Rock nation (objasnjenje)

J

Jimi

Gost
Mozda ste videli moj forum o rock naciji ali ga niste razumeli zato ledi objasnjenje...
Rock nacija je ustvari moja ideja o organizaciji koja bi se zalagala da sacuva rock i druge dobre pravce muzike kao sto su classica , jazz , nasa prava narodna izvorna muzika...Za sada je to jos u razvoju (ima samo 3 clana ja i dva druga iz odeljenja). Ali se nadamo da je prosirimo...
Pravila su ovakva: ko jednom izadje posle mu nema vise ulaska...slusa se iskljucivo navedena muzika i zabranjuje se rap,techno i druge provale kao sve turske i islamske melodije...
Nadam se da je dovoljno od mene a sta vi mislite o tome i kako bi mogli da damo ime bendu....?
 
auuuu brate vi pomalo licite na neku sektu. i ne pomalo. prvo to zabrana ulaska posle izlaska...a zasto molim? drugo, te zabrane... to je svasta. inace vam je ideja bas simpaticna, i ne kapiram kako mislis da prosiris, da nadjete jos clanova ili sta?
 
Ideja je simpaticna, ali za mene je rock izmedju ostalog simbol oslobadjanja od nekih ustaljenih normi i okvira. Po meni, nema smisla sad toj grupi oslobodjenih ljudi nametati nove norme za koje niko ne moze da garantuje da su bolje od napustenih. Ako neko slusa rock, to je lepo. Ako pri tome zeli da slusa i tursku muziku, treba da bude slobodan da to i radi.
 
Ja se potpuno slazem sa tobom, stvarno je vreme da pocnemo makar sa streljanjem, ako ne sa inkvizicijom. Dakle sklopili smo posao ti kazi, a ja...(dajem ponudu koja ne moze da se odbije)!
P.S. Ma samoo se salim lepa ti je ta organizacija, ali devojka od malo pre je u pravu- muzika je sloboda,zasto stavljas lance?!?!
(ali ono za konjske glace u krevetu i dalje stoji)
POZDRAV
 
Potpuno se slazem da treba istrebiti i zabraniti svu tu tursku muziku kojom nas zasipa PINK televizija.Zar je normalno da umesto da na TV-u slusam Janu,DZEJA,i druge Turke i Hrvate umesto Doorsa i Stonsa.LONG LIVE KING ROCK!!!
 

Back
Top