:HUSTLE: [ili ti ''prevaranti'']

idol...

Domaćin
Banovan
Poruka
3.441
Gleda li neko ovo remek-delo pokretnih slika? Neobicna tema, stopljena sa fantasticnom glumom odlicno izbranih likova, stavila je ovu dramu na drugom mestu (posle prijatelja) omiljenih serija.
Svaka emisija me zbuni i nasmeje do suza (metaforicki, naravno). [[[[[za one koji nisu culi za nju, mogu je pratiti na RTS 1 svake subote od 20 h]]]]]
Sta vi mislite o njoj?
 
Cool serija, al ne bi je stavio na drugom mestu, meni je od tih stranih na prvom mestu "Prijatelji", onda "CSI" pa tek ova. Glumci su ok, posebno devojka, mada me Deni Blu strašno nervira.Toliko je ružan da nemam reči, al se zato mnogo ubacuje i o sebi ima neko visooooko mišljenje... Baš su mogli da nađu nekog drugog glumca!
 
Kada smo vec kod prijatelja, ima li neko DVD sa njima (u jednoj temi reklamira se jean tip koji prodaje serije, a prijatelji su na 11 DVD!! 1200 DINARA!!). Bio letos jedan amerikanac u komsiluku koji je imao prijatelje na 1 DVD, ali nikako da u trazim, pa on ode. Ima li ovde neko njih isto na 1 dvd. Ne daje mi se 1200..
 
Серија је занимљива и таман кад помислим да може постати досадна, они смисле нешто ново.

Тренутно се даје на Атласу (радним данима у 19:00, реприза у 9:00; емитује се средина 3. сезоне) и на FOX Crime-у (уторком у 21:00, средом у 17:50, недељом у 22:00, мислим да су средом и недељом репризе; емитује се почетак 2. сезоне).
 
Ja sam nedavno pocela da pratim ovu seriju, i odusevljena sam...Ne moze svaka serija da me odusevi jednom epizodom...:D Gledam je na FOXCrime, vikendom u 17.50...Zao mi je posto vidim da postovi nisu odavno pisani na ovom forumu, a volela bih da menjam misljenja i komentare sa nekim...pozdrav
 

Back
Top