Motorhead

ma kad sam cuo lemijev glas utripovao sam da je to neki kantri sa planina kentakija...dok nisam cuo muziku...........inace The ace of spades je mnogo dobra stvar a ne znam da li bi neko sa drugacijim glasom mogao ono da otpeava onako...........
 
Painkiller_girl:
Meni je dobra PLEASE DONT TOUCH I SHAKE SO MUCH...
Macha na koga te ovo podsjeca?


ta bi bila jos bolja kad bi se ja sjetila doci do tebe, ponijeti flash memory, i pokupiti sve sto valja, ukljucujuci i tu pjesmu.
ma yoy, moj drug naguz :) :) ;)
ta karikatura jos nije gotova, nikako da mu potrefim obline. :lol:

:D :D
 
secjam se kao juche kad me je stariji burazer prvi put zarazio tim zvukom. bio sam klinac, shta sam znao, slushao sam ono shto se serviralo... chorba, dino, ovoono... i upadam kod buraza [od strica] u sobu kad ono krlja neshto jako i zanimljivo - motorhead - don't let em grind ya down. i tako sam pocheo da slusham Motörhead i ujedno jachi gitarski zvuk.

verovatno je josh ljudi ovde koji vole motörhead, tako da slobodno pish`te shta vam volja na temu.

po meni najbolja postava:

Ian Fraiser Kilmister - Lemmy [Decembar 24. 1945.] - Bass , vokali
Eddie Clarke - Fast Eddie [Oktobar 5. 1950.] - Gitare
Phil Taylor - Phil Philthy Animal [Septembar 21. 1954.] - bubnjevi

to beshe period 76-82', naravno sa ponekim izmenama, ali njih trojica su se odrzhali.

1977 Motörhead
1979 Overkill
1979 Bomber
1979 On Parole
1980 Ace of Spades
1981 No Sleep 'til Hammersmith
1982 Iron Fist

[naravno da ovo nije sva diskografija, nije ni trecjina, ali za pochetak to je deo koji ja najradje slusham]

:)
 
pa da znaš da sam se čudila što nema ove teme...

svakako odličan bend. ne slušam ih nešto aktivno sad...megadeth mi je jači nešto, al što se morothead-a tiče, za sad tekst lost johny-ja :D

You only get a single chance
The rules are very plain,
The truth is well concealed inside
The details of the game,
You can hear it coming,
You can see it from afar,
It's pale and it glimmers
Like a faded movie star

And out there in the castle,
They're trying to make us scream,
By sticking thumb tags in a flash
And cancelling the dream,
Can you find the Valium,
Can you bring them soon,
Lost Johnny's out there,
Baying at the moon

The time has come for you to choose,
You'd better get it right,
Pulling girls with sharp white teeth
Are waiting in the night,
But you want to really get some,
It surely can't be hard,
There's always trouble lurking
When you leave your own backyard

Underneath the city,
The alligators sing,
Of how the fool he cannot dance,
When someone cuts the strings,
Can you find the morphine,
Try to be so brief,
Lost Johnny's out there,
Looking for relief

That laddie looks so evil,
And you know he really tries,
But every time he makes a play,
That battle compromise,
And shall I find their underwear,
From a store where no-one goes,
She makes it big in dugs,
On the strength of what she shows,

And here inside the waiting room,
The radio still screams,
And we're shooting children,
To murder all young things,
Can you find your credit card,
For god's sake make it quick,
Lost Johnny's out there,
Trying to turn a trick
 
pa :D megadeda i motorhead su ipak razlichiti. motorhead je hard, heavy, speed metal. dok je megadeda samo sped trash heavy mjetalchina :D [volem ja i megadedu, mislim da sam napisao to u temi navedenog benda, al vishe volim motorhead :D]

Motorhead.jpg


po uzoru na lemija -> snaggletooth lobanja :) na prvom albumu. [mada imam majcu na kojoj je spreda snaggletooth, a od zada ace of spades... al ajd dobro... ne znaju shtampari shta je to :D]
 
da, to je majca po uzoru na poslednje ostvarenje :D Kiss Of Death iz 2006, i najdrazhe mi je shto nisu zastranili kao vecjina muzichara. ostali su isti - brzi i jaki :D
 
da da! ostali su isti :D brzi, jaki i glasni.

...only way to feel the noise is when it's good and loud,
so good you can't believe it's screaming with the crowd,
don't sweat it, get it back to you,
overkill, overkill... 8)
 
Dead Man Tell No Tales, Dirty Love, Fast & Loose, Bomber sa Girlschool, Ace Of Spades, Grind Ya Down, America, 1916, Dancing On Your Grave.

i ovo sam sve teshko izdvojio :D drzhe se svog stila, kao i AC^DC, tako da je svaka pesma slichna.
 
dobri su, ali me njihove pesme ne drze dugo i malo su dosadne... najbolje su mi ace of spades, jailbait, overkill, bomber, love me like a reptile, luie luie... ace of spades je jedino njihovo sto mi moze ostati u glavi par dana, toliko je dobra...
 
pa dobro, zato shto je i najkomercijalnija.

pre sto godina na TV pochinje neki film i chujem ja "born to raise hell", i reko ajd pogledacju film, mozhda bude josh neshto... ne mogu da se setim tachno kako se zvao film, rech je o likovima koji su plastichnim uzijima zauzeli rock radio stanicu, da bi pustili svoju demo kasetu :D
 

Back
Top