DA GLASAJU IZ RS U SRBIJI??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
vidim da se Dodik u poslednje vreme vise seta po nasim medijima nego njihovim, stalno ide na banjalucki sa Vojom i Bokijem...
zatim cujem izjavu cuvenog Velje koji kaze da je iz nacionalnog investicionog plana predvidjeno 100 miliona evra za investicije u Srpsku. a ovamo oce da pokrade Vojvodjane i da da pod koncesiju autoput koji su Vojvodjani platili.
Naravno da sam takvu vest docekao na noz, a tek ono kada Dodik izjavljuje kako ce stabilizovati region i time sto ce ljudi iz RS dobiti pravo glasa na izborima u Srbiji?!?!?!? Molim?? da li sam dobro procitao? nazalost izgleda da jesam.
samo ne znam po kojem osnovu oni da glasaju ovde. da meni kroje kapu. dovoljno je vec 100.000 izbeglica u novom sadu promenilo politicku scenu, treba li nam jos oko milion pristalica nacionalistickih ideja?
 
to je i on rekao, a sta mene boli sta oni imaju. tako ni ovde slovaci neglasaju u slovackoj.
da se ja pitam, prvo bi morao da placas porez ovde 10god e onda mozes da glasas. zasto bi neko imao pravo da meni kroji kapu? a i zar nije vec dosta?
to samo debil ili neko ko je malouman i zaslepljen svojom idiotskom ideologijom moze da zamisli i podrzi
 
Ја сам против да читава дијаспора има право гласа.И не желим да неко са стране овде одрећује судбину људи.
Али,ако је дато право гласа Србима из Америке,ЕУ,Аустралије и осталих делова света,зашто то право не би имали и Срби из Републике Српске??? :confused:

Свима је познато да су ДС и ДСС дали право гласа Србима са запада да гласају јер ови највише гласова дају њима...а,Срби из РС то не би чинили,па вам сад не одговара.Какви лицемери...где нестаде `демократија`,докле са двоструким аршинима!? :evil:

Ако Срби из РС не треба да имају право гласа,онда то не би требали ни Срби из остатка света,а поготову не би смели они који су Србију видели само на сликама и не разликују српски од шиптарског језика!
 
ja licemer nisam, i slazem se da svima u dijaspori treba uskratiti pravo glasa.
ne moze neko ko ne placa porez ovde i ko ne zivi ovde da glasa. sto znaci ako je neko na socijalnoj pomoci,sveza izbeglica ili sta vec, ne moze da glasa. jednostavno nije ovde dovoljno dugo i legalno da bi imao pravo da odlucuje o drugima
 
Па све док комплетна дијаспора може да гласа,треабало би Србе из РС изједначити са њима.Сетите се `људска права`...
Кад се то укине свима(а морало би),онда исто учинити и са Србим из РС.
 
Срби у РС му ваљда дођу дијаспора. Ако је тако, онда ваљда морају имати право гласа овде. Ако они то нису,е, онда не знам.

И што рече Џо, боље и они него они што ни не препознају српски, а камоли да могу да бекну.
Мој даљи брат живи у Француској, не зна реч, али буквално НИ ЈЕДНУ реч српског, а може да гласа, а да не споменем да никад није ни био овде од како се распала СФРЈ.
И сад је логично да он гласа, а није логично да гласају ови из РС, због себичности Војвођана, пардон, Лааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааалааааааааааааааааааа.
 
Код њих(у дијаспори) би морала да овлада свест да су предмет искоришћавања од стране власти зарад бољих позиција у парламенту,а самим тим и влади.Стога,не би требали да излазе на изборе и ако их политичари позивају...
Не може Србин са стране,који овде не живи да има `објективан` став и према њему одлучи коме ће дати свој глас.Они који излазе су углавном заведени некаквим обећањима или то чине из личног интереса,и ако за опцију коју су одабрали не би никада гласали.
 
Marqueaux:
Срби у РС му ваљда дођу дијаспора. Ако је тако, онда ваљда морају имати право гласа овде. Ако они то нису,е, онда не знам.

И што рече Џо, боље и они него они што ни не препознају српски, а камоли да могу да бекну.
Мој даљи брат живи у Француској, не зна реч, али буквално НИ ЈЕДНУ реч српског, а може да гласа, а да не споменем да никад није ни био овде од како се распала СФРЈ.
И сад је логично да он гласа, а није логично да гласају ови из РС, због себичности Војвођана, пардон, Лааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааалааааааааааааааааааа.

Ма ове "демократе" су много пута показале своју мржњу према Србима преко Дрине, а ови постови су само још један доказ њиховог начина размишљања. Ма морони.
 
НиколаТ:
Ма ове "демократе" су много пута показале своју мржњу према Србима преко Дрине, а ови постови су само још један доказ њиховог начина размишљања. Ма морони.

Jbg ne vole vola na raznju, ko njihov tata :D
 
Нека ми неко објасни шта би било толико страшно да је једна држава.

Како не схватате да је Србија њихова матица, а не Техеран ( Сарајево, извињавам се
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top