pljunuti preko ramena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jeste, ne sve vreme, al umeo je da se ponasha povremeno, narochito kad popije kao kreten, da maltretira ljude oko sebe nekim prichama, a ja se fatam za glavu aman iskuliraj loma... i vazio je za ludaka... i bash me nervirao taj osecaj, ako si s nekim prihvati ga ili ne... ali bilo je jache od mene... sad kako chujem, chova prso totalno...
 
Pa ono i nisi.
Mislila sam tipa verujes za nekog da je ok covek, poveravas mu intimne stvari, a nakon okoncenja veze, zbog toga sto je besan sto te gubi, on ti kaze takve stvari da ti ne mozes da poverujes. I kazes sebi, Boze hvala ti, tek sad vidim sa kim sam imala posla. I bude te sramota, i sto se kaze na njegov red, i zbog toga sto nisi videla ranije sa kakvim covekom imas posla. Mali ljudi su mali ljudi pa gde god da ih stavis, i na presto i u blato.
 
latica:
Jel vas nekada bilo sramota sto ste bili sa nekim u vezi?

Jeste! Jednom sam se zaljubila, i to bas, bas, u tipa koji je bio manipulativan, lazov i... ma, sve grozno :) A ja bas, kao za inat, nasla njega da mu se poveravam... I sad ga ponekad sretnem - bila sam sa njim pre jedno osam godina - i pripadne mi muka, onako uzdrhtim od gadjenja kad pomislim da sam bila sa njim. Da sam mladja, verovatno bi me bilo i stid.
(volela bih da znam zasto sam se, zaboga, zaljubila u takvog tipa? verovatno neka samodestruktivna potreba :) )
 
Ja sam jednom, pre 6 godina i jednom, pre 2 godine bila u vezi sa momcima za koje se kajem sto sa bila sa njima. Ne samo da me sramota, vec se kajem. Bacila sam emocije, energiju i vreme. Nisu oni mene ponizavali, maltretirali, manipulisali, ali jednostavno me blam. I pitam se kako je moguce, ali kada se covek zaljubi sve je moguce.
p.s.Privukao me naslov, jer ja za takve stvari kazem da su mi ostale iza srednjeg ramena!
 
Mene je jednom bilo toliko sramota(bio sam janpi a ona je imala muza i dva klinca)da sam trazio od trenera(crni pojas 3 dan :shock: )da se bije samnom!
Reko mi je lepo da sam lud,a ja njemu da sam zasluzio... :cry:
Prihvatio je.... :roll:
lele,lele,leleeeeee
 
Daleko bilo da ga nisam prebolela. A sto se tice lose procene (ili blage retardacije doduse privremene :lol: verovatno si u pravu. Jer kad covek ne skonta tako nesto verovatno nije nesto u redu sa njim.
Vidim da nas ima jos, ali eto sto rece kolega gresi covek, na greskama se uci ;-)
 
Desilo mi se par puta...Stvar je u tome sto ako mi se neko dopadne bas pocnem da ga gledam kroz "ruzicaste naocare" pa mi je sve na njemu super i divno,ma slepa kraj zdravih ociju.I to su one veze koje su zapocete pre pravog poznanstva,vise ono-svidjas mi se,svidjam ti se,cula sam da si ok i to mi je dovoljno.
 
latica:
Pa ono i nisi.
Mislila sam tipa verujes za nekog da je ok covek, poveravas mu intimne stvari, a nakon okoncenja veze, zbog toga sto je besan sto te gubi, on ti kaze takve stvari da ti ne mozes da poverujes. I kazes sebi, Boze hvala ti, tek sad vidim sa kim sam imala posla. I bude te sramota, i sto se kaze na njegov red, i zbog toga sto nisi videla ranije sa kakvim covekom imas posla. Mali ljudi su mali ljudi pa gde god da ih stavis, i na presto i u blato.

jeste ...i ja sam tako prosao i mene je sramota jedne osobe.TEBE! naime vidim da suketas vamo gluposti po chatu pa reko da te malo demantujem..kao prvo kazes da sam besan sto te gubim ..veorvatno mislis i na sujetu .e ovako koliko se oboje dobro secamo poslednjih mesec dana nase veze meni se nije ni dizao na tebe ,sama dobro znas da te kao devojku nisam nesto ni gotivio.ti si zahtevala iks puta da budemo drugovi posle veze..ostali smo kao ono u ok odnosima ..poslednji put kada smo se videli koliko se dobro secam rekao sam ti da imam devojku(dogovarali smo se da idemo na rostilj nisi htela ako mi bude tu devojka , rekao sam ti da i i ti nadjes nekoga ) ...nisam te ni zvao na telefon ti si mene zvala..iks iks puta sam ti bio uteha uvek kada ti je bilo lose ja sam bio tu da te razveselim ..nekih desetak dana se nismo culi ....meni je brat pogunio pozvao sam te da te vidim kada se vratim sa sahrane na pola sata, sat na kafi negde u gradu cisto da se ispricam sa nekim jer mi je bilo tesko ..odjebala si me da bi se prestvatila tom nekom tvom u najbooljem svetlu kao ja se ne vidjam sa bivsim mocima i jos pocnes da se nesto brecas e onda sam te napljuvao ...a ti insistirala da se mi druzimo .a da se zna ...ti dok si bila sa mnom videla si se i sa bivsom velikom ljubavi i sa bivsim kres varijantama koliko se secam a plus nista ti nisam branio..a tebe sam kao osobu gotivio ...a one stvari sto sam rekao uvek mogu da kazem u bilo koje doba dana ili noci ili pred bilo kime i tebi ako hoces u lice ...jer je to istina i dobro znas da kazem sve sto mislim ..jeste nije u redu jer je bilo uvredljivo ali ti si prva pocela ti si me iks puta uvredila a ja sam ti na lep nacin ukazivao da to nije u redu ...e pa i ja sam se spustio jednom na tvoj nivo i izvredjao sam te ..ti si veoma bila bas bas ne moralna devojka u bliskoj i daljoj proslosti nisam ti sudio na kontu toga ..mislio sam da tvoja sexulana sloboda nema veze sa karakterom ..pogresio sam ...pomislicu da zaista nesto nije u redu sa tobom kad vidim sta pises po chatu ..kome se prestavljas kao neko OK ..nemas ni drugove ni drugarice ...sa svima si uvek u nekoj zavadi...bolesno je to sto radis al opet to je tvoj problem al mani se mene u bilo kom kontekstu...video sam ti i neke ostale postove i to je sramota sto pises ...sad mogu da budem bezobrzan pa da ti svaki demantujem da ispod svakog napisem sta si ti radila u takvim i slicnim situacijama sto bi se razlikovalo od onoga sto si ti odgovarala.znas i sama da i ja znam da si puna kompleksa ..ali nisam znao da ce se oni meni obiti o glavu .. seti se samo sta sam ti rekao dok smo spavali kad si se vratila sa mora seti se da ti ne kazem ovde pred svima ...i da ponovim jos jednom i ako si to i po meni videla stotinu puta NE ZANIMAS ME KAO DEVOJKA JOS ODAVNO A VISE NI KAO DRUG NITI NESTO SLICNO .. ja treba da kazem Boze sa kim sam ja to ima posla ...bio sam trenutno na tvom nivou sad odoh ..sretno... e cek hahahaha zaista smesno hahah jbt pa ti dodjes na chat ovde i pricas nesto sto ne postoji hahaha jaoo boze hahahaha aj uzdravlje hahahah
 
:lol:
jeste nazalost.
uloga partnera u mom zivotu je bila veca ili manja, ili nikakva...to znaci da su veze sa nekima bile u biti gubljenje vremena, ali su ti ljudi bili sasvim ok i ja se sa nekima od njih i druzim pomalo.

medjutim ima jedan-zalim dan kad sam ga srela, a upoznali smo se pre 6 godina. i dan danas on zivka i maltretira i mene i moje prijatelje i rodbinu iako se godinama nismo videli. pored tog maltretmana covek je nevidjeni lazov.sumnjam cak i da me je pratio. jednom prilikom sam bila u crkvi a nakon toga me je neko zvao sa fiknog broja telefona. kada sam proverila ciji br. je u pitanju ispostavilo se da je u pitanju br. crkve u kojoj sam bila istog dana. jedina osoba koja mi i dan danas pada na pamet a koja bi bila u stanju da izvede slicnu akciju je taj lik. mozete misliti onda kakav je lazov, manipulator i bolesnik u pitanju. bas me je sramota sto sam ikada imala ista sa njim.
 
S_K_V_O:
:lol:
jeste nazalost.
uloga partnera u mom zivotu je bila veca ili manja, ili nikakva...to znaci da su veze sa nekima bile u biti gubljenje vremena, ali su ti ljudi bili sasvim ok i ja se sa nekima od njih i druzim pomalo.

medjutim ima jedan-zalim dan kad sam ga srela, a upoznali smo se pre 6 godina. i dan danas on zivka i maltretira i mene i moje prijatelje i rodbinu iako se godinama nismo videli. pored tog maltretmana covek je nevidjeni lazov.sumnjam cak i da me je pratio. jednom prilikom sam bila u crkvi a nakon toga me je neko zvao sa fiknog broja telefona. kada sam proverila ciji br. je u pitanju ispostavilo se da je u pitanju br. crkve u kojoj sam bila istog dana. jedina osoba koja mi i dan danas pada na pamet a koja bi bila u stanju da izvede slicnu akciju je taj lik. mozete misliti onda kakav je lazov, manipulator i bolesnik u pitanju. bas me je sramota sto sam ikada imala ista sa njim.

haha kao film :D loodilo ....:D
 
S_K_V_O:
:lol:
jeste nazalost.
uloga partnera u mom zivotu je bila veca ili manja, ili nikakva...to znaci da su veze sa nekima bile u biti gubljenje vremena, ali su ti ljudi bili sasvim ok i ja se sa nekima od njih i druzim pomalo.

medjutim ima jedan-zalim dan kad sam ga srela, a upoznali smo se pre 6 godina. i dan danas on zivka i maltretira i mene i moje prijatelje i rodbinu iako se godinama nismo videli. pored tog maltretmana covek je nevidjeni lazov.sumnjam cak i da me je pratio. jednom prilikom sam bila u crkvi a nakon toga me je neko zvao sa fiknog broja telefona. kada sam proverila ciji br. je u pitanju ispostavilo se da je u pitanju br. crkve u kojoj sam bila istog dana. jedina osoba koja mi i dan danas pada na pamet a koja bi bila u stanju da izvede slicnu akciju je taj lik. mozete misliti onda kakav je lazov, manipulator i bolesnik u pitanju. bas me je sramota sto sam ikada imala ista sa njim.

hmmm a da te mozda nije pozvao neki svetac :D
 
nesam pijan al mi mrsko bilo pisati ...hteodoh reci da mi je ovako kao osoba tj drug bila ok za drzuzenje pricu i bla bla ...al kao devojka u variajnti momak i devojka to mi je bilo bzvz ....i vidim da je branis ...cestitam ..fenomenalna je odbrana
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top