DA LI MENE ZENE SMATRAJU ZA BUDALU?!!!

KOJI BRE STAV KOJU GLAZURU.

Sve bra paznja, postovanje, prijateljstvo, nikakva tendencija ka seksu, alo bre nikakva ni najmanja, iskrenost, I ONDA TE VUCE ZA NOS, alo bre pravi budalu od tebe, i ti znas da pravi budalu od tebe ALI KAO NEMA VEZE , ALI ONA I DALJE NASTAVI DA PRAVI BUDALU.

I POSLE SE JA CUDIM STO DRUGI JEBU VISE OD MENE I STO BOLJE PROLAZE, IZVADI PALAMARCINU , DODJI MALA, OP LA USTA I IDEMO MALA.
 
Ocigledno se kreces u pogresnim krugovima gde nailazis na takve devojke. Ako vec juris neke fenserke onda je logicno da ce one od tebe da prave budalu kad vide da nemas onaj stav koje one traze, jer njima treba neko ko ce da im sve placa a za uzvrat da ih cima kako hoce. Treba im neko cijeg autoriteta ce se plasiti i kad vide da nije tako onda se razocaraju i krenu da te tretiraju kao da si niko i nista. Tehnicki one su prikriveni mazohisti, ali to ne znaci da su sve devojke takve.
 
MA OVO BOLJE DA SMA PITAO "DA LI MENE LJUDI SMATRAJU ZA BUDALU", u stvari ja znam da me smatraju, ali nikad nikome necu da se NAJEBEM MAJKE, sve ono mislim NALETECU NA NEKOG KO JE OK COVEK. Kad im nesto treba onda su svi tu, sa smeskom na licu KO USRANE *****, a onda te na kraju PRAVE IDIOTOM.

CIM VIDE DA SI I MALO DOBAR COVEK, CIM VIDE DA NA LEBAC MOGU DA TE MAZU, GOTOV SI, ALI GOTOV. Isisace te, a posle ce da te sutnu.
 
AcaBg82:
Zene treba tretirati ko *****, cisto za ******* TAKO TE BAR NECE SMATRATI ZA IDIOTA, NAIVCA , BUDALU.

Cim im pokazes malo panje i prijateljstva ODMA POMISLE DA SI KRETEN KOGA TREBA VUCI ZA NOS!!!
Aco, koji ce ti vrag devojka? Da se ebe sa tvojim najboljim prijateljem? Sa tvojom sestrom? Da te zaebava i maltretira i da ti stalno zvoca i da stalno prica i da te smatra debilom? Da trazi punu 22 h paznju (ostala 2h otpadaju na kres sa tvojim najboljim drugom/tvojom sestrom). Sto? Lepo ti izadji u grad, neka to jedna blajvne iza diskoteke, ako imas auto mozda nesto i vise i da je posle nikad vise ne vidis ili cujes... I sta te boli tkapa ko sta misli o tebi... Opusti se i uzivaj jer ne postajes mladji, nego stariji...
 

Back
Top