Upoznavanje u gradu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Upoznavanje u gradu

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Upoznavanje u gradu

zashto ljudi toliko kenjaju kada se upoznaju u gradu ?...ili mi se cini ... umesto da npr. ovako lepo diskutuju kao ovaj fini svet forumski itd 8-) ....

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano Re: U GRADU ....

ne volim da se upoznajem u gradu...napushim svakog ko mi pridje...

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

kako kenjaju, shta kazu?

chika_doktor
    Guest

Talking Re: U GRADU ....

Citat Original postavio jastuk
    zashto ljudi toliko kenjaju kada se upoznaju u gradu ?...ili mi se cini ... umesto da npr. ovako lepo diskutuju kao ovaj fini svet forumski itd 8-) ....
    xexe ma nije mogutje...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

U gradu kenjaju beskućnici i kad čoveka, ne daj Bože , pritera, a ne može da stigne...onda se olakšava u gradu, gradskim javnim površinama - parkovima etc.
    Nisam znao da upoznavanje u gradu izaziva kenjanje, ali - sad znam, rekao/la mi jastuk.. : o )
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

mojne kenjash

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano Po šumama i gorama

Neki ljudi lupetaju pri susretima u gradu, selu ili bilo gde, pa čak i na netu, ko će znati iz kojih sve razloga. Pretpostavke:
    • ukoliko se ne poznaju, da bi bili jedni drugima dovoljno (ne)zanimljivi kako (ne)bi došlo do sledećeg susreta;
    • radi opuštanja i podizanja atmosfere;
    • faktor X;
    • jer je istina surova i ume da boli;
    • jer im se može;
    • ko si ti, ja, mi da uopšte sudimo šta je lupetanje?

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Borg_Queen
    mojne kenjash
    Ti ćeš da mi zabraniš da kenjam..
    Ja sad kenjam zato što ne znam šta hoće jastuk, zazirem od njenog provokativnog pitanja, cenim da nas zahebava što ovde kenjamo, a ne tamo gde treba. Kao, ovde smo super. Isijavamo visprenošću, dabome..

Ja mislim da je ljude stra' jedne od drugih, od utiska koji će da ostave na sagovornika, od izneverenih očekivanja, od pokreta i gestova koji mogu da budu pogrešno protumačeni.
    Ovde ne čuješ, ne vidiš, pisana verbalizacija je sredstvo, uživo ne možeš da staviš navodnike.. Grad je za ljude, ovo je za nevidljiva bića, ali i jedno i drugo je pojedinac, takav - kakav je.. : o )
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: Upoznavanje u gradu

Nisam primetila......ali mislim da se caskanje preko neta i caskanje uzivo ne mogu bas porediti,ma svuda ima debila koji misle da su popili svu pamet ovog sveta..

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio HeBePoBaTaH_

Ja mislim da je ljude stra' jedne od drugih, od utiska koji će da ostave na sagovornika, od izneverenih očekivanja, od pokreta i gestova koji mogu da budu pogrešno protumačeni.
    Ovde ne čuješ, ne vidiš, pisana verbalizacija je sredstvo, uživo ne možeš da staviš navodnike.. Grad je za ljude, ovo je za nevidljiva bića, ali i jedno i drugo je pojedinac, takav - kakav je.. : o )
    i ja mislim da je strah , i da zbog toga ova komunikacija preko neta cesto ispadne kvalitetnija ,iako bi trebalo da je obrnuto ....

@ Dis : pa ja sam kenjanje definisala kao suprotno od diskusije koja se ovde vodi , misleci na to da mi to upoznavanje u gradu vishe lici na upisivanje u spomenar , bez nekog dubljeg objashnjavanja ... btw. ko mi promeni naslov ?

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Diss,Diss sigurno...voli chovek da menja naslove....pa da se spomene da je mod..sigurno se sav ustreperio.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Trrrrrt.

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano Tamo, vamo, nikamo

Diskusije koje se ovde vode... Šta da mislim, zabrinuo bih se da čujem da neko javno raspravlja o nekim pitanjima koja se ovde potežu, a odgovarajući stil bi prouzrokovao da gradske ulice liče na vestern film.

Ne slažem se da su ljudi drugačiji. Samo, kao što HeBe_ naglasi, ovde su nevidljivi, pa pišu i oni koji ćute, i/ili o čemu ćute. Uostalom, kako sagovornici inspirišu jedni druge, tako se njihov razgovor nastavlja. Ovde ili bilo gde.

I vreme, ovde možeš da zadržiš dah, razmisliš, dođeš do odgovarajućih reči. U realnom vremenu za tako nešto je potrebna znatna veština, kao i iskustvo, da bi mogao da podrobnije objasniš svoje misli. Zato je i lakše reći bilo šta, makar i uglavnom bezvezno. Ionako se komunikacija među ljudima svodi na niz nesporazuma, ili grešim?

Uzgred, ja sam izmenio naslov. Reklamacije ne primam.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Kaži nam šta da pišemo , da te slučajno ne iznerviramo pa da opet moraš nešto da menjaš....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Uostalom, kako sagovornici inspirišu jedni druge, tako se njihov razgovor nastavlja. Ovde ili bilo gde.
    pa tako otprilike... ovde su takve formalnosti po defaultu izostavljene, a uzivo, kao pricha treba da je neopterecujuca u pochetku, eto ispadne nekom tako i dosadna, mada si potpuno slobodna da razgovor usmerish u drugom pravcu, malo kom sagovorniku zapravo i prija taj pochetak...

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]pitam se.... kako se upoznaju ljudi van grada.....? tirurirutirurirulol[/font]

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio livija
    [font=Comic Sans MS]pitam se.... kako se upoznaju ljudi van grada.....? tirurirutirurirulol[/font]
    [font=Verdana]Van grada se upoznaje priroda, a ne ljudi! [/font]

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio Borg_Queen
    pa tako otprilike... ovde su takve formalnosti po defaultu izostavljene, a uzivo, kao pricha treba da je neopterecujuca u pochetku, eto ispadne nekom tako i dosadna, mada si potpuno slobodna da razgovor usmerish u drugom pravcu, malo kom sagovorniku zapravo i prija taj pochetak...

kakav difolt ja sam vazda klokovan...xexexexe

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

@Borg:Mogu ja da usmerim razgovor nece da misle i govore ….pa ako bi da se opushtaju, nek idu da “bleje “ ….dakle , shto manje napora , po mogucstvu da mi ne otkrivash/podsecash na bilo shta loshe o meni , a i svoje specificnosti,niti mane, nemoj da isticesh , da bismo se lakshe osetili bliskim ,.... jer i jesmo tu zato shto smo bili malo usamljeni , a tako cemo mozda i da se povatamo na kraju , ako su tu ostali uslovi ….

@Dis: postoje teme : "koliko ste zaista ..." , " da li vi sebe ..." .... - mislim u odnosu na moj naslov ...

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio jastuk
    @Borg:Mogu ja da usmerim razgovor nece da misle i govore ….pa ako bi da se opushtaju, nek idu da “bleje “ ….dakle , shto manje napora , po mogucstvu da mi ne otkrivash/podsecash na bilo shta loshe o meni , a i svoje specificnosti,niti mane, nemoj da isticesh , da bismo se lakshe osetili bliskim ,.... jer i jesmo tu zato shto smo bili malo usamljeni , a tako cemo mozda i da se povatamo na kraju , ako su tu ostali uslovi ….

@Dis: postoje teme : "koliko ste zaista ..." , " da li vi sebe ..." .... - mislim u odnosu na moj naslov ...
    mislish da se ne bi osetili bliskim... pa da, distanca, ne znam, meni ako se neko uchini gotivan, distancu brishem oma, inache necu ni da pricham... i moram da ti kazem kad sam pre izlazila, sa koliko ljudi sam imala super priche... dobro ajde bila neka stanja, al svejedno... secam se jednom, otishla sa drugarima u neku kavanu, oni me smorili, a ja ne znam kako se nadjem za stolom sa 3 pijanca, 2 mushka i jedna zena... ovaj jedan bali, a nas troje al smo se siti isprichali, podavali mi telefone da cirkamo zajedno i tako... jednom sam se isprichala sa jednim beskucnikom, a i sa dizelashima sa imala extra spike, neverovatno al i oni umeju da budu zanimljivi... omg shta napisah

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

ne , mislila sam bash da se izbegava razlicitost , trazenjem neke zajednicke osnove - kao ta ljudi smo , nashi smo ..... aj ziveli ... . pa jeste , zanimljivi su beskucnici

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

pa komunizam breeeeeeeee, uvuko se nece da izadjeeeeeeee ta bolest

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Manje lozovache,manje lozovache....

Primećen član Irena:))) (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

a vise sljivovache, vise sljivovache

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Smile Re: Upoznavanje u gradu

Citat Original postavio livija
    Van grada se upoznaju na poselu, i na tako tim događajima, trupaju u kolu...kao u Zoni Zamfirovoj

Slične teme

1. Upoznavanje....
    Autor моћна длакава стрвина u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 25.10.2008., 16:17
  2. upoznavanje
    Autor Unaaa u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.06.2004., 20:37
  3. Upoznavanje
    Autor acomilen u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 15