Jason Becker

behemoth

Primećen član
Poruka
932
Verovatno znate za ovog coveka, i znate za njegovu bolest i verovatno znate sta je radio sa 15 godina... Ne mogu nista da saznam o njemu, da'l je ziv posto njegov sajt se nije update-ovao 4-5 godina... Bio je jedan od potencijalno najboljih gitarista u poslednjih 100 godina, ne samo po tehnici, vec kakvu je muziku pravio...
 
uuuuuu pa postoji tema o ovom choveku ?!!! wow...jes da je staraaaaa....ae bre ljudi zar niko nije chuo za choveka ?!!!! Alo bre jason becker, gle'ajte malo na youtubu, pa iznesite utiske !!! pls...
 
Verovatno znate za ovog coveka, i znate za njegovu bolest i verovatno znate sta je radio sa 15 godina... Ne mogu nista da saznam o njemu, da'l je ziv posto njegov sajt se nije update-ovao 4-5 godina... Bio je jedan od potencijalno najboljih gitarista u poslednjih 100 godina, ne samo po tehnici, vec kakvu je muziku pravio...

"po tome kakvu je muziku pravio" se gleda kakav je ko kompozitor\aranzer (u nekom slucaju) a ne kakav je ko gitarista.

Moras razlikovati komponovanje od sviranja.
 
"po tome kakvu je muziku pravio" se gleda kakav je ko kompozitor\aranzer (u nekom slucaju) a ne kakav je ko gitarista.

Moras razlikovati komponovanje od sviranja.

nije tacno,a to bi ti kao "advanced" trebao da znas....zamisli da imas savrsenu tehniku i da kad dodje deo za solo pocnes da sviras neke skale i apedja naucene napamet....licno nikad nisam cuo da za nekog gitaristu govore da je najbolji samo na osnovu tehnike,vec na osnovu celokupnog utiska pa i na osnovu "pravljenja" muzike.....
 
i to sto on to nije licno nikad cuo znaci da je to tako.
i to sto on tripuje da sam advenced i ako ja to nigde ne kazem da nije/jeste tako znaci da je to tako.
a dobri gitaristi kao ne sviraju naucene kompoz. nego u hodu komponuju?
iz svega toga izlazi da su dzimi i santana losi gitaristi, jer su im kompozicije lose, a mozemo da dodamo i (posto smo dodali "komponovoanje") "pravljenje" pa da kazemo da su Leo i Les najbolji gitaristi po tome sto su napravili neke gitare jeli?
LOL.
 
i to sto on to nije licno nikad cuo znaci da je to tako.
i to sto on tripuje da sam advenced i ako ja to nigde ne kazem da nije/jeste tako znaci da je to tako.
a dobri gitaristi kao ne sviraju naucene kompoz. nego u hodu komponuju?
iz svega toga izlazi da su dzimi i santana losi gitaristi, jer su im kompozicije lose, a mozemo da dodamo i (posto smo dodali "komponovoanje") "pravljenje" pa da kazemo da su Leo i Les najbolji gitaristi po tome sto su napravili neke gitare jeli?
LOL.

po ovome vidimo da ti ili nisi nikada ni cuo Hendrixa ili Pagea (ne znam na kog si Dzimija mislio) i Santanu ili nemas sluha.....jer njih obojica u hodu komponuju(naravno delove koji nece uticati na to da prvobitno delo postane neprepoznatljivo), nikada ih neces cuti da dva puta isto odsviraju neku svoju pesmu....a to pravljenje si koliko s esecam i ti stavio u svoj postpa sam ja samo nastavio u tom fazonu,tako da taj post mozes sam sebi da posaljes....a sad mozes da LOLujes kol'ko hoces koliko god nickova da napravis uvek ispadnes kreten;)
 

Back
Top