u ime svih nas iz 50 i neke...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam takodje iz Balaseviceve pesme i kad god udjem na forum ili pricaonicu, smuci mi se nacin komunikacije, kada pozelim da se druzim onda shvatim da u proslom veku smo koristili pisma a ne tastaturu, da smo pisali polako i lepo, ljuto kada smo ljuti a ovo sada ne mogu da razumem.Krecem se medju mladima, imam sina od 35 i nista mi nije jasno.A sada Natialija postavlja lepo pitanje i volela bih da se okupimo i pokazemo mladima kako se nekad druzilo
 
ja se ne osecam glupo.....u nijednoj situaciji.....jer , kad dodjem ovde, uradim to sa kafom ispred sebe i sa namerom da se odmorim...opustim....znaci, unapred spremna na takva neprijatna pitanja , kao sto rece---crna dama.
medjutim, kako sam iz 60-e, jasno vidim sta se sa mladicima i devojkama dogadja. naravno, nije mi drago. tim prije sto su oni "NAS" proizvod ??
sve su to nasa ili deca nasih vrsnjaka.....negde smo debelo pogresili.....
naravno da svi na ovo razlicito gledamo i razlicito prihvatamo obaveze i odgovornosti....kako god ---mi smo krivi....
omladina nikad nece znati ono sto mi znamo....a mi cemo zaliti i za nas i umesto njih sto je tako.....
ipak je ovo ---lavirint tema.....pa da ne gusim......pozdrav :-)
 
zaista puno lepih reakcija, bas mi je drago.
mi smo imali puno tema za razgovore. vise se druzilo, nije se cetovalo, vise smo citali, manje gledali filmove. provodili smo se divno i za to nam nije bilo potrebno da za jedno vece obidjemo tri razlicita mesta. slazem se, negde smo pogresili. nasa deca traze oko sebe ono sto smo mi, negde, nekako, propustili da im usadimo kao unutrasnje, neotudjivo bogatstvo.
jos jednom hvala na lepim rekcijama
 
Bilo bi bez veze, da se ova tema pretvori u "zal za mladost".........:)

Ali, iskreno , mnogo bolje smo se zezali i bolje zivelli, vise putovali, i bili mnogo opusteniji. nego klinci danas.................zao mi zbog njih, ali , voleo bi da se vrate ta vremena i zbog nas :):):)

Da, bilo je cool , ali ajde da pricamo , kako se danas providite, kako zivite, sta planirate.......jer:)
Zivot je tek pred nama.......najboje tek pocinje :):):)
 
da se i ja prijavim iako sam 60 godiste.kad pogledam moje devojke ukapiram da je vreme proletelo kao tren.ne osecam se kao da mi je 46 .ne izlazim iz patika i farmerica.cak imam problem da mi starija cerka krade odelo :) pa kad treba da SPREMIM OPSTA FRKA DOK POVATAM DE MI JE STA .naterala sam mladju cerku da mi pokaze kako da se snalazim na netu,prosto joj krivo kad vidi da mi rade sive celije.volim da budem pozitivna i jos me energija n e napusta.ne postoji ne mogu sami necu.pozdrav svima i oprostite na greskama jos ucim.
 
Mislila sam da sam jedini Metuzalem na net-u. Kad evo prijatnog iznenadjenja - drustvo mojih godina. Srdacan pozdrav svima. Ne mogu i nemam o cemu da komuniciram sa klincima koji imaju manje od moje dece. Pa hajde da malo pricamo o sebi. Cime se bavite? Ja sam profesor u srednjoj skoli, a radim i neke dodatne poslice kako bi se kucni budzet malo popravio (prosveta je bila i ostala na dnu). Sta vi radite i jeste li zadovoljni svojim poslom i statusom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top