ISTURENO ODELJENJE EKONOMSKOG FAKULTETA IZ BANJA LUKE U BEOGRADU ILI MEGATREND ???
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ISTURENO ODELJENJE EKONOMSKOG FAKULTETA IZ BANJA LUKE U BEOGRADU ILI MEGATREND ???

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Arrow ISTURENO ODELJENJE EKONOMSKOG FAKULTETA IZ BANJA LUKE U BEOGRADU ILI MEGATREND ???

Zdravo ljudi,
    imam jednu veliku dilemu i potrebno mi je vase misljenje ili savet !
    Pre dva meseca sam zavrsio Beogradsku poslovnu skolu na bazi trogodisnjih studija (sa zavrsnim diplomskim ispitom), odsek menadzment - smer mala i srednja preduzeca. Medjutim, mislim da mi to nije dovoljno i zeleo bih da nastavim studije.
    Cuo sam da postoji istureno odeljenje Ekonomskog fakulteta iz Banja Luke u Beogradu i da bih mogao tamo da se prebacim, po nekim nagovestajima, na cetvrtu godinu studiju. Da li neko od vas zna nesto vise o tom isturenom odeljenju, gede se nalazi i sl. ? Koji su uslovi prebacivanja ?
    Druga varijanta mi je da nastavim studije na Fakultetu za poslovne studije u okviru Megatrend Univerziteta, gde bih mogao se upisem na trecu godinu bez polaganja diferencijalnih ispita (to je proverena informacija).

Sta mislite, sta je bolje od te dve varijante ? Kakvo je Vase misljenje o Megatrend Univerzitetu, tj. Fakultetu za poslovne studije ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.01.2006.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: ISTURENO ODELJENJE EKONOMSKOG FAKULTETA IZ BANJA LUKE U BEOGRADU ILI MEGATREND ???

Istureno odeljenje ekonomskog fakulteta iz Banja Luke???? :shock: :shock: :shock:

Pa onda bi morao da nostrifikujes diplomu, ako zanemaris cinjenicu da je takvo odeljenje potpuno nelegalno po zakonima Srbije.

Mada i nemas mnogo drugih mogucnosti. Na Ekof ne mozes osim na prvu bez priznatih ispita. Na FON-u ti skoro nista ne bi priznali, a pogotovu ne Matematiku 1 i 2 koja je neracionalno teska na FON-u. Ostaje ti Megisha ili neki drugi privatni.

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: ISTURENO ODELJENJE EKONOMSKOG FAKULTETA IZ BANJA LUKE U BEOGRADU ILI MEGATREND ???

Sta ce ti bre diploma banjaluckog faxa ?! Aj da si rekao--Sarajevski, pa da razumem..
    Ako 'oces diplomu Ekonomskog, imas ih po Srbiji (Bg, Kg, Nis, NS)...a ako 'oces privatni--eto Megatrenda..
    Mislim, razmisli malo : kad budes sedeo na razgovoru kod poslodavca, on te pita "odakle ste?" ti kazes "iz Beograda", on "a diploma-banjalucki fakultet?" ..malo bzvz
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in.
    ’cause I got too much life,
    Running through my veins, going to waste.

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Takvu sam informaciju dobio od nekih ljudi, ali sam vec kroz pricu shvatio da bi to bila nerealna kombinacija. U svakom slucaju, hvala na komentarima !

Slične teme

1. Poziv studentima Ekonomskog fakulteta u Beogradu
    Autor Lee_Montus u forumu Arhiva
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.11.2009., 02:03
  2. Stigo papa i do Banja Luke ...
    Autor al bundy u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 02.04.2009., 15:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor