Red Alert 2 + Yuris Revenge

@labo
shkola,treninzi,pa dok pregledam forume i chatove na netu...prodje dan samo tako..eventualno opichim malo BF 1942 sa ortacima na lokalnom serveru ili CS 1.5 za ostalo nemam vremena...vidite da me i ovde na forumu nema cesto kao pre...
 
Igrao sam Red Alert 2 bas dugo , po igraonama sam se prao s ortacima - ali posle dugog vremena igranja skroz smo provalili igru . Francuska rasa je jednostavno nepobediva (zbog onih njihovih Topova koji su keva ) tako da sam prestao da igram RA2 . Mislim postalo je kasnije dosadno - ono igramo 4 vs 4 i svi uzmu Francuze i igramo 1 partiju 4 sata i nakraju niko nepobedi - jednostavno igra smori i ljudi izadju ... Inace Single Player je skroz OK ! Ponekad i sad pozelim da odigram koju partiju @ Bilo je nekoliko turnira - mislim u BGDU !

Igrao sam I Generale koji su isto tako sjebani - Nisu dobro balansirani ( General Toxic **** nanu ) . Pre toga sam takodje dugo igrao Timberium Sun mada on nije nista posebno ! Ali zato Red Alert 1 u ono vreme 1997 je bila keva od igre - Igro sam je godinama znaci ono bas smo se prali u igraoni . Mada u Red Alert 1 su Ruske rase (armije) mnogo bolje dok su u RA2 Americke snage mnogo bolje ( tipa onaj Plazma Tank ) . Dobio sam 4 harda sa 1 Plazma tenkom osim ako hard nije Francuz !!! To je bilo sranje - Rusi nemaju nista tako slicno ...
 
FATAL ERROR:
Igrao sam Red Alert 2 bas dugo , po igraonama sam se prao s ortacima - ali posle dugog vremena igranja skroz smo provalili igru . Francuska rasa je jednostavno nepobediva (zbog onih njihovih Topova koji su keva ) tako da sam prestao da igram RA2 . Mislim postalo je kasnije dosadno - ono igramo 4 vs 4 i svi uzmu Francuze i igramo 1 partiju 4 sata i nakraju niko nepobedi - jednostavno igra smori i ljudi izadju ... Inace Single Player je skroz OK ! Ponekad i sad pozelim da odigram koju partiju @ Bilo je nekoliko turnira - mislim u BGDU !

Igrao sam I Generale koji su isto tako sjebani - Nisu dobro balansirani ( General Toxic **** nanu ) . Pre toga sam takodje dugo igrao Timberium Sun mada on nije nista posebno ! Ali zato Red Alert 1 u ono vreme 1997 je bila keva od igre - Igro sam je godinama znaci ono bas smo se prali u igraoni . Mada u Red Alert 1 su Ruske rase (armije) mnogo bolje dok su u RA2 Americke snage mnogo bolje ( tipa onaj Plazma Tank ) . Dobio sam 4 harda sa 1 Plazma tenkom osim ako hard nije Francuz !!! To je bilo sranje - Rusi nemaju nista tako slicno ...
Da , generali nisu ni nalik nijednoj c&c igri (da, dr.thrax i GLA razbijaju).A, Sovjeti imaju i te kako dobre jedinice
1.Conscripti su 10 puta bolji GI , brzi su od GI, 2x se brze treniraju, 2x su jeftiniji.
2.Tesla Troopersi razbijaju sve zivo.
3.Apocalypse tenkovi su prava stvar. Jedan moze da unisti kompletnu NATO bazu, jos ako ima unapredjen cin.
4.Kirov Airships su najbolja vazdusna jedinica.Uzasno su spori, ali kada dodju... Sve gaze, a i tesko ih je oboriti.
5.A i za francuske topove,koje ti toliko nahvali, ima leka.Posaljes Borisa da pozove MIG-ove na francuski top, ali mora ostati neprimecen.
A, Sovjeti cak i da su 10x slabiji, uvek bih igrao sa njima.
Building the Soviet Empire! :twisted:
 
Najnovija vest (odlicna) vest za sve one koji vole i igraju generale(i red alert 2), na internetu sam video da postoji mod za generale pod nazivom Red Alert 3 koji ubacuje Sovjete, Libiju,Kubu i Jugoslaviju(super,ali bi ipak bilo bolje da su stavili Srbiju) :twisted: na jednoj strani i stare ***ere na drugoj Engleze, Francuze i Svabe i jos Yurija na trecoj,ali to ce biti tek u punoj verziji, koja je 90% je zavrsena.A ko zeli demo (sa Sovjetima i Yurijem) :
http://mods.moddb.com/2263/red-alert-3/
 
Ljudi ajmo da bacimo koju partiju na netu !!! Da vam dokazem da su Francuzi nepobedivi ! Ako moze neko da pojasni da li je potreban neki patch za online jer sam igru igrao davno tako da ne znam !

Stvarno ljudi ako igra moze na online , a sigurno moze, zasto nebismo odigrali ! Meni se bas igra , pogotovo nastavak Yuris Revenge kojeg nikad nisam igrao protiv zivog igraca ! Bas me interesuje - mozda je mnogo bolji balans u nastavku !

Pozdrav svim fanovima ovakvih strategija .
 
nece ni da pocne instalaciju, kad kliknem na install preko autorun-a ili iz my comp/setup ili koji god instalacioni file uvijek mi izbaci "insert cd-rom disk".
Procitao sam za tiberian sun da oce da stvara probleme ako ima vise optickih ureedjaja pa sam probao i da iskljucim/ ukljucim drugi, virtuelni dvd, al ne pomaze. Jel ima ko kakvu ideju jos? Naravno cijelo vrijeme govorim o red alertu 2 bez jurija da ne bude zabune....
 

Back
Top