Masaza?

Pa, ima veze ako si shvatio na koju masazu mislim. Nisam mislio samo na masazu ledja. Prevashodno mislim na masazu u kojoj ti riba na kraju izdrka qurac. Jel krijete to od devojke?
 
Ali pogledajte s druge strane. Devojka odsutna, a muskarac iako je napaljen suzdrzava se da kresne nesto i samo se zadovolji masazom. Da li bi ga u tom slucaju ostavile?
 
svevlade si to ti???
confused0050.gif
:lol:
 
saha:
post1. Da li upraznjavate masazu? Mislim na masazu celog tela bez sexa u salonima za masazu. Narocito me zanima misljene onih koji su u vezi i u braku.
post2.Pa, ima veze ako si shvatio na koju masazu mislim. Nisam mislio samo na masazu ledja. Prevashodno mislim na masazu u kojoj ti riba na kraju izdrka qurac. Jel krijete to od devojke?
aj dogovori se s mozgom pa tako.....
 
saha:
:shock: Zar tebi drkanje spada u sex!? Onda si ti prevario devojku milion puta.
Da ponovim mislio sam na masazu nogu, ledja, qurca i svega ostalog u salonu za masazu ili bilo gde drugde.

Cek,cek,...ja sam fizioterapeut ali to nismo ucili u shkoli :) ,poshto masiram samo zene,-dal' treba kad mi neka zgodna dodje na masazu celog tela da joj kazem da mi prvo dva,tri puta izdrka Qurac -kako ne bi doshlo do sexa ?!???
I dal' da joj to dodatno naplatim? ;)
Mujo-budaletino
 
S_K_V_O:
ne nego ti njoj treba da izmasiras celo telo ako oces da budes pravi profesionalac... :)
prati moderne tendencije u svom poslu, covek se uci dok je ziv! ;)

Vidish,godinama radim i mushterije su zadovoljne ali i sam sam osecao da tu neshto fali :roll:
SKVO,ajde da me poducish,...ipak je to dobar biznis.Eto imash od mene masazu celog tela kad kod pozelish ako to profunkcionishe :)
 
Moze li tema u vezi masaze da prodje bez aluzija na sex? Ajmo sad da cujemo sta iskusni fizioterapeut kaze na to posto ja idem na masazu i stalno treba ljudima da objasnjavam da u tome nema nikakvih sexualnih dogadjaja. Jesmo li mi zaista operisani od toga?
 
Buggy:
Cek,cek,...ja sam fizioterapeut ali to nismo ucili u shkoli :) ,poshto masiram samo zene,-dal' treba kad mi neka zgodna dodje na masazu celog tela da joj kazem da mi prvo dva,tri puta izdrka Qurac -kako ne bi doshlo do sexa ?!???

Pomesao si sve. Posto je ona dosla kod tebe na masazu, ti bi trebalo da joj odradis masazu celog tela (ako to radis). Mada te razumem jer je muskarcu tesko da radi takvu masazu iz vise razloga. Prvo devojka obicno nece jer se plasi sexa sa masazerom.
A kad ti odes na masazu videces kakve sve usluge pruzaju.
 

Back
Top