POGLEDOM ME MILUJEŠ

Jarac- gleda na svet oko sebe otvorenim pogledom, teško ćete ga isprovocirati da skrene pogled, a voli da koristi mimiku- diže obrve, trepće- ali to radi da bi vas nasmejao i uvukao vam se pod kožu...
Ovan- blago namrgođen, nikad razrogačenih očiju (osim u besu), i nećete mnogo otkriti iz njegovog pogleda.
Škorpije- već kad ih pogledate u oči primetićete njihovu pronicljivost i težnju da sve sagledaju temeljno i detaljno.
Rak- ono dečije što ostaje u duši čoveka naći ćete u pogledu raka.. toplinu i saosećanje pre svega
Ribe- ako ih pogledate pažljivo u oči- možete saznati njihov život ceo... ako i pokušaju da stave masku na lice u njihovim očima videćete sasvim jasno ono što u tom momentu osećaju. Najčešće "nose" setan pogled...
 
RAK

Veoma često menja boju svog raspoloženja i povodi se za trenutnim stanjem, obično laže bez "dobre" pripreme i na osnovu emotivnog impulsa. Psihološki princip po kome funkcioniše pri izražavanju lažljivosti je "samozastita", tj. različiti mehanizmi odbrane koje nemilice i sa preterivanjem koristi kako bi sačuvao svoje emocije od povređivanja ili od razočaranja


Evo mog doprinosa...O svim znakovima i laganju..Ima veze sa licem..
 
Uh ja nisam primetila da se pogledi astroloski razlikuju.
Al kad kazes da ti verujemo

Evo pokusavam da dam svoj doprinos, ali sve se svodi na utisak koji imam o ljudima rodjenim pod odredjenim sazvezdjem. Zato odustajem od pisanija, a sutra cu da ih gledam u oci.
Poz i laku noc
 
Neki ljudi kazu da plavooki ljudi imaju hladan pogled... Ja ne mislim tako - ja volim njihov "plav pogled"...
Nekako se topim kada me gleda neko ko ima plave oci.... Zelene mi deluju onako malo djavolasto, vragolasto.... Na braon oci sam ravnodusna skroz......
 
Moje su neke cudne boje. Nekad braonkaste, a nekad zelenkaste.... Ipak su malo vise zelenkaste, pogotovo na svetlosti.
Jednom mi je jedan decko iz blizine gledao u oci, sunce je bilo napolju, rekao mi je da imam oci kao macka... Ne krijem, prijalo mi je to :)
 
Psihologue:
RAK

Veoma često menja boju svog raspoloženja i povodi se za trenutnim stanjem, obično laže bez "dobre" pripreme i na osnovu emotivnog impulsa. Psihološki princip po kome funkcioniše pri izražavanju lažljivosti je "samozastita", tj. različiti mehanizmi odbrane koje nemilice i sa preterivanjem koristi kako bi sačuvao svoje emocije od povređivanja ili od razočaranja


Evo mog doprinosa...O svim znakovima i laganju..Ima veze sa licem..

ali mu u zivotu mnogo pomaze kad LAZE SAM SEBE:)))
bar meni:))
to mi daje optimizam....na kraju se ta "laz" ispuni:))

npr. ubedjujete sebe da ste zdravi iako to niste uopste....i na kraju energija te "lazi" se materijalizuje i vi stvarno OZDRAVITE:)

svi smo mi u PSIHI a ne obrnuto:)))
 

Back
Top