Hrvati vs. Srbi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eferenci

Početnik
Poruka
32
Proslo je par godina od rata.... vidim da se po Zagrebu ljudi voze u nekim novim , ogromnim autima - BG tablice....da se razumijemo.
Sad ja imam jedno pitanje - kakav je stav danas nakon svega vas Srba prema nama Hrvatima? Ne samo stva vec i misljenje o ratu i zrtvama toga rata s jedne i druge strane?
Televizija propaira neku prijateljsku sliku - kao vi dolazite k nama, mi k vama ali je li to samo utopija ili doista postaje realnost??
 
Врло је лоше да ја то пишем латиницом, јер ја своје писмо имам, а то је ћирилица. Ако ти не знаш ћирилицу то је твоја срамота.
 
hajde za pocetak da te lepo pozdravim....ali malo me cudi da ovde postavljas takova pitanja...delujes mi kao da si neobavesten....ti sukob i probleme koji su srbi iz hrvatske imali sa vama hrvatima,poistovecujes kao sukob sa svim srbima...BG table i putovanja...
ta posleratna pojava apsolutno nema nikakove veze u odnosima srbije i hrvatske...i da skratim ta prica vise ne pije vodu
 
veKsla:
hajde za pocetak da te lepo pozdravim....ali malo me cudi da ovde postavljas takova pitanja...delujes mi kao da si neobavesten....ti sukob i probleme koji su srbi iz hrvatske imali sa vama hrvatima,poistovecujes kao sukob sa svim srbima...BG table i putovanja...
ta posleratna pojava apsolutno nema nikakove veze u odnosima srbije i hrvatske...i da skratim ta prica vise ne pije vodu


Nije poanta u tome... vec me doista zanima kakav je stav prema Hrvatima u Beogradu?
 
Ма бре, њима је добро када дођу овде, зато наше каменују када оду тамо. Докле бре тако? Немој бре да долазиш, што се мене тиче ниси добродошао.
 
Геноцид у Другом Светском Рату и етничко чишћење над Србима у овом задњем,је направило довољно велику линију разграничења између `нас` и `вас`,што би рекао М.Обилић...
 
eferenci:
Pa nije lijepo od tebe da spominjes predrasude jer ih nemam. Bas zato i pitam neke stvari jer ima puno razlicitih ljudi a tako i misljenja.
Inace sam iz Zagreba
a ti onda lepo sedi na vlak i dodji vozom do beograda ili se dovezi do bajakova pa nastavi od batrovaca.... :roll: ako ti neko mazne tablice sa auta dobices probne ili ako ti neko izgrebe vrata i haubu napravi kasko....
 
veKsla:
a ti onda lepo sedi na vlak i dodji vozom do beograda ili se dovezi do bajakova pa nastavi od batrovaca.... :roll: ako ti neko mazne tablice sa auta dobices probne ili ako ti neko izgrebe vrata i haubu napravi kasko....


Pa ok...bas mi frend ide sljedeci mjesec u BG poslovno pa bi mogla s njim.
Navodno da su izlasci ludnica a da mladi ljudi cak i ne spominju rat i nemaju neki defekt oko toga
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top