Devijacije u drustvu:Zasto kod nas primachice tako dobro prolaze?

secreto

Početnik
Poruka
33
najobicnije kuje,je8ulje vode izuzetno vaznu ulogu u medijima(gde reklamiraju svoje fizicke atribitute kao i (ne)mogucnost nista pametno da kazu u rade sem da pokazuju svoju zadnjicu,novu boju kose,garderobu,isprzeno lice i mozak.Cak i psihologiju danas upisuju najgore sponzoruse i "shetachice"?Za vecinu njih je pored laznog vestackog sjaja i glamura najvece zivotno dostignuce tetovaza i voznja u sto skupljim kolima kao i izlazak na "fancy" mestaU drugim delatnostima ista prica!!!Dokle ce ovo nase drustvo da drma kolektivna psihoza?kako cemo i kada cemo poceti da cenimo neke druge vrednosti i da mislimo drugacije? Cini mi se da za palanacki duh naseg grada i uopste ove nase zemlje zemlje nazalost postojanje otvaracice usta i rashirachica nogu od zivotnog znacaja za mnoge.naravno za to je kriva it4kako i muska populacija.Prava kolektivna dubioza
 
Verovatno si mislio na javne licnosti ? Ako jesi - resenje je jednostavno !

BK televizija je bila uzor dobrog prikaza nas ( iako nismo takvi ), i na toj TV stanici su se vrednovali neki kodeci i pravila vezano za sve ( kao sto se dalo videti ) - nikad lepse, kulturnije i pametnije voditeljke i ostale necemo videti ! A to je primer kako treba !

Dok na drugim tv stanicama moze da se krevelji kako ko hoce,moze i vise polegne !

Mislim da je televizija kriva za sve ! zato sam od toga i krenuo
 
nesons:
Verovatno si mislio na javne licnosti ? Ako jesi - resenje je jednostavno !

BK televizija je bila uzor dobrog prikaza nas ( iako nismo takvi ), i na toj TV stanici su se vrednovali neki kodeci i pravila vezano za sve ( kao sto se dalo videti ) - nikad lepse, kulturnije i pametnije voditeljke i ostale necemo videti ! A to je primer kako treba !

Dok na drugim tv stanicama moze da se krevelji kako ko hoce,moze i vise polegne !

Mislim da je televizija kriva za sve ! zato sam od toga i krenuo
Mislio sam i na javne licnosti,mada prvenstveno na nezajazljive lokalce fufe i ostale dziberke koje ne biraju da se istaknu,da budu zapazene.Uglavnom osobe koje to ceo zivot pokusavaju ali na pogresan nacin.Pod tim mislim i na bezuspesne novinarke i ostale marginalke dobrih spoljasnih atributa koji pokusavaju stalno da nadomeste nedostatak intelekta "raznovrsnoscu".Stalnim menjanjem poslova,studija.Osobe koje ne mogu da se pronadju.poseban paradoks da se klasicne droplje opredeljuje da pomognu drugom(opredelivsi se za psihologiju i druge nauke)a one su prve kojima takva pomoc treba.Psiho kuje:)
 
secreto:
Mislio sam i na javne licnosti,mada prvenstveno na nezajazljive lokalce fufe i ostale dziberke koje ne biraju da se istaknu,da budu zapazene.Uglavnom osobe koje to ceo zivot pokusavaju ali na pogresan nacin.Pod tim mislim i na bezuspesne novinarke i ostale marginalke dobrih spoljasnih atributa koji pokusavaju stalno da nadomeste nedostatak intelekta "raznovrsnoscu".Stalnim menjanjem poslova,studija.Osobe koje ne mogu da se pronadju.poseban paradoks da se klasicne droplje opredeljuje da pomognu drugom(opredelivsi se za psihologiju i druge nauke)a one su prve kojima takva pomoc treba.Psiho kuje:)

i ja sam imao slican stav... prodje s vremenom... skapiras da ima i normalnih dobrih riba :D
 
secreto:
najobicnije kuje,je8ulje vode izuzetno vaznu ulogu u medijima(gde reklamiraju svoje fizicke atribitute kao i (ne)mogucnost nista pametno da kazu u rade sem da pokazuju svoju zadnjicu,novu boju kose,garderobu,isprzeno lice i mozak.Cak i psihologiju danas upisuju najgore sponzoruse i "shetachice"?Za vecinu njih je pored laznog vestackog sjaja i glamura najvece zivotno dostignuce tetovaza i voznja u sto skupljim kolima kao i izlazak na "fancy" mestaU drugim delatnostima ista prica!!!Dokle ce ovo nase drustvo da drma kolektivna psihoza?kako cemo i kada cemo poceti da cenimo neke druge vrednosti i da mislimo drugacije? Cini mi se da za palanacki duh naseg grada i uopste ove nase zemlje zemlje nazalost postojanje otvaracice usta i rashirachica nogu od zivotnog znacaja za mnoge.naravno za to je kriva it4kako i muska populacija.Prava kolektivna dubioza
Pa, ... hmmmm, ... ovaj, ... a da ti PRVO staviš fotku u profil, može ?!? :shock:
 
DOC HOLLIDAY:
@ secreto

ne bi se bunio da ti DODJE par takvih A?

Bi se bunio.Dosta mi je tih praznoglavki,kezusha,ilegalnih prostituki.Takve izbegavam iako mi se konstantno nabacuju.Skoro da je postala naucna fantazija kod nas u NS-u naci pametnu devojku dobrog izgleda a da je pritom normalna,da ima neki svoj stav,nacin razmisljanja,nezavisna,inteligentna,zeljna da se izbori sama za neke vazne stvari u zivotu.Bez ikakvih kompleksa nize ili vise vrednostiIma .Ima ih ali skoro kao dinosaurusa.bas kao sto sam i ocekivao vecina sa foruma kao ne bi bila sa takvima ali bi ih rado "opsluzivala".To je problemZa fukse se masa kod nas lepe ko muve na *****.Sta god da urade rado bi im"oprostili".kada ce to kod nas biti out?Ili bar ne u tolikoj meri zastupljeno(pozeljno)?Nazalost masa vapi za takvima.Dokle tako?toliko o tome od mene.Nisam priimetio da je bila slicna tema o ovome pa sam odlucio da je postavim.
 
nije to samo slucaj 'kod nas',na zalost

to je verovatno posledica toga da smo ipak u rodu sa zivotinjama i ne opravdavam isto kao i ti

takodje ne znam zasto je saznanje da covek kao ipak posebna vrsta koja obitava na planeti Zemlji ne moze svoju volju da stavi ispred svojih nagona - oni koji se sto zapitaju kao ti, budu cesto ismejani od onih 'slabijih'.................................................mnogo toga bi moglo da se uzme u odbranu takvog 'slbog' ponasanja,ali nikako ne opravdava.......................................

secreto:
Skoro da je postala naucna fantazija kod nas u NS-u naci pametnu devojku dobrog izgleda a da je pritom normalna,da ima neki svoj stav,nacin razmisljanja,nezavisna,inteligentna,zeljna da se izbori sama za neke vazne stvari u zivotu.Bez ikakvih kompleksa nize ili vise vrednostiIma .Ima ih ali skoro kao dinosaurusa.bas kao sto sam i ocekivao vecina sa foruma kao ne bi bila sa takvima ali bi ih rado "opsluzivala".
ima ih vise nego sto mislis

a ja ti se klanjam,svaka cast i samo napred,istraj -to je najteze ;)
 
secreto:
Cak i psihologiju danas upisuju najgore sponzoruse i "shetachice"?


secreto:
Osobe koje ne mogu da se pronadju.poseban paradoks da se klasicne droplje opredeljuje da pomognu drugom(opredelivsi se za psihologiju i druge nauke)a one su prve kojima takva pomoc treba.Psiho kuje:)


Или ти студираш психологију, или те је много насекирала нека студенткиња психологије. ;)
 
DOC HOLLIDAY:
ili PREVISE gleda ruzicaste kanale

Или ти студираш психологију, или те је много насекирала нека студенткиња психологије

Nijedno od toga.Samo zapazanja u drustvu.tako dobro prolaze u ironicnom smislu.Smesno mi je kad takva neka glupachica,nakon bezbroj eksploatisanja kao skapira nesto ili se jednostavno pravi pametna pa se.e drugima o tome kako nesto treba/ne treba da se radi i onda se opet sje8e.A to ima na svim kanalima i na svim fakultetima,pogotovo van njih(na ulici).Stvarno ne bi vise o tome.
 

Back
Top