Teleskop

Zmaj_Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
360
Kupio sam teleskop osrednjeg kvaliteta kako bih mogao da gledam nebeska tela sa svojom devojkom... pomračenje Meseca, Veneru, Mars, meteorske kiše... Međutim, pre nekoliko dana pala mi je na um sjajna ideja i teleskop sam uperio u mnoštvo prozorskih stakala oko mog balkona... mogu da vam kažem da sam pronašao novu zabavu - pronicanje u tuđu intimu... sada imam dva kanala, koja su bolja od bilo kojih na TV-u... kroz jedan prozor, udaljen oko 150 m, gotovo svake večeri gledam jednu devojku koja se svako veče gola promatra na ogledalu... pravi kojekakve kretnje, okreće se, podiže sise, vežba... uvek u isto vreme (00,30)... ima uredno potšišanu čkapi i dugu svetlu kosu... verovatno je studentkinja (ima naočari), starosti oko 20-25 godina... na drugom prozoru, udaljenosti od oko 200 metara jedna crnokosa gospođa 40-ih radi slične stvari (upravo bi sada trebala da se pojavi)... ona ima veliki crni žbun među nogama i malo oklembešene sise, ali sve u svemu nije loša... šteta što sam retko koje veče sam u stanu, tako da ne mogu pratiti celovita redovna dešavanja... ovo je mnogo zanimljivije od "Velikog brata"...

Pitam se da li je to etično što radim, bez obzira što ne poznajem lično te žene, kao i one mene... da li bi bilo u redu da se nekako raspitam ko su i šta su i da im javim telefonom da namaknu neke zavese... a šta ako one to rade NAMERNO? :shock:
 
Ma,naravno-perverznjakinje jedne! Samo te navlače, Vlade, pa kad budeš dovoljno navučen-optužiće te da si voajer.
I naravno-nikako im ne reci da navuku zavese., inače propade zabava i tebi i njima...
 
Баш те брига да ли је етички или не...
Ако ти је занимљиво ти гледај...те ствари су ок док год не повређујеш друге. А оне немају појма да их гледаш, питање је да ли би се буниле и да знају.
Осим ако ово не измишљаш...што и није немогуће, ипак је ово форум... :wink:
 
Jednog dana ih pozovi sve ( te zene koje posmatras ) na pice i kao ozbiljan covek im iznesi pricu, sasvim iskreno i do detalja pa zatim zajedno kao odrasli ljudi pronadjite odgovor na vase ponasanje ( posebno tvoje ).
 
bobba:
hahahaha cool
a gde li se samo muski zavlace kad se presvlace :D
da idem da kupim teleskop

mozda nam se pogledi i sretnu kroz teleskop ;)
Јаооо, добра си. Ал знаш они кад нпр. облаче гаће...то је тако трагикомичан призор. Ништа горе од натрћеног мушког дупета док скакуће на једној нози покушавајући да на ову другу навуче боксерице и сл.
Хахахахахахахах!
што немам оног смајлија што се ваља по поду и рита се од смеха.
 
Hmm..gledao sam taj film, kako bese, onaj sa charlie sheen-om i emiliom estevezom bratom mu, 'ko baca les u kantu za smece' ili bese onaj sa tipom (nepoznatim glumcem) shto ima problema prilikom snimanja, glumi melani grifit...
 
tweet-tweet:
Јаооо, добра си. Ал знаш они кад нпр. облаче гаће...то је тако трагикомичан призор. Ништа горе од натрћеног мушког дупета док скакуће на једној нози покушавајући да на ову другу навуче боксерице и сл.
Хахахахахахахах!
што немам оног смајлија што се ваља по поду и рита се од смеха.

hahahahahahahaha volela bi da ti krisom gledam..............:D
 
tweet-tweet:
Јаооо, добра си. Ал знаш они кад нпр. облаче гаће...то је тако трагикомичан призор. Ништа горе од натрћеног мушког дупета док скакуће на једној нози покушавајући да на ову другу навуче боксерице и сл.
Хахахахахахахах!
што немам оног смајлија што се ваља по поду и рита се од смеха.

Kakav je sex sa takvim muskarcima koji tako oblace gace?
 
bobba:
hahahaha cool
a gde li se samo muski zavlace kad se presvlace :D
da idem da kupim teleskop

mozda nam se pogledi i sretnu kroz teleskop ;)


...evo skidacu se ja ako hoces...mozemo da se dogovorimo da pustimo istu muziku, pa cu da djuskam uz ritam pesme koju slushas... 8) :D
 

Back
Top