Предраг Марковић
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Предраг Марковић

Primećen član НиколаТ (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Предраг Марковић

Можда је он најпогоднија личност да води Србију и неко око кога би се сви могли сложити без обзира на политичку припадност. Да ли сте видјели како је на промоцији 126. и 127. класе Војне академије у официрски чин стајао мирно са осмјехом на лицу, руком на срцу, поносом у очима док се интонирала химна "Боже правде".

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Предраг Марковић

Citat Original postavio НиколаТ
    Можда је он најпогоднија личност да води Србију и неко око кога би се сви могли сложити без обзира на политичку припадност. Да ли сте видјели како је на промоцији 126. и 127. класе Војне академије у официрски чин стајао мирно са осмјехом на лицу, руком на срцу, поносом у очима док се интонирала химна "Боже правде".
    I to mu je adut? Osmeh?

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Камелеон...

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Ма он нема адуте. Чак је то и Ксенија увидела.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3368

Cool Re: Предраг Марковић

Citat Original postavio НиколаТ
    Ako misliš na predsednika skupštine on je meni sav ko neki sitni šićardžija......Neozbiljan lik i pomalo ljigavko

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    131

psihodelichan lik

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1236

Meni se cini kao OK lik, bar ono sto vidim u prenosu skupstine - kako vodi sednice.
    Drzi se istih principa za sve.
    Inace je PRAVO olaksanje posle Micicke i Comicke!
    Jos samo se pitam - sta ON radi u G17+? NIje mi uopste u njihovom fazonu...

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Пази ПредрагМарковић је што се скупштине тиче и њеног вођења заиста професионалан, што му признају и радикали. Међутим, постоји у нашем народу она С КИМ СИ ОНАКАВ СИ.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Зар није Марковић иступио из Г17+?

Primećen član Gucanin (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Да, Марковић није више у Г-17.

Zainteresovan član nocna mora (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio jomini
    I to mu je adut? Osmeh?
    Zaboravio covek da kao adut navede BRADU

Zainteresovan član Stoyo (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ako nešto ne mogu da podnesem to je onaj njegov teatralan ton kad drži govore, sa onim dugim pauzama između svake reči i pogledom uprtim u daljinu, "...dizaćemo zastavu po sunčanoj svetlosti......tralalala"

Stvarno bi mogao malo da vežba retoriku.

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Eh, Stoyo, sad i ti...

Sta fali sto covek ima vizije (koje je pogresno bio stavio u sluzbu G17+) i sto zeli da naglasi nesto sto i zasluzuje naglasavanje? To dokazuje (valjda) da je ponosan na svoju zemlju...
    Retorika treba da ima i elemente glume.

P.S. Drago mi je da je istupio iz G17+, stvarno mi nije bio u njihovom fazonu.

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

Interesantno je , kada citas , kao sada ja, sta ljudi misle o coveku, koga u stvari ne poznaju , uopste.
    Dakle, o njemu stvaraju sud , na osnovu TV snimaka, intervijua, i slicno.............

Vidim, naprimer.......ljigavko, psihodelican, sicardjija, itd.......

I u ovom momentu, razmisljam , da li sam se , i koliko , ogresio u pljuvanju Tome Nikolica, Ace Vucica, i jos nekih osoba , koje , priznajem......jednostavno ne varim........

Zasto??
    Zato, sto , igrom slucaja, poznajem gospodina Markovica..........nikako iz nekih politickih ili slicnih varijanti...vec onako, licno...............

Nismo bog zna kakvi prijatelji, cak, pre , samo smo poznanici, ali imao sam cesto puta prilike, da pricam s njim , a i da vidim kako zivi, i kako se ponasa, u privatnom zivotu sada, kada ima funkciju..........

Covek je, verujte mi na rec.........cudo od postenja, dobrote, prijzaznosti...........
    Ja sam prvi , koji se prenerazio njegovim ulaskom u politiku.......ali , sam se kasnije uverio , da ga to nije ni za dlaku promenilo...............

Ne bih vise da ulazim u detalje, ili da glorifikujem P.Markovica kao coveka, ali , eto........mozda ce i ovih par reci uticati na to, da ga gledate iz nekog drugog ugla...........

Naravno, ne morate mi verovati, na rec.........to neka ostane na vama, ali , moje je bilo da napisem , kakav je P. Markovic, u stvari............

p.s.
    Ovo me podstaklo, da pokusam, ( ne obecavam ) da predstavnike politike koju ne volim, ni u jednoj varijanti.......od sada karakterisem, kao politicare, a ne kao ljude.........
    Mozda bi neko od ljudi , koji zaista poznaju Vucica, Ilica, ili slicno........imao nesto da mi kaze, kada pocnem da ih pljujem na licnoj osnovi............

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

elem ...hteo bih nesto da napisem, no ne smem...nece se svideti ovim Nato duznosnicima..

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Kohen
    Interesantno je , kada citas , kao sada ja, sta ljudi misle o coveku, koga u stvari ne poznaju , uopste.
    Dakle, o njemu stvaraju sud , na osnovu TV snimaka, intervijua, i slicno.............

Vidim, naprimer.......ljigavko, psihodelican, sicardjija, itd.......

I u ovom momentu, razmisljam , da li sam se , i koliko , ogresio u pljuvanju Tome Nikolica, Ace Vucica, i jos nekih osoba , koje , priznajem......jednostavno ne varim........

Zasto??
    Zato, sto , igrom slucaja, poznajem gospodina Markovica..........nikako iz nekih politickih ili slicnih varijanti...vec onako, licno...............

Nismo bog zna kakvi prijatelji, cak, pre , samo smo poznanici, ali imao sam cesto puta prilike, da pricam s njim , a i da vidim kako zivi, i kako se ponasa, u privatnom zivotu sada, kada ima funkciju..........

Covek je, verujte mi na rec.........cudo od postenja, dobrote, prijzaznosti...........
    Ja sam prvi , koji se prenerazio njegovim ulaskom u politiku.......ali , sam se kasnije uverio , da ga to nije ni za dlaku promenilo...............

Ne bih vise da ulazim u detalje, ili da glorifikujem P.Markovica kao coveka, ali , eto........mozda ce i ovih par reci uticati na to, da ga gledate iz nekog drugog ugla...........

Naravno, ne morate mi verovati, na rec.........to neka ostane na vama, ali , moje je bilo da napisem , kakav je P. Markovic, u stvari............

p.s.
    Ovo me podstaklo, da pokusam, ( ne obecavam ) da predstavnike politike koju ne volim, ni u jednoj varijanti.......od sada karakterisem, kao politicare, a ne kao ljude.........
    Mozda bi neko od ljudi , koji zaista poznaju Vucica, Ilica, ili slicno........imao nesto da mi kaze, kada pocnem da ih pljujem na licnoj osnovi............
    Kohen, ова тема и јесте започета као одговор на твоје питање ко би требало да води Србију. Некако ми се Марковић чини као компромисно и врло квалитетно решење с обзиром да му нико не може упутити нити једну озбиљну примједбу.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Ето Kohen и ја и ти се сложишмо у нечему.

Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Kohen,

I ja sam svoj sud stvorila samo na osnovu TV snimaka, pa je on svejedno pozitivan, cak i dok je g.Markovic bio u G17+, za koju smatram da su prijatelji samo svojih - dzepova...

Bravo za P.S. jer je to dokaz da pocinjes da budes politicki zreliji i objektivniji.
    Kada bi u Srbiji bilo jos vise objektivnih - nase politicko neprijateljstvo bi se pretvorilo u politicki DIJALOG, onakav kakav bi trebao da bude - KONSTRUKTIVAN.

Pozdrav

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

За мене је Марковић чак и док је био у лоповском Г17 био оличење поштења и интелигенције, а да не додајем како је поправио мишљење о себи у очима многих када је иступио из Г17.

Primećen član Gucanin (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Ево ја рецимо познајем Веља Илића јер ми близак род. Многи га оптужују да је некултуран - то је тачно, али човек не би могао да буде другачији ако је цео животни век провео са радницима на градилиштима пре него што је ушао у политику. Наравно да може да се поправи, али је то више ствар нашег локалног менталитета...
    Кад га је мој ћале видео први пут на ТВ-у, прекрстио се и рекао: "Нема шансе да ће он да буде председник општине, па њега су одувек само интересовале жене и кафане". Све то стоји, али Вељо заиста није злонамеран човек и учиниће сваком ко га замоли за нешто...

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

И Веља је лик, и о њему сам чуо све најбоље.

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

Ajde sada, kolege, da se ovo ne pretvori u slavopojke politicarima

Za Velimira Ilica, nikako ne mogu da posumnjam u tacnost navoda , da je laf, ono.......u stilu kafana, zene, drustvo............secam se kada su ga Protic, Batic, i Canak........prozivali u TV emisiji, kako je predlozio , da se zrtvuje za Srbiju, i da kresne Karllu del Ponte...........i valjali se od smeha..

Dakle, opet, kod Ililca mi smeta, definitivno , nacin ponasanja, koji , bez obzira sto je radio na gradilistima sa fizikalcima ( pa i fizikalci su ljudi, nisu majmuni....)........moze i mora da se koriguje..

Ne mogu govoriti o nekim velikim propustima sto se tice njegovog ministrovanja, ali to je samo zato sto , licno , nisam video nikakve pozitivne rezultate, ali ni specijalno negativne..........

Ponavljam, nedopustivo je da se ministar onako ponasa................bez obzira ko je i odakle je, on predstavlja Srbiju, za koju bi svi zeleli da ima bolji imidz u svetu.........

p.s.

Da, setio sam se.........smeta mi i ekspresno polaganje doktorata, pred komisijom sastavljenom od
    clanova Nove Srbije............to mu nikako nije trebalo...........

Ocena.........kozer i zayebant.........4
    Ministar........................................3 -

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Kohen
    Ajde sada, kolege, da se ovo ne pretvori u slavopojke politicarima

-

ko ti je kolega? Nemoj ti nas u isti kosh...ne nosimo svi haltere i povezice kao ti...nismo bash taako nastrani...

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Ni meni se ne svidja kako se Velja ponasa, ali vec sam rekao ne nekoj od proslih tema da mi je bolji takav covek od nekog finog i kulturnog lopova i neradnika.
    A sto se tice tog polaganja, mislio sam tada da ga je vlast promenila i da ce tonuti sve nize, ali ispostavilo se da je to samo mrlja u njegovom dosadasnjem ministrovanju.

Ističe se Kohen (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio ogledalo
    ko ti je kolega? Nemoj ti nas u isti kosh...ne nosimo svi haltere i povezice kao ti...nismo bash taako nastrani...
    Ok..........vazi se............

Srecan?? :wink:

Slične teme

1. Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 24.10.2010., 23:27
  2. Odgovora: 411
    Poslednja poruka: 27.01.2009., 02:28
  3. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 19:26
  4. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 19:36
  5. Odgovora: 54