kreme za zatezanje

Ne veruj u te gluposti! Hrani se pravilno, uzimaj dosta tecnosti i bice OK.

Plus, mozes da koristis i neko hidrantno mleko za telo, Niveu recimo i koza ce ti biti lepa!

Ne zaboravi, pravilna ishrana je najvaznija!
 
Tusiranje toplo-hladno, posle losion od maslinovog ulja. Redovan piling. To je sto se koze tice.
A sto se tice misica, sat vremena fizicke aktivnosti dnevno, moze i setnja, penjanje uz stepenice.
Trbusnjaci i istezanje svakodnevno (ne treba ti vise od 15 minuta dnevno), ledja i ruke traze tegice od 2-3kg, dva tri puta nedeljno.
Vode sto vise i bog da te vidi, ne trebaju ti nikakve skupe kreme koje i ovako imaju samo kratkotrajni efekat.
E sad, ne znam koji si tip, mozda zadrzavas i previse tecnosti, onda so smanjiti na minimum, a posle tusiranja mozes i sama malo da se izmasiras (uvek u pravcu srca) dok se mackas. :-P

Dzanki food na minimum minimuma, kome jos trebaju sve te vestacke preradjevine.
Al' mozes da jedes pravu cokoladu, rucno pravljenu, sa velikim procentom kakaa i da pijes casu vina dnevno, ako volis i sreci nikad kraja. :lol:
 
Loreal maska sa višnjom....nije loša, ali mislim...nemam pojma, još ne zatežem lice, samo ga osvežavam.
Kažu da treba početi oko 30. godine? :roll: I kažu još: to što zakasnite SAD sa posebnom negom, videće se kasnije sve to :?
A s druge strane, to je možda trik kozmetičke inudstrije. Moja mama se kune u old school Niveu, a lice joj se sa preko 60. suuu-peeey :P
I ne znam da li da probam ili da ne probam :)
 
Betty:
Loreal maska sa višnjom....nije loša, ali mislim...nemam pojma, još ne zatežem lice, samo ga osvežavam.
Kažu da treba početi oko 30. godine? :roll: I kažu još: to što zakasnite SAD sa posebnom negom, videće se kasnije sve to :?
A s druge strane, to je možda trik kozmetičke inudstrije. Moja mama se kune u old school Niveu, a lice joj se sa preko 60. suuu-peeey :P
I ne znam da li da probam ili da ne probam :)

Naravno da je trik. Ako imas suvu kozu - izboraces se ranije (cim god da se mazes). Ako pusis - izgubis boju, nekako si zuta i smorena. Ako malo spavas - brze staris. Isto sa prezderavanjem ili manjkom tekucina. Nijedna krema to ne moze da promeni... ni genetiku.
 
ja sam probala neki Dior sprej protiv celulita, valjda Bikini... pre ne znam koliko godina, onda kada se pojavio na trzistu
i delovao je
ne znam kako, ali jeste

svejedno, to nije nacin da se resi problem... to je resavanje posledica, a ne uzroka
ako pre vremena imas problema sa kozom onda nesto nije u redu sa tvojim stilom zivota i treba za pocetak da prepises recept koji ti je napisala divlja

ako si stara i koza ti je opustena... za tebe nema leka, gravitacija nas sve ceka
 
phenomenon:
Jel se racuna setanje kuceta kao deo tretmana za zatezanje. Od preparata probala Nivea mleko za telo koje ucvrscuje i nisam primetila da se bilo sta desava

Sa niveom se obicno nikad nista ne desava ..... a ni sa ostalim mnogo skupljim preparatima ako samo od njih ocekujes da rese problem bilo koje vrste bez licnog zalaganja.Vezbe,plivanje,skijanje,rolanje,setanje,biciklo.....bilo koja aktivnost(ali redovna)ce ti pomoci mnogo vise a i bolje ces se osecati,pa ces stoga bolje i izgledati :)
 
w.witch:
Sa niveom se obicno nikad nista ne desava ..... a ni sa ostalim mnogo skupljim preparatima ako samo od njih ocekujes da rese problem bilo koje vrste bez licnog zalaganja.Vezbe,plivanje,skijanje,rolanje,setanje,biciklo.....bilo koja aktivnost(ali redovna)ce ti pomoci mnogo vise a i bolje ces se osecati,pa ces stoga bolje i izgledati :)
Ali mrziiii meeee. Dok sam zivela u prizemlju i vezbala uz kasate sa videa mislim da je bilo opstenarodno veselje u zgradi preko puta kad pocnem da mlatim rukama i nogama kao neartikulisana pa sam nasla izgovor da prestanem :)))) a onda uplatim u nekom klubu da bi imala obavezu i mislila sam da ce joga biti idealna za mene a onda sam shvatila da mi ipak treba nesto dinamicnije.
Mozda krenema na pilates- sta kazete na to?
 
phenomenon:
A oni stolovi na kojima nista ne radis nego te prikljuce na struju?

Jaooo, bre, ne nasedajte na gluposti. Koristite svoje telo i misice, pa ono vas vodi kroz zivot. Ne mora da bude nista agresivno. Setanje psa, jurcanje sa decurlijom, sredjivanje kuce, ma sta kod samo da je telo u pokretu. :-)
Provalila sam da me deca najvise umore, posle sat dva vodanja sa njima. Jos ako ih nosas, tamo vamo, ko da si imala trening u teretni. :lol:
Bicu fina, necu sex da pominjem. :razz:
 
divlja:
Jaooo, bre, ne nasedajte na gluposti. Koristite svoje telo i misice, pa ono vas vodi kroz zivot. Ne mora da bude nista agresivno. Setanje psa, jurcanje sa decurlijom, sredjivanje kuce, ma sta kod samo da je telo u pokretu. :-)
Provalila sam da me deca najvise umore, posle sat dva vodanja sa njima. Jos ako ih nosas, tamo vamo, ko da si imala trening u teretni. :lol:
Bicu fina, necu sex da pominjem. :razz:
:(((((( nemam dece za nosanje, a ona meni bliska su toliko velika da bi se verovatno usinula nosajuci ih :))))). Za sad sa njima radim na zatezanju mozdanih vijuga u verbalnim duelima ;)))). Setnja psa se svede na moje trcanje za njom tako da to ostaje opcija do daljnjeg
 
muvalo:
Ja znam ko ne radi :)

И ја!:-(

Ma, шетам са посла кад је лепо време (то је 20 минута пешака)....и то је све....:-(

И млеком за тело се мажем лети, а зими....кад се сетим....:?
И не вежбам, а стално решавам да почнем (решила да ћу 1. септембра почети, и вежбала сам, али само тај дан, од онда ништа!)...:-(

Једино што користим Ку10+ за лице....и то је све што предузимам....:roll:

Требало би да више пазим и да више радим на себи у том смислу......ал мррррззззиииии меееее......(па се зато увек дивим онима које се дисциплинују и све стигну).
 
Najgore je naterati sebe da pocnes da radis nesto, ali cim se odlucis i krenes, posle nekog vremena, ta aktivnost ti postane navika i radis je sa lakocom. Meni se to uvek desava sa vezbanjem, teram se mesec, dva ali cim krenem jedan, drugi, treci... dan, naviknem se i to mi vise nije problem
 

Back
Top