kako zadrzati prijateje

PRE MESEC dana........UVEK,kada slusham muziku,kada naidjem na prepreku na igrici onda se setim nekog ko bi mi pomogao "malo"......ali ne ,gotovo je.

--Ne znam kako bih reagovao kada bih nekog video....verovatno zdravo,ali ne i ponovo dryzenje.....SAMO posao,kuca....nesto ovako...uostalom vidjam ljudi dosta,preokupiran dannekim radom moze se i zaboraviti neko..........mada sy meni vise bili drygari nego prijatelji,to je teska ALLIANCEa za mene, ja ne volim rachune drygih da reshavam ako nisu pare u pitanju ili moja dobra namera samo kada je zensko,milostinja,ili eventyalno deca.....
 
RESENJE :

- vezati ih lancom za obliznju banderu dok ne priznaju pravo prijateljstvo
- svaki dan ih izvoditi na pizzu i sokic
- voditi ih u radnju sa HEMIJOM , cisto da upisu neki utisak u knjigu
- voditi ih do svalerke kojoj naravno usput uberes cvet
- terati ga na smeh iako za to nema razloga :))))))
 
Mislim da recept za to ne postoji.Ne smes da zapostavljas prijatelje,moras da se trudis da uvek budes u toku sa desavanjima u njihovom zivotu.Bitno je da im na sitnicama pokazes da ti je stalo do njih.a i ja tvrdim da ne mozes imati vise od 2-3 prijatelja (prava) u zivotu.Znaci ljudi na koje mozes da se oslonis u svakom trenutku........ostalo su drugovi,poznanici,itd.
 
voli ih, postuj, i pazi. budi uz njih kada je potrebno, i kada nije.
sva moja prijateljstva su trajna, i prijatelj sam uvek i kada je tesko, i kada se ne slazem sa necim.
prijatelji su mi pomogli mnogo vise nego porodica u nekim teskim momentima.
i zahvalna sam zbog toga, i uvek cu biti uz njih.
JOS JEDNOM IM HVALA
 
Mislim da je ovde pitanje: kako ne biti sam? Možda prvo početi s rešavanjem pitanja: kako ubiti dosadu? Možda se, radeći na rešavanju ovog pitanja, reši i ono prvo.

Najteže je sebe naterati na radikalnu promenu. Makar ona samo značila otvaranje zagušljivog polumraka da uđe sunce.
 
Kakav je to prijatelj, ako treba da ga zadrzavas :roll: smesno, nikad ne bih ni pomislila a kamoli pokusala da zadrzim nekog takvog "nazovi prijatelja". po meni srecan si ako imas 1-2 prijatelja, ali prava, prijateljstvo se pokaze u najtezim situacijama, bar iz mog iskustva.
 

Back
Top