Devijacije u drustvu:Zasto kod nas primachice tako dobro prolaze?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Devijacije u drustvu:Zasto kod nas primachice tako dobro prolaze?

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Devijacije u drustvu:Zasto kod nas primachice tako dobro prolaze?

najobicnije kuje,je8ulje vode izuzetno vaznu ulogu u medijima(gde reklamiraju svoje fizicke atribitute kao i (ne)mogucnost nista pametno da kazu u rade sem da pokazuju svoju zadnjicu,novu boju kose,garderobu,isprzeno lice i mozak.Cak i psihologiju danas upisuju najgore sponzoruse i "shetachice"?Za vecinu njih je pored laznog vestackog sjaja i glamura najvece zivotno dostignuce tetovaza i voznja u sto skupljim kolima kao i izlazak na "fancy" mestaU drugim delatnostima ista prica!!!Dokle ce ovo nase drustvo da drma kolektivna psihoza?kako cemo i kada cemo poceti da cenimo neke druge vrednosti i da mislimo drugacije? Cini mi se da za palanacki duh naseg grada i uopste ove nase zemlje zemlje nazalost postojanje otvaracice usta i rashirachica nogu od zivotnog znacaja za mnoge.naravno za to je kriva it4kako i muska populacija.Prava kolektivna dubioza

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Re: Devijacije u drustvu:Zasto kod nas primachice tako dobro prolaze?

Verovatno si mislio na javne licnosti ? Ako jesi - resenje je jednostavno !

BK televizija je bila uzor dobrog prikaza nas ( iako nismo takvi ), i na toj TV stanici su se vrednovali neki kodeci i pravila vezano za sve ( kao sto se dalo videti ) - nikad lepse, kulturnije i pametnije voditeljke i ostale necemo videti ! A to je primer kako treba !

Dok na drugim tv stanicama moze da se krevelji kako ko hoce,moze i vise polegne !

Mislim da je televizija kriva za sve ! zato sam od toga i krenuo
    ''Ako nemas hrabrosti da iz vida izgubis obalu,
    nikada neces otkriti novi okean''

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Devijacije u drustvu:Zasto kod nas primachice tako dobro prolaze?

Citat Original postavio nesons
    Verovatno si mislio na javne licnosti ? Ako jesi - resenje je jednostavno !

BK televizija je bila uzor dobrog prikaza nas ( iako nismo takvi ), i na toj TV stanici su se vrednovali neki kodeci i pravila vezano za sve ( kao sto se dalo videti ) - nikad lepse, kulturnije i pametnije voditeljke i ostale necemo videti ! A to je primer kako treba !

Dok na drugim tv stanicama moze da se krevelji kako ko hoce,moze i vise polegne !

Mislim da je televizija kriva za sve ! zato sam od toga i krenuo
    Mislio sam i na javne licnosti,mada prvenstveno na nezajazljive lokalce fufe i ostale dziberke koje ne biraju da se istaknu,da budu zapazene.Uglavnom osobe koje to ceo zivot pokusavaju ali na pogresan nacin.Pod tim mislim i na bezuspesne novinarke i ostale marginalke dobrih spoljasnih atributa koji pokusavaju stalno da nadomeste nedostatak intelekta "raznovrsnoscu".Stalnim menjanjem poslova,studija.Osobe koje ne mogu da se pronadju.poseban paradoks da se klasicne droplje opredeljuje da pomognu drugom(opredelivsi se za psihologiju i druge nauke)a one su prve kojima takva pomoc treba.Psiho kuje

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio secreto
    Mislio sam i na javne licnosti,mada prvenstveno na nezajazljive lokalce fufe i ostale dziberke koje ne biraju da se istaknu,da budu zapazene.Uglavnom osobe koje to ceo zivot pokusavaju ali na pogresan nacin.Pod tim mislim i na bezuspesne novinarke i ostale marginalke dobrih spoljasnih atributa koji pokusavaju stalno da nadomeste nedostatak intelekta "raznovrsnoscu".Stalnim menjanjem poslova,studija.Osobe koje ne mogu da se pronadju.poseban paradoks da se klasicne droplje opredeljuje da pomognu drugom(opredelivsi se za psihologiju i druge nauke)a one su prve kojima takva pomoc treba.Psiho kuje
    i ja sam imao slican stav... prodje s vremenom... skapiras da ima i normalnih dobrih riba

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    131

najobicnije kuje,je8ulje vode izuzetno vaznu ulogu u medijima(gde reklamiraju svoje fizicke atribitute kao i (ne)mogucnost nista pametno da kazu u rade sem da pokazuju svoju zadnjicu,novu boju kose,garderobu,isprzeno lice i mozak.Cak i psihologiju danas upisuju najgore sponzoruse i "shetachice"?Za vecinu njih je pored laznog vestackog sjaja i glamura najvece zivotno dostignuce tetovaza i voznja u sto skupljim kolima kao i izlazak na "fancy" mestaU drugim delatnostima ista prica!!!Dokle ce ovo nase drustvo da drma kolektivna psihoza?kako cemo i kada cemo poceti da cenimo neke druge vrednosti i da mislimo drugacije? Cini mi se da za palanacki duh naseg grada i uopste ove nase zemlje zemlje nazalost postojanje otvaracice usta i rashirachica nogu od zivotnog znacaja za mnoge.naravno za to je kriva it4kako i muska populacija.Prava kolektivna dubioza
    Pa, ... hmmmm, ... ovaj, ... a da ti PRVO staviš fotku u profil, može ?!? :shock:
    član javne grupe

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

@secreto

mani se njih, to je takva rasa ....i nista tu ne mozes ( ako hoces pridruzi se )....
    to su te RIBE TRANDzE ! koje ne vide da su Trandze, a likovi oko njih slicni ....i sta?
    Boli te stojko !
    ''Ako nemas hrabrosti da iz vida izgubis obalu,
    nikada neces otkriti novi okean''

Buduća legenda DOC HOLLIDAY (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Centar za obuku nindži ‚‚Nindžalend‚‚Romanija
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1027

@ secreto

ne bi se bunio da ti DODJE par takvih A?

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Angry Re: Devijacije u drustvu:Zasto kod nas primachice tako dobro prolaze?

Citat Original postavio DOC HOLLIDAY
    @ secreto

ne bi se bunio da ti DODJE par takvih A?
    Bi se bunio.Dosta mi je tih praznoglavki,kezusha,ilegalnih prostituki.Takve izbegavam iako mi se konstantno nabacuju.Skoro da je postala naucna fantazija kod nas u NS-u naci pametnu devojku dobrog izgleda a da je pritom normalna,da ima neki svoj stav,nacin razmisljanja,nezavisna,inteligentna,zeljna da se izbori sama za neke vazne stvari u zivotu.Bez ikakvih kompleksa nize ili vise vrednostiIma .Ima ih ali skoro kao dinosaurusa.bas kao sto sam i ocekivao vecina sa foruma kao ne bi bila sa takvima ali bi ih rado "opsluzivala".To je problemZa fukse se masa kod nas lepe ko muve na *****.Sta god da urade rado bi im"oprostili".kada ce to kod nas biti out?Ili bar ne u tolikoj meri zastupljeno(pozeljno)?Nazalost masa vapi za takvima.Dokle tako?toliko o tome od mene.Nisam priimetio da je bila slicna tema o ovome pa sam odlucio da je postavim.

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1027

Bi se bunio.Dosta mi je tih praznoglavki,kezusha,ilegalnih prostituki.Takve izbegavam iako mi se konstantno nabacuju..

vidi vidi imamo

PLAYBOY-a

Iskusan lillymoon (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

nije to samo slucaj 'kod nas',na zalost

to je verovatno posledica toga da smo ipak u rodu sa zivotinjama i ne opravdavam isto kao i ti

takodje ne znam zasto je saznanje da covek kao ipak posebna vrsta koja obitava na planeti Zemlji ne moze svoju volju da stavi ispred svojih nagona - oni koji se sto zapitaju kao ti, budu cesto ismejani od onih 'slabijih'........................................ .........mnogo toga bi moglo da se uzme u odbranu takvog 'slbog' ponasanja,ali nikako ne opravdava.......................................

Skoro da je postala naucna fantazija kod nas u NS-u naci pametnu devojku dobrog izgleda a da je pritom normalna,da ima neki svoj stav,nacin razmisljanja,nezavisna,inteligentna,zeljna da se izbori sama za neke vazne stvari u zivotu.Bez ikakvih kompleksa nize ili vise vrednostiIma .Ima ih ali skoro kao dinosaurusa.bas kao sto sam i ocekivao vecina sa foruma kao ne bi bila sa takvima ali bi ih rado "opsluzivala".
    ima ih vise nego sto mislis

a ja ti se klanjam,svaka cast i samo napred,istraj -to je najteze
    Poslednji put ažurirao/la lillymoon : 18.09.2006. u 11:48

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Ha ha ha ha ha, ima dosta medija pa je zbog toga lako proci na medijima.Sta fali sponzorusama i setacicama? A sta fali laznom vestackom sjaju i glamuru? Nikad nece svi poceti da cene prave vrednosti, moras pojedinacno da cenis prave vrednosti, ionako svi pojedinacno imaju svoje vrednosti koje cene.

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Шта значи "добро пролазе"? То је скроз релативно. Не бих волела да тако добро пролазим као те девојке.

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1027

Nisam priimetio da je bila slicna tema o ovome pa sam odlucio da je postavim.
    ni aj nisam primetio podosta tema AL IH NE POSTAVLJAM

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1027

i usput SIGURNO si ogorcen na kako si ih ti nazvao
    PRIM.......... jer nisu primile TVOJ primerak

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Cak i psihologiju danas upisuju najgore sponzoruse i "shetachice"?

Osobe koje ne mogu da se pronadju.poseban paradoks da se klasicne droplje opredeljuje da pomognu drugom(opredelivsi se za psihologiju i druge nauke)a one su prve kojima takva pomoc treba.Psiho kuje

Или ти студираш психологију, или те је много насекирала нека студенткиња психологије.

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1027

Citat Original postavio storm cloud
    Или ти студираш психологију, или те је много насекирала нека студенткиња психологије.

ili PREVISE gleda ruzicaste kanale

Početnik
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DOC HOLLIDAY
    ili PREVISE gleda ruzicaste kanale
    Или ти студираш психологију, или те је много насекирала нека студенткиња психологије

Nijedno od toga.Samo zapazanja u drustvu.tako dobro prolaze u ironicnom smislu.Smesno mi je kad takva neka glupachica,nakon bezbroj eksploatisanja kao skapira nesto ili se jednostavno pravi pametna pa se.e drugima o tome kako nesto treba/ne treba da se radi i onda se opet sje8e.A to ima na svim kanalima i na svim fakultetima,pogotovo van njih(na ulici).Stvarno ne bi vise o tome.

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Stvarno ne bi vise o tome.
    Па ти си отворио тему.

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Шта значи "добро пролазе"? То је скроз релативно. Не бих волела да тако добро пролазим као те девојке.
    On ih vidi na TV-u pa misli da dobro prolaze, ipak, on je mozda svaki dan u njivi i u stali.

Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

bar ima iskrene saradnike

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio lillymoon
    bar ima iskrene saradnike
    Ja sam taj dobar saradnik. Jesi li i ti saradnik?

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Saradnici i saradnice ...
    Dokoni umovi - Đavolja igrališta

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1027

Citat Original postavio topmodelsica
    On ih vidi na TV-u pa misli da dobro prolaze, ipak, on je mozda svaki dan u njivi i u stali.
    pa mu je BABO uzo KOMPJUTERAAAAAAAA

i sad naucio da koristi NET i tako to........

glavni BAJA u selu (CURUG-u)

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1027

Па ти си отворио тему.

pa sad nemore da se nosi sa TALASIMA

Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

nisam saradnik,ali nisam te razumela najbolje,moze li preciznije
    Citat Original postavio topmodelsica
    Ja sam taj dobar saradnik.
    na njivi ili u stali?

Slične teme

1. zasto je kod nas tako...
    Autor ariela u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.06.2008., 22:53
  2. Klopka: Zašto se kvalitet pojedinaca ne ispoljava u društvu?
    Autor Tuzni_patak u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.03.2006., 21:51
  3. Pa *** zasto je to tako??????
    Autor joockey u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 23.03.2005., 12:20
  4. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.09.2004., 13:04
  5. Zasto me bre tako nervirate!?!
    Autor jecika u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40