VOJNA PARADA U CAST NOVIH VOJNIKA

Ne znam jeste li citali dnevnu stampu,ako niste vodnik 1 klase Z.S. rodjen u PIROTU radi u VOJNOJ POLICIJI , zaduzen za obezbedjenje defilea i same parade , pozdravio je sliku generala Ratka Mladica .Protiv tog staresine pokrenut je krivicni postupak ...... no comment

scantx7-1.jpg
 
Mirka šizika:
Ma joj cujem juce da ce da nadrlaj zbog toga, a kaze da je hteo da se nasali. Meni ga nesto zao..Covek napravio foru al maler..nasao se tu neko basd u tom trenu da slika..Pa ljudi to se zove maler

Ne zove se to maler, nego glupost.

Mene zanima druga stvar - ljudi su vece pred tu paradu pravili u centru grada (sa sve zatvaranjem saobracaja u petak uvece) "generalnu probu" parade. Ja ne razumem sta je tu proba kada su bili isti ljudi, u istoj opremi u centru grada?! Mislim, kada orkestar pravi generalnu probu onda je to u sali bez publike ili nesto slicno... Zaista, zatvarati grad da bi bilo ko "probao" nesto, stvarno nije korektno prema gradjanima. Kasarne imaju puno prostora, mogli su da iscrtaju marsrute, pa da probaju tamo.
 
Pa morali su jednom da sve isprobaju i na licu mesta, ispred skupstine. Inace su neke dve - tri nedelje uvezbavali svaki dan po nekoliko sati, ali na Banjici nema dovoljno prostora za ono sto su planirali da izvedu (tamo su vezbali hodanje nekih 50 m, a na promociji je trebalo oko 200m), ali nisu jer je organizacija bila prilicno losa.
Trebala su da budu i postavljena mesta za goste, odnosno porodice i prijatelje oficira, ali opet zbog organizacije, nista od toga....
 

Back
Top