Daljina-da li je dobar test za vezu?
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Daljina-da li je dobar test za vezu?

zamisli
    Guest

Podrazumevano Daljina-da li je dobar test za vezu?

Da li ste ikada izgubili kontakt s nekom osobom, jer se neko odselio. Ili ste mozda ostali bliski s nekim iako u to niste verovali. Da li verujete da te veze/prijateljstva koja su i daljinu izdrzala, da su prava?
    imam neke prijatelje s kojima se cujem iako se godinama nismo videli. Ne samo cujem vec jos uvek mogu sve da im kazem, jos uvek su jako bitan deo moga zivota?
    A mnogo mi ljudi rece da nisu to uspeli, pa mnogo je "pravih" veza puklo zbog daljine.

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: Daljina-da li je dobar test za vezu?

[font=Comic Sans MS]shta znam... ja sam se odselila... i proshlo je mnogo... i vidjam se sa nekim ljudima i dalje... i chujemo se.... no.... nismo isti... vishe nismo u istoj sredini pa se i odnos samim tim menja.....
    mislim.... kako ja da objasnima nekom mom drugu u bg koji ima 35 i josh zhivi s mamom i pishe knjige, da ja se ja svadjam sa ebenim mexicancem oko shishanja trave???
    [/font]

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]sredina utiche na nas.... menja nas..... mi sada imamo jako razlichite uglove posmatranja.... i dalje se mi druzhimo (uslovno recheno), da ne bude zabune....
    no..... daljina neophodno pravi i prazninu u odnosu.....
    [/font]

Zainteresovan član slucajna (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

daljina moze nekad da bude stvarno bolna,posebno ako je rec o osobi koju puno volite,ali u istom trnutku i pravi test za ljubav.Evo npr.imala sam jako dugu vezu na daljinu i to veliku,zahtevala je puno odricanja,truda,pokidanih nerava,poverenja i naravno bezgranicne ljubavi,ali ipak se to isplatilo,jer da nije bilo svega toga,danas ne bi bila sa tom istom osobom u braku.Sta ja znam,to je samo moj primer,da veze na daljinu mogu da uspeju!!!!

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio zamisli
    Da li ste ikada izgubili kontakt s nekom osobom, jer se neko odselio. Ili ste mozda ostali bliski s nekim iako u to niste verovali. Da li verujete da te veze/prijateljstva koja su i daljinu izdrzala, da su prava?
    imam neke prijatelje s kojima se cujem iako se godinama nismo videli. Ne samo cujem vec jos uvek mogu sve da im kazem, jos uvek su jako bitan deo moga zivota?
    A mnogo mi ljudi rece da nisu to uspeli, pa mnogo je "pravih" veza puklo zbog daljine.
    Sto se tice prijateljstva, nisu ti samo prijatelji ljudi sa kojima provodis svaki dan. Mozda su ti cak mnogo bliskiji oni sa kojima mozes da se ne vidis dugo vremena ali da uvek znas da bi ruku u vatru za tebe, i da sa njima mozes da places i smejes se kada se vidite kao da ste ceo zivot proveli svaki minut zajedno. Kada postoji ta nit izmedju ljudi, daljina nije ono sto joj moze naskoditi.
    A sto se tice veze muskarac/zena.. kakva koincidencija bas sam htela da postavim takvu temu :-D Nadam se da moze da uspe, iako nikad nisam verovala u to.
    Cudno kako mi se razlikuju misljenja po pitanju prijateljstva i po pitanju ljubavi na daljinu
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Daljina-da li je dobar test za vezu?
    Jeste.
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Domaćin phenomenon (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

definitivno da

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Nije...Sta ce mi testovi...
    Slazem se sa Livijinim misljenjem...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.08.2006.
    Reputaciona moć
    43

daljina je definitivno dobar test za vezu. sada sam potpuno sigurna da sam imala srecu i na vreme otisla, bas pre vencanja hahaha

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ne volim da stavljam svoju vezu u neke testove i ukrstenice....

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio latica
    Sto se tice prijateljstva, nisu ti samo prijatelji ljudi sa kojima provodis svaki dan. Mozda su ti cak mnogo bliskiji oni sa kojima mozes da se ne vidis dugo vremena ali da uvek znas da bi ruku u vatru za tebe, i da sa njima mozes da places i smejes se kada se vidite kao da ste ceo zivot proveli svaki minut zajedno. Kada postoji ta nit izmedju ljudi, daljina nije ono sto joj moze naskoditi.
    A sto se tice veze muskarac/zena.. kakva koincidencija bas sam htela da postavim takvu temu :-D Nadam se da moze da uspe, iako nikad nisam verovala u to.
    Cudno kako mi se razlikuju misljenja po pitanju prijateljstva i po pitanju ljubavi na daljinu
    slazem se sa tobom... sva prijateljstva koja imam po svetu jos uvek traju uprkos vremenu i daljini... takodje ne verujem u opstanak veze na daljini... moguce da u stvari ne verujem u postojanje tako jake ljubavi gde ne igra ulogu razdaljina... mislim da nije cudno praviti razliku izmedju prijateljstva i veze jer ja recimo mogu mesecima da se ne cujem sa dobrom prijateljicom a da to ne promeni nista izmedju nas, dok recimo tako nesto u vezi vec nije moguce, tako da te dve stvari i nisu za poredjenje...

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne znam za vezu koja je izdrzala na daljini vecoj od 5 km.

A za priajteljstvo je drugo nesto.
    Cesto sam daleko od vecine svojih prijatelja,ali cim ima priliku vidjam se sa njima.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    hahahahahhaahahahahahah iskusno nema sta

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa da...znas kako, u BGu, vec ako je jedno od njih u drugoj zoni gradskog prevoza,moze da bude vrlo zajebano.

zamisli
    Guest

Citat Original postavio latica
    Imam i jednog "prijatelja', ma onako samo smo se muvali i nikada se nista znacajno nije desilo, i ostali smo u kontaktu i tako smo dobri ne cujemo se mesecima i onda se cujemo i pricamo satima, neverovatno ....A sto se tice pravih prijatelja isti slucaj kada god se vidimo, cujemo, kao da se nikada nismo razdvajali, Milsi divno je to kada imas takve osobe s kojim ne moras da budes fizicki blizu a ipak ste jako bliski, i nema nikakvih ustrucavanju u razgovoru, i ponasanju....kao pred pravim prijateljima, opusteno :-D

zamisli
    Guest

A za priajteljstvo je drugo nesto.
    Cesto sam daleko od vecine svojih prijatelja,ali cim ima priliku vidjam se sa njima.
    Ja znam za vezu koja je "izdrzava' petu godinu na daljinu....mada ne znam kako im polazi za rukom

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma verujem ti !

Tu je neko ili lud ili se zavarava.
    'Oce to...citao ja u onim zneskim novinama Love Story itd...kad nemam sta da radim,pa uzmem od koleginice takve novine i odem u WC da keenjam i citam.
    Lakse mi je tako.

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ma verujem ti !

Tu je neko ili lud ili se zavarava.
    'Oce to...citao ja u onim zneskim novinama Love Story itd...kad nemam sta da radim,pa uzmem od koleginice takve novine i odem u WC da keenjam i citam.
    Lakse mi je tako.
    Samo za to i jesu dobre...

Zainteresovan član slucajna (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio zamisli
    Ja znam za vezu koja je "izdrzava' petu godinu na daljinu....mada ne znam kako im polazi za rukom

A sto im ne bi polazilo za rukom,ako se vole i ako imaju izgradjen odnos,govorim ti ovo iz licnog iskustva,jer sam imala vezu na daljinu 4 i po godine i na kraju smo se uzeli,ipak neka moze da ima i srecan kraj.

Zainteresovan član Sandy_BG (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Pa naravno da jeste...prosto, zasto bi se bilo ko zrtvovao radi osobe do koje mu nije stalo?
    Avanti Rubia!

Slične teme

1. Dobar program za share-ovanje (za dial up vezu)?!
    Autor polarnimeda u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.10.2006., 21:39
  2. Daljina...
    Autor dkole u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 07.04.2005., 10:38
  3. DALJINA
    Autor looodica u forumu Arhiva
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 30.11.2004., 17:35
  4. daljina prednosti i mane