Pomoc oko putovanja

_Ljupka_

Obećava
Poruka
82
Planiram sledeceg leta da idem u Grcku sa drustvom, ali mi treba mala pomoc da izaberem u koje mesto da idemo. Kao prvo, ne bi smo isli na neke duge destinacije, nego nesto ispod Soluna ili neki prst eventualno.
Mislila sam da idemo u Nei Pori, zato sto sam imala lepo iskustvo sa tim mestom i zaista mi se dopada. Jedimo mi ne odgovara kao mesto za provod. Jeste blizu Platamon, ali...sta znam. Paralia mi ne odgovara, ne svidja mi se more tamo. Ne znam kakav je Olimpyc beach, ali koliko mogu da vidim na netu, nije za mlade, kao i Stavros?!?!?!? Bila sam tamo kao mala, ne secam se. Ili mozda Asprovalta?
Molila bih sve koji imaju nesto da mi preporuce, ako uopste postoji neko ''idealno mesto''.
Dakle, tu je drustvo, a sa time ide i provod, a takodje ne bih isla na neko ''smudjeno'' mesto koje nema nikakvu plazu, more, ili visoke cene...
Mnogo trazim :), znam, ali stvarno bi mi mnogo znacilo da dobijem neku preporuku i razlog zasto.
Hvala unapred
 
Ove godine sam bio sa drustvom u/na Olympic beach-u bilo je extra.Mesto je fenomenalno.Nema diskoteka,ali ima par kafica za chill.Nije guzva,za razliku od Paralije(kao na buvljaku) koja je na 2 km odatle(povezana plazom).Ako trazis kupanje,odmor-Olympic beach,plaza po svacijem ukusu,a diskoteke,provod i sve sto ide uz to-Paralija koja kao sto rekoh na 2 km,moze pesaka,a moze taxi(3 oera).Najbolja varijanta da se stacioniras u Olympic beach-u,a za provod skoknes do Paranojlije. pozz
 
Ja gde god pogledam za Olympic bech pisu da je more prljavo, da ima trava i meduza... Ne znam koliko je to tacno, ali ne bih da rizikujem.
A Hanioti... ne znam posle pozara sta je ostalo. Mislim ni Pefkohori nije los...
Za sada mi najbolje deluje Nei Pori, interesuje me za plazu u Olympic beach-u jos.
 
Ja gde god pogledam za Olympic bech pisu da je more prljavo, da ima trava i meduza... Ne znam koliko je to tacno, ali ne bih da rizikujem.
A Hanioti... ne znam posle pozara sta je ostalo. Mislim ni Pefkohori nije los...
Za sada mi najbolje deluje Nei Pori, interesuje me za plazu u Olympic beach-u jos.

pa zavisi u kom dobu godine. ja na primer kad sam išla početkom avgusta, nije bilo meduza, ali je bilo dosta trave... a već ljudi koji su došli posle nas su se žalili da je bilo dosta meduza... tako da je to relativno....
 

Back
Top