Molio bih konkretan odgovor

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Pazite treba mi konkretan odgovor.

Kada ostanem sam sa nekom curom kod sebe i zelim da pokusam da je kresnem. Da li su mi vece sanse ako idem polako ono ni samouvereno ni stidljivo, ili je bolje da pokazem punu samouverenost i krenem, uvatim je, izvucem ga pa vidim oce li ili nece.
 
kada nesto jako zelis, onda ti se to i desi...ili krenes il te kresnu..ali onda pozeli da je kresnes, a ne da pokusas da je kresnes..tim stavom kao da si se pripremio na poraz..dakle, bitno je da to rascistis sa sobom..ona je manje bitna...dal ces je poebati ovako il onako - svejedno je..i svidja mi se sto hoces da je "uvatis" pa tek onda da izvuces kitu..to je dobro, jer ti mozes da izvuces kitu, a ona da pobegne..tako mi se jedan drug (znas ono: "nisam ja, jedan moj drug") skinuo do gole koze, a devojka pobegla...najpre skini nju il je drzi da ne pobegne
 
Pokazes puno samopouzdane sa dozom postovanja i onda ne moras da brines o policiji. U ostalom svaka normalna devojka ce ti jasno i nesumnjivo reci i pokazati sta (ne)zeli. Ako ne zeli, ne zeli, i tu ti nikakva samouverenost nece pomoci. Iz zenskog ugla, najdelotvornije je da je pustis da ti sama dodje, a to obicno nije tako dugo kao sto se misli.
A opet, ako hoce... bolje je da budes samouveren, nego da delujes isprepadano, zar ne?
 
euridika:
Pokazes puno samopouzdane sa dozom postovanja i onda ne moras da brines o policiji. U ostalom svaka normalna devojka ce ti jasno i nesumnjivo reci i pokazati sta (ne)zeli. Ako ne zeli, ne zeli, i tu ti nikakva samouverenost nece pomoci. Iz zenskog ugla, najdelotvornije je da je pustis da ti sama dodje, a to obicno nije tako dugo kao sto se misli.
A opet, ako hoce... bolje je da budes samouveren, nego da delujes isprepadano, zar ne?

Pa ne verujem da ce i jedna da dodje sama i uvati me za *****, mislim ima i takvih ali vecina nije u tom fazonu. Valjda moram i ja da pokazem malo inicijative bar da krenem.
 
Zna se na koga si mislila:razz:
Pa..ko shto reche na jednoj drugoj temi nema mnogo novog.....Aca je konachno shvatio koliko je lep&pametan dechko i da su mu drugovi djubrad jer se plashe da im ne preotme sve devojke koliko je lep....i zato ga sklanjaju od zena.....a on je i djubre jer je toliko fin prema devojkama pa ga one zbog toga napushe umesto da je djubre pa bi bio fin.I taako.....u 200 + tema...
 
Enfroz2891.:
Aca je konachno shvatio koliko je lep&pametan dechko i da su mu drugovi djubrad jer se plashe da im ne preotme sve devojke koliko je lep....i zato ga sklanjaju od zena.....a on je i djubre jer je toliko fin prema devojkama pa ga one zbog toga napushe umesto da je djubre pa bi bio fin.I taako.....u 200 + tema...

:shock: qq :lol: :razz:
 
AcaBg82:
Pazite treba mi konkretan odgovor.

Kada ostanem sam sa nekom curom kod sebe i zelim da pokusam da je kresnem. Da li su mi vece sanse ako idem polako ono ni samouvereno ni stidljivo, ili je bolje da pokazem punu samouverenost i krenem, uvatim je, izvucem ga pa vidim oce li ili nece.


Hahaha zavisi OD NJE!!!!
 
AcaBg82:
Pazite treba mi konkretan odgovor.

Kada ostanem sam sa nekom curom kod sebe i zelim da pokusam da je kresnem. Da li su mi vece sanse ako idem polako ono ni samouvereno ni stidljivo, ili je bolje da pokazem punu samouverenost i krenem, uvatim je, izvucem ga pa vidim oce li ili nece.


Jesi li ti normalan i kakve su to cure sa kojima si ti u kontaktu kad ovako razmisljas, ili sam ja zastarela (bice da je ovo zadnje jer imam dosta godina, al neke stvari bas ne idu)? Da je uvatiš i da ga izvadis i da te ona hoce, da padne u nesvest od srece sto ga imas uopste. Pa ne vadi se odmah, to ide na kraju izuzev ako se nekome jako ne zuri. Ljudi, vi mladi danas, jer se vi takmicite kome ce sex brze da pocne. Pa valjda mora malo i da se popalite pre nego li se "kresnete". Svaka cast onoj koja se popali samo na tvoga. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :confused: :confused:
 

Back
Top