Streberka ili normalna devojka?!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: Streberka ili normalna devojka?!

Obećava
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Streberka ili normalna devojka?!

Ja sam treca razred gimnazije i uprkos tome sto je ovo vec treca godina kako sam u istom odeljenju ja ne mogu nikako da uspostavim komunikaciju sa mojim odeljenjem. Jednostavno osecam da ja tu ne pripadam. Slabo komuniciram sa ljudima, sedim sama u prvoj klupi i mnogi me smatraju streberkom iako ja to nisam. Mojim skolskim"drugvima" je jako cudno sto ja u gimnaziji pored strgih profesora imam sve petice i javlja se jaka ljubomora. Verovatno me celo odeljenje smatra cudakom i osobenjakom iako ja nisam takva. Van odeljenja ima super drugarice sa kojima se poznajem 10 i vise godina i njima mogu da poverim apsolutno sve, imam totalno poverenje u njih. Zato zelim da vas pitam sta ja da radim da nastavim da se ponasam kako se vec ponasam ili da se malo promenim? Mada iskreno mislim da niko od mojih gimnazijskih drugova to nije zasluzio.

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Streberka ili normalna devojka?!

postani lezbejka

salim se, ma boli te uvo, zasto da se ti menjas, kad su oni keteni. ko te prihvati takvu kakva si, e pa za njega se moze reci da ti je drug, a ovim ostalim samo pokazi srednjak

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

budi uvek otvorena za sve i korektna prema svima, usput i oprezna.
    i to je to.
    ajmo sledecji.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Sizzlym
    Guest

weruj mi , ljudi kao ti su u gimnaziji kao outcast-i, ali kada podjesh na fax, shwaticesh da si ustwari ti normalna, a oni greshe shto ne zele da se druze sa tobom...
    nije do tebe nego do okoline...
    jedino u srednjoj je ko uchi kreten...a kasnije obrnuto

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    530

Teta Saveta,juche sam sjedila na vesh mashini.Jesam li trudna?
    the problem with me is that i don't give a f.u.c.k but i still kinda do

Iskusan
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

pokusaj da malo vise komuniciras ....ali nemoj da se menjas zbog drugih !!!!!!

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Sizzlym
    weruj mi , ljudi kao ti su u gimnaziji kao outcast-i, ali kada podjesh na fax, shwaticesh da si ustwari ti normalna, a oni greshe shto ne zele da se druze sa tobom...
    nije do tebe nego do okoline...
    pa to i ja mislim, samo ti lepse napisala

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    530

Citat Original postavio aneleja
    Ja sam treca razred gimnazije i uprkos tome sto je ovo vec treca godina kako sam u istom odeljenju ja ne mogu nikako da uspostavim komunikaciju sa mojim odeljenjem. Jednostavno osecam da ja tu ne pripadam. Slabo komuniciram sa ljudima, sedim sama u prvoj klupi i mnogi me smatraju streberkom iako ja to nisam. Mojim skolskim"drugvima" je jako cudno sto ja u gimnaziji pored strgih profesora imam sve petice i javlja se jaka ljubomora. Verovatno me celo odeljenje smatra cudakom i osobenjakom iako ja nisam takva. Van odeljenja ima super drugarice sa kojima se poznajem 10 i vise godina i njima mogu da poverim apsolutno sve, imam totalno poverenje u njih. Zato zelim da vas pitam sta ja da radim da nastavim da se ponasam kako se vec ponasam ili da se malo promenim? Mada iskreno mislim da niko od mojih gimnazijskih drugova to nije zasluzio.
    Sve ce doci na svoje.Nigdje ne pishe da se morashh s njima druziti
    Samo se ti drzi svoje ekipe i to je to...

Veoma poznat ~*PrincesS*~ (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    181

ma ko ih *beep*...
    samo im je krivo shto si pametnija od njih...
    ozbiljno...mislish da njima ne bi bilo drago da imaju sve 5ice? Shto myst reche,probaj da vishe komunicirash ali nemoj bre da se menjash zbog njih...))

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio Sizzlym
    gluposti.
    u srednjoj se uchi a na fakultetu studira.
    samo oni koji ne znaju da studiraju uche-bubache na fakultetu.
    takve proste stvari kao shto je uchenje-bubachenje je nivo srednje shkole i tad se pravi dobra baza za dalje studiranje.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Početnik *Avril* (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Streberka ili normalna devojka?!

ma oni su ljubomorni shabani ne obracaj paznju ne njih i ni sluchajno nemoj da se menjash zbog njih

i narawno don't worry be happy

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    183

ma ostani kakva jesi

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mislim da znam o cemu je rec, nekada se i ja tako osecam, i verovatno je problem u komunikaciji nedovoljnoj. kod mene nekad bude problem sto se ja npr ne smejem uopste. mislim, faca po difoltu mi nije nasmejana. bez obzira na to volim da se smejem kada neko nesto dobro kaze i u sustini sam vedar. tako da gledaj kada pricas sa nekim od njih, smesi se vise i pravi se kao da te bas jako zanima sta imaju da kazu (naravno ukoliko te stvarno ne zanima) i videces da se stvari menjaju

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    336

znas kako,ako nisi vec tri godine pokusala ista da promenis,sad izdrzi jos malo,pa posle fax i sve mnogo bolje
    oni koji ce ti traziti da se menjas,znaci da te ne prihvataju takvu kakva jesi,i te zaebi i druzi se sa onima koji se da se glupo izrazim nose sa tobom
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Zainteresovan član Rambozo the clown (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Reputaciona moć
    43

Postani lezz. Stojim uz mysta.

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    530

E,a myst je pametan ubi boze!

E,ne brini uopste,ako se ne uklapas u svoje odeljenje ne mora da znaci da si cudna.Mozda si jedino naisla na sredinu koja ti ne odgovara.Imas svoje prijatelje van skole,druzi se sa njima.U skoli pokusaj sa ljudima iz odeljenja malo vise da komuniciras(vec je neko to rekao)mozda ti se neko i dopadne pa pocnes da se druzis,ali nije obavezno.Budi malo vise prilagodljiva,ali nemoj da se menjas potpuno.Probaj da se uclanis u neku skolsku sekciju,mozda ti tako bude lakse da probijes led.I veruj mi,kroz nekoliko godina ce ti ovo biti smesno.

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Ides li ti mozda na folklor? Ispisi se iz folklora, i onda ces imati vise vremena i interesovanja za drugove i drugarice iz odeljenja.
    luckastalutkica

Primećen član DaNa_Pa (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    54

Kod mene isto ima jedna devojka koja tako sedne u prvu klupu i samo shtreba. Mislim, to je OK, nemam nishta protiv shtrebanja i ja sam takva bila u osnovnoj, ali ja sam se bar druzila sa mojim drushtvom, zezali smo se i sve i bili su ljubomorni na mene, ali to nije bilo strashno jer smo se i druzili. A na ovu devojku u mom razredu jesu, verovatno, svi ljubomorni, ona umesto da pokaze drugima da i nije tako losha i uobrazena itd ona se ne druzi ni sa kim i pogorshava stvar,a niko nece nikog da moli da se druzi sa njim. Ja sam shvatila da si i ti takva, tako da si i ti kriva shto ne mozesh da uspostavish komunikaciju.

Domaćin gost 47277 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ne verujem da je i ona takva...

ja u odeljenju imam jednu devojku koja , izgleda kao da je iz mracnog ugla izasla, malo pacovski izgled...dugacka i sitna...(posto ne mogu da kazem visoka...)
    nastavnik je pita nesto, ona cuti
    pita je jos nesto, ona cuti
    i onda je jedna kao rekla, nekim ljudima je teze da se otvore drugim, upoznaju itd. ako je tebi lakse da se samo pismeno izrazavas ja cu to postovati - ona nije nista rekla

to je vec malo bolesno

@aneleja
    a sta si radila u prvoj godini?
    koja gimnazija?

Domaćin
    Učlanjen
    18.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

pa ovako....
    shto se tiche uchenja, ostani takva kakva si...ove petice sada, kasnije ce ti mnooogo znaciti za fax...
    ali pokushaj da malo komunicirash sa ostatkom odeljenja...pridruzhi se nekom njihovom razgovoru (o nekoj sasvim obichnoj temi) , kazhi svoje mishljenje ...tako ce skontati da ti ustvari nisi nihta puno razlichitija od njih.... u tvom odeljenju sigurno ima neko ko je bar malo slichan tebi... voli iste stvari kao ti ,itd...pokushaj da se malo zblizhish s njim....
    bitno je samo da prichash! ...o bilo chemu...nije bitno... tako te nece smatrati chudakom...
    oni te ustvari i ne poznaju...zbog toga se i tako ponashaju...
    to je to...

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

neces mi verovati ali ja sam u TOTALNO istoj situaciji,samo sto ja jos uvek idem u osnovnu(samo do maja).Znaci i moje drugarice ne idu sa mnom u odeljenje,a osobe iz mog odeljenja me ignorisu jer imaju nize komplekse sto se ocena tice,i jer su MNOGO ljubomorni na mene.Znaci to je strasno.......ali ja se nikada nisam trudila da se menjam zbog njih.Cak stavise,boli me uvo sta oni misle,jer imam drustvo koje,iako nije sa mnom u odeljenju mnogo volim i uvek bih im rekla sve i sve bih uradila za njih.Tako da moj savet je ad izdrzis jos malo,jer sigurno nisu zasluzili da se menjas zbog njih.Pozz

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

...Zato zelim da vas pitam sta ja da radim da nastavim da se ponasam kako se vec ponasam ili da se malo promenim? Mada iskreno mislim da niko od mojih gimnazijskih drugova to nije zasluzio.
    Ma da, najbolje promeni se zbog drugih... nemoj da imas svoje JA, sta ce ti to danas, poklekni pod tudjim uticajem, budi deo rulje, tako je najbolje...
    Realno...

Iskusan Zvezdica (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Iz mog iskustva, na fakultetu bolje prolaze oni koji nisu bili 5.0 u skoli... Najbolje prolaze oni koji su bili ok ucenici (4.50 i sl) ali nisu se previse zamarali, pa im je ostalo snage za faks.

A sto se tice problema- i meni je bilo isto tako. Ja sam zapravo (bila) veoma stidljiva i nisam uspevala da ostvarim opusten kontakt. Iz mog iskustva, ljudi bolje prihvataju one koji su opusteni i veseli (pa makar u sustini bili veoma zlobni), nego nekog ko je iskren i dobar, ali malo "ukocen" i nespretan u kontaktu sa ljudima (pogotovo vrsnjacima).
    Mozda se tu krije odgovor?
    Poslednji put ažurirao/la Zvezdica : 19.09.2006. u 16:47

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Ijaooo... bila sam autsajder chitavu osnovnu, i u prvom... onda mi je neshto pooklo u glavici, mrzelo me da uchim u drugom, bezhala sam sa chasova, zezala se, izlazila, pila... i zdruzhila se s odeljenjem. Shta je tu uzrok, a shta posledica, ne znam. Znam samo da mi je druga godina bila najbolja u zhivotu. Onda je doshla trecja, ja sam se udaljila od njih, i sad mi nishta nije jasno :? ni ko sam, ni shta sam, ni zashto sam. Tako da, nemam zaista shta da ti savetujem. Ako uspesh da pronadjesh neki odgovor u mojoj prichici (koja je, btw, mnogo skracjena ovde), super. Ja nisam bash uspela.
    A ocene nemoj da dirash ni sluchajno. Ne samo zbog faxa, nego i zbog neke opshte kulture, koja je i te kako vazhna.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •