukseve i trenerice, sve joj stoji baš super! što se tiče kompa, ona već godinama razmenjuje mejlove, radi za kompjuterom svaki dan. i ide na rekreaciju, čita, ide na kafe sa drugaricama,... sad su joj deca porasla pa ima vremena :D moja mama sad tek ima baš dovoljno vremena da se posveti sebi, i ona to i radi. čak i moja baka, koja ima 76 godina ne sedi u kući i kuka, već ide na rekreaciju, šeta svaki dan, ima drugarice, ima više elana nego mnogi mladi... nemojte na godine gledati kao na neki teret ili ograničavajući faktor, uživajte u životu. moja mama čak kaže i da tek sad ume da zaista uživa u životu. dok god je zdravlja, godine vam neće smetati, osim ako same sebe ne zbabate ;)

blpd_girl - bravo za tekst!
Sve si rekla.
 
:) pa nije forum i ostatak stvari koje net pruza rezervisano samo za vas deco.Moram da budem u toku stvari .A klimaks pokusavam da potisnem ali priroda cini svoje,niti vise mogu da igram basket niti mogu i hocu da se zanimam stvarima koji su mi nekad pricinjavale zadovoljstvo.Deca 18-19 devojke,sa svojim problemima .najteze je osecati da im vise niste potrebni osim kao sponzor.:)
 
blpd_girl:
eh, žene šta vam je! moja mama ima 46 godina, vitkija je nego ja, čak je po mom mišljenju mršava, nosi i farke i patike i dukseve i trenerice, sve joj stoji baš super! što se tiče kompa, ona već godinama razmenjuje mejlove, radi za kompjuterom svaki dan. i ide na rekreaciju, čita, ide na kafe sa drugaricama,... sad su joj deca porasla pa ima vremena :D moja mama sad tek ima baš dovoljno vremena da se posveti sebi, i ona to i radi. čak i moja baka, koja ima 76 godina ne sedi u kući i kuka, već ide na rekreaciju, šeta svaki dan, ima drugarice, ima više elana nego mnogi mladi... nemojte na godine gledati kao na neki teret ili ograničavajući faktor, uživajte u životu. moja mama čak kaže i da tek sad ume da zaista uživa u životu. dok god je zdravlja, godine vam neće smetati, osim ako same sebe ne zbabate ;)
:) eh sine bas si mudra za svoje godine .Blago tvojoj mami pozdravi je a inace smo vrsnjakinje:)
 

Back
Top