Vegeta

puzzzle

Početnik
Poruka
5
Nisam dugo u USA i najveci problem mi je prilagoditi se na hranu. No... imam samo jedno pitanje, a to je moze li mi neko reci koji zacin ovde je priblizan nasoj vegeti?
 
puzzzle:
Nisam dugo u USA i najveci problem mi je prilagoditi se na hranu. No... imam samo jedno pitanje, a to je moze li mi neko reci koji zacin ovde je priblizan nasoj vegeti?


Mozes vegetu i ovde da kupis,samo zavisi gde se nalazis...Recimo,u Astoriji ja sebi juce kupih po kile..i teglu pravog dzema..i plazmu..uhhh.....

A ako ne,onda mozes da porucis online,recimo na
http://parthenonfoods.com/spices-c-92.html?page=10&sort=4a
http://balkanbuy.com/shop/index.php?action=category&id=8
 
Sport_Billy:
ma ima vegete gde god hoces....i u srpskoj i u hrvatskoj i cak i makedonskoj verziji...biraj...nego nema suvih rebaraca za pasulj :)

pa i nema bash.... ima kod tebe.... a ja treba kod tebe da dolazim po istu.....?
no ima drugih zachina..... vegeta j
e mnogo slana.... a to bash i nije zdravo.... ovde bar ima svega... shto ste se zakachili za "domacje"???
 
livija:

pa i nema bash.... ima kod tebe.... a ja treba kod tebe da dolazim po istu.....?
no ima drugih zachina..... vegeta j
e mnogo slana.... a to bash i nije zdravo.... ovde bar ima svega... shto ste se zakachili za "domacje"???


Hihihihihihhhihihihihi....jel ovo iz price lisica i grozdje? ;)
 
cesnjak je beli luk

sport billy nas podseca na originalne emisije hrvatske televizije sa oliverom mlakarom i stevom karapandzom ( ili kako se vec zvao kuvar, ne secam se sad )

tamo je u svakom receptu stajalo : zlicica vegete i 'sitno kosani cesnjak' :)
 
....ljudi sto sam skuvao corbast pasulj....da ne poverujete.... :) Suljpa made in NY
Nije bilo suvih rebarca u njemu ali je bilo slaninice i kobasice....i naravno zlicica vegete :)
 
A jesi li add cesnjak?Pa mislim,kakav ti je to postan pasulj bez rebarca?Kobaje i slanina..hmmm.... pa ajd da ti se progleda kroz prste a s ;) ledeci put da koristis rebarca i onaj link koji sam ti dala za njih!
 
Sport_Billy:
Bwe, danas umalo glavu da izgubima na rolerima u Central Park-u a ti tako.....a za piletinu stoji slika u profilu....doduse pre shisanja :)

Al si brz jbte sa novim porukama...
hahahaahahahahahahaahahahahahah...e da znas da ti je ta slika u profilu isto farsa... ;)
Kaj si me zvao today,da me pitas za zdravlje?lol
 
umalo da zaboravim da se pohvalim da sam uz pasulj napravio i cookies :)
 

Prilozi

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    51,3 KB · Pregleda: 7

Back
Top