ЕУРОТРИП

Микула

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
113
Не знам да ли сте гледали филм еуротрип? Углавном ради се о групи младих Американаца који крећу на путовање у Европу са непланираним посетама. Значи оно иду где их пут нанесе с тим да изгубе новац.... Значи сналажење ово оно но да ја не препричавам... Занима ме да ли имате нека искуства са таквим путовањима. Мени се чини приилично кул и вероватно ћу да пробам. што пре будем могао!
 
Jel se racuna to sto sam ja pre godinu, godinu i po dana obisao gotovo celu Bosnu i gotovo celu Srbiju??? Doduse nisam sve odjednom... odem u jedan kraj pa dodjem kuci... pa u drugi pa opet kuci i sve tako.... :D:D:D
 
jaaa imam zelju da ako ne dobijem vizu da cu da bezim (pesacim preko granice) do londona
u francuskoj kupim leeeep kupaci kostim...preplivam lamans i eno me...
naravno i kupicu sebi jedne lepe patike za pesacenje :lol:

ozbiljna sam...dvaput su mi odbili zahtev za nov pasos...i triput zahtev za vizu...
ne daju mi da idem napolje!
 
Film je fenomenalan,i da imam tako ludu ekipu i razlog zbog kojeg bih se dala na put(mislim da je to zbog one nemice koju je upoznao na netu) i naravno pasos i licnu kartu bez razmisljana bih posla na takav put.......
 
Микула:
Не знам да ли сте гледали филм еуротрип? Углавном ради се о групи младих Американаца који крећу на путовање у Европу са непланираним посетама. Значи оно иду где их пут нанесе с тим да изгубе новац.... Значи сналажење ово оно но да ја не препричавам... Занима ме да ли имате нека искуства са таквим путовањима. Мени се чини приилично кул и вероватно ћу да пробам. што пре будем могао!

gledao sam i ja mnogo cool filmova, ali.... :confused: :-? :roll: :???: :confused:
 
ljudi, film je film, a zhivot je jednostavno zhivot....
ko zna u kakve bi se sve situacije mogli uvaliti....
na takav put bi krenula, jedino ako bi imala barem neku "novchanu sigurnost", da shta god mi se desi mogu uvek da se vratim....
 
Jel to onaj film kad su kao zalutali u Istochnu Evropu, a ono tamo, kao, sve propalo, opasno, svi ludi itd... ako jeste taj deo me je bash iznervirao...*ebeni Amerikanci...kako ih mrzim...
 
DaNa_Pa:
Jel to onaj film kad su kao zalutali u Istochnu Evropu, a ono tamo, kao, sve propalo, opasno, svi ludi itd... ako jeste taj deo me je bash iznervirao...*ebeni Amerikanci...kako ih mrzim...
Da stvarno... :evil: Al da nije bilo Šerbedžije ko zna šta bi bilo... Al najviše me je iznerviralo to što su sa 2 dolara ili manje živeli kao kraljevi u hotelu ili kad je dao bakšiš liku 10 centi. Ovaj je rešio da napravi svoj hotel. Mislim jeste kurs dolara u odnosu na dinar ili neke druge valute bolji. Al da bi bilo realno ono u filmu jedan njihov dolar bi morao da bude bar ko 10 000 dinara.
 
Наравно да је за ово неопходно доста кеша и шенгенска виза. Мада ово за кеш и не стоји баш јер сам од друга чуо причу како неки његов ортак оде тако и сналази се. Каже кад уђеш у штос, није тешко снаћи се за кеш. :) :)
 
Naravno, uradicju neshto tako za par godina.
Da li ste chuli da je Ministarstvo prosvete ove godine nagradilo 200 najboljih studenata drzhavnih fakulteta besplatnim shengenskim vizama i interrejl kartama koje vazhe dva meseca?
 

Back
Top