Problem današnjeg društva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cvele2

Ističe se
Poruka
2.133
Ljudi šta se to danas dešava? U šta se pretvorilo ovo naše društvo, generacije koje su sada u srednjim školama!!! Sve se totalno izvitoperilo. Niko nikog ne je*bava, svako gleda samo svoje dupe i kako da što bolje iskoristi nekog drugog.

Sad sam se posvađao sa drugarom, koji je dve godine glumio drugara, a ustvari me je samo iskorišćavao jer sam pametan. Ali to nije kraj! Tu je i drugi drugar koji me takođe iskorišćava i vrlo vešto to prikriva, a i treći je tu... Svi me bre živi iskorišćavaju! Je*bem ti taj Sremac i to društvo! Šta da radi čovek u ovakvoj situaciji?
 
cvele2:
Ljudi šta se to danas dešava? U šta se pretvorilo ovo naše društvo, generacije koje su sada u srednjim školama!!! Sve se totalno izvitoperilo. Niko nikog ne je*bava, svako gleda samo svoje dupe i kako da što bolje iskoristi nekog drugog.

Sad sam se posvađao sa drugarom, koji je dve godine glumio drugara, a ustvari me je samo iskorišćavao jer sam pametan. Ali to nije kraj! Tu je i drugi drugar koji me takođe iskorišćava i vrlo vešto to prikriva, a i treći je tu... Svi me bre živi iskorišćavaju! Je*bem ti taj Sremac i to društvo! Šta da radi čovek u ovakvoj situaciji?
Da se napije..........a sta ces drugo!!!!!:-D :-D :-D -salim se!!!!!
Ma to ti je danas postalo "normalno" niko nikog ne j*be..........samo misli na sebe,nema danas puno prijatelja-to je odvratna cinjenica sa kojom se moramo suociti............moras biti spreman da se odbranis...........jer danas je izgleda sam cilj "zabiti nekom noz u ledja"!!!!!
 
Kad drugi gledaju da te iskoriscavaju, znaj da vredis vise od njih, jer imas nesto sto oni nemaju... jednom recju sto te vise ljudi jashu, znachi da si kompletniji covek... i da ti je dovoljno da zivis i sam sa sobom i da ti drugi sa strane ne trebaju. Prema ljudima se postavis cisto tradeerski. Ja tebi uslugu ti meni. Cista trgovina. Onda ukapiras koliko si zapravo sam iako se s tobom gotovi krsha ljudi.

Iskrenog prijatelja neces naci, to ti je savrsenstvo koje, jos uvek ne postoji. Pomiri se s tim.
 
Kad_LupimLupim:
Kad drugi gledaju da te iskoriscavaju, znaj da vredis vise od njih, jer imas nesto sto oni nemaju... jednom recju sto te vise ljudi jashu, znachi da si kompletniji covek... i da ti je dovoljno da zivis i sam sa sobom i da ti drugi sa strane ne trebaju. Prema ljudima se postavis cisto tradeerski. Ja tebi uslugu ti meni. Cista trgovina. Onda ukapiras koliko si zapravo sam iako se s tobom gotovi krsha ljudi.

Iskrenog prijatelja neces naci, to ti je savrsenstvo koje, jos uvek ne postoji. Pomiri se s tim.
Ma lepo je to što pričaš ti i ja se slažem s tim, ali ne diktiram ja uslove nego drugi postavljaju ultimatume.Oduvek sam se pitao zašto smo mi "štreberi", da se nazovem tako, odmah po definiciji jadni, propali, ne vredimo nizašta osim za školu i unapred smo osuđeni na propast od strane društva!!!!
 
nije tacno da se iskren prijatelj ne moze naci,samo treba biti uporan.......i pruzati svakome sansu...jer postoje ljudi koji to isto traze,i u tom slucaju ce se pronaci oni koji traze iskrene i dobre prijatelje...kao sto rekoh treba traziti i to savetujem i tebi..........a ove batali ;)
 
cvele2:
Sad sam se posvađao sa drugarom, koji je dve godine glumio drugara, a ustvari me je samo iskorišćavao jer sam pametan. Ali to nije kraj! Tu je i drugi drugar koji me takođe iskorišćava i vrlo vešto to prikriva, a i treći je tu... Svi me bre živi iskorišćavaju! Je*bem ti taj Sremac i to društvo! Šta da radi čovek u ovakvoj situaciji?


pa cim te je iskoriscavao..znaci da nisi pametan...misliiiim...
 
Cudna su neka vremena dosla... ja sam bio u toj nekoj prelaznoj generaciji gde jos nisu svi bas postali takvi, ali opet nemam nekog drugara koji mi je ono bas SKROZ dobar... inace druzim se sa njih 10-ak 15 ali oni su samo za dobro druzenje i dobro zezanje, nijedan nije dovoljno dobar da bude NAJ.... :?:?:?

jbg... zivot je surov... nekom je majka, a nekom maceha ;)
 
andja_stay_cool:
pa cim te je iskoriscavao..znaci da nisi pametan...misliiiim...
Pa znaš kako, nisam ja glup nego su oni veoma vešti glumci. Što je to teško da se pretvaraš da si nekom drugar? Mnogo prosto. Pozoveš ga par puta u grad da mu zamažeš oči i plus mu obećaš neke stvari koje on dugo čeka i svašta još, a u pozadini mu se samo smeješ i misliš "Kolko je glup brate!"...
Zar nisam u pravu?
 
Da nađem zadovoljstvo? Hmmm ....
Znas li bre ti šta pričaš? Kakvo zadovoljstvo? Jel zadovoljstvo u tome što sam mislio da mi je on najbolji drug, što sam imao poverenja u njega, što sam mu svašta pričao iako nisam smeo, što sam uvek bio na njegovoj strani kada su ga drugi ogovarali i što sam bio spreman život da mu poverim, da bi na kraju saznao gorku istinu, da ga ja uopšte ne interesujem, da je bio samnom iz svog interesa i koliko je trpeo što se družio samnom, da ga je čak bilo sramota da samnom na odmor izađe!!!!!
GDE BRE TU DA TRAŽIM ZADOVOLJSTVO?!!!!!!!
 
cvele2:
Da nađem zadovoljstvo? Hmmm ....
Znas li bre ti šta pričaš? Kakvo zadovoljstvo? Jel zadovoljstvo u tome što sam mislio da mi je on najbolji drug, što sam imao poverenja u njega, što sam mu svašta pričao iako nisam smeo, što sam uvek bio na njegovoj strani kada su ga drugi ogovarali i što sam bio spreman život da mu poverim, da bi na kraju saznao gorku istinu, da ga ja uopšte ne interesujem, da je bio samnom iz svog interesa i koliko je trpeo što se družio samnom, da ga je čak bilo sramota da samnom na odmor izađe!!!!!
GDE BRE TU DA TRAŽIM ZADOVOLJSTVO?!!!!!!!

Trazi zadovoljstvo u tome sto ti je bilo mnogo lepo sa njim kad ste izlazili na odmor zajedno.Ne mozes da kazes da ti nije bilo lepo, sto si izlazio sa njim ako ti nije bilo lepo? Iskoristio si ga da izlazis sa njim na odmor a njemu je to bilo sramota, dok si ti uzivao, mozes i da likujes zbog toga. Kazi da nisi uzivao? Vidi se da si uzivao po tome sa kakvom simpatijom pricas o njemu.Nadji zadovoljstvo u tome sto si imao najboljeg druga.
 
kad bi svi ljudi malo manje mislili da su okruzheni ljudima koji ih iskorishcjavaju a da su oni sami andjelchicji nenadano dospeli u ovu ubogu dolinu suza, kad bi svi ljudi malo manje da prostite S.RALI kako je sve oko njih djubre kako su svi djubre osim njih i kad bi priznali svi da su i oni sami djubre, ovaj svet bi, ako ne bolje, makar bilo iskrenije mesto. i kako kazhe jedna pesma:
Before you point your finger
You should know that
I'm the man,
And if I'm the man,
Then you're the man, and
He's the man as well so you can
Point that fuc.kin' finger up your ass.


tako da ono malo manje jedite go.vna
 
cvele2:
Ljudi šta se to danas dešava? U šta se pretvorilo ovo naše društvo, generacije koje su sada u srednjim školama!!! Sve se totalno izvitoperilo. Niko nikog ne je*bava, svako gleda samo svoje dupe i kako da što bolje iskoristi nekog drugog.

Sad sam se posvađao sa drugarom, koji je dve godine glumio drugara, a ustvari me je samo iskorišćavao jer sam pametan. Ali to nije kraj! Tu je i drugi drugar koji me takođe iskorišćava i vrlo vešto to prikriva, a i treći je tu... Svi me bre živi iskorišćavaju! Je*bem ti taj Sremac i to društvo! Šta da radi čovek u ovakvoj situaciji?


pa ne znam kako su to uspeli da iskoriste tvoju pamet?
ako u shkoli dobro znash srpski,engleski,metmatiku,biologiju...da li to znachi da si pametan? :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top