Kako sarmirate osobu koja vams e svidja???

Mnogo zavisi od osobe zar ne? Mislim osobe koja je meta... neke stvari koje bi nekoga odusevile, drugog ne bi mnogo ni dotakle.

Sinoc sam bas imao cudnu situaciju, nesto mi je govorilo da ne prilazim na keca i ne smaram, da nema sanse da prodje i bio sam u pravu... ortak se zajebo, zatrcao, krenuo klasika, prica, prica, smara i na kraju shipak. Zavisi od ljudi do ljudi.
 
random_cloud_form:
oh pa nista posebno, rezultat je ostao onaj s pocetka, 0:0, podelili bodove...
Ona je ostala zatechena, ja se zadovoljno smeskao u lozi, oberucke prihvatio bod... Jedino ne znam zasto su nizi, nagonski delovi mene skandirali uprava napolje uprava napolje...
U tome je dakle problem. Svi igraju na remi. Kao dosta je jedan bod?! :shock:

Ta taktika uglavnom ne donosi dobar rezultat jer dva remija su i dalje bodovno manji nego jedna pobeda i poraz, tako da .... Ovoga puta ću preskočiti emocije, zadovoljstvo i ostalo u toj kategoriji.

Da podelimo bodove. Stvarno najgora kombinacija, ali očigledno danas, taktika koja se skoro jedino i igra. :cry:
 
ZaLjUBlJeNa90:
ne mora da znaci da nemas sanse,malo razmisli neke sobe ne gledaju izgled vec ono sto se nalazu u srcu...Tako da trebas da pokusas da prepoznas tu osobinu u nekoj osobi koja ti se svidi...
Te osobe, koje zanemaruju IZGLED već gledaju, direktno " ... ONO ŠTO SE NALAZI U SRCU ... ", ako budu uhvaćene, obično se upućuju u specifične USTANOVE, na dugogodišnji tretman !!! :shock:
 
Gazdarica:
Sarmiram ga tako sto mu spremim pun lonac sarmi...!

I ja sam to pomislio o Sarmiranju : o )

Pff...za šarmiranjem nema potrebe, jer sam šarAmantan pa, kao prirodna osobenost, i kao paučina na paučinu ide i šarm na šarm..
Dakle, spontano, UVEK SPONTANO, nikad ćetvrtkom..
evo recimo rad:

Gospođice, imate prelepe noge, prava je šteta što ih nemate 4


: o )
 
ZaLjUBlJeNa90:
neka meni neko pokloni cokoladu po mogucnosti milku od 300g,buket od 101 ruze3...Pa cu onda da razmislim!!!

E, kako je za sreću potrebno malo...Baš ti zavidim! Mene nikad niko na ovaj način nije mogao da šarmira- ni kad sam bila mlada kao ti...A tek sad...!!!
P.S. Čokoladu jedem retko- ne volim je previše a 101 ružu sam već dobijala al' nisam baš bila impresionirana a ni zavedena... :sad:
...sve je lako kad si mlad
svako odjelo dobro ti stoji... ;-)
 
...Primenjujem taktiku ekstrema, iliti taktickog dovodjenja do nervne nestabilnosti i, posledicno, smanjene uracunljivosti...Prilicno je jednostavno - 'penusham', kao i obicno, dok vreme i zakon verovatnoce rade u licnu mi korst...Prva reakcija - shok, druga - neverica, treca - iritacija, potom - ekstremna iritacija, zatim - ubilacki nagon i konacno - zelja da mi zauvek 'zapushi' usta...E, tu je 'gotov'...:D
 
ZaLjUBlJeNa90:
Zanima me kako to drugi ljudi privlace neke muskarce ili devojke.sta ste to najludje uradili da bi je/ga osvojili,privukli njegovu/njenu paznju??
Kada sam imala godina koliko i ti imala sam vrlo suptilnu taktiku... :lol:
sasvim otvoreno sam rekla osobi ako mi se svidja, bez ikakvog blama i straha... na kraju, nisam nista ni ocekivala od te moje izjave... htela sam da vidim kakva ce biti reakcija i kod mene i kod decka...

a kako se sada ponasam... pa ne znam... nasmejem mu se najlepse sto umem mada mi je muka i mislim da cu se ispovracati :lol:

i onda on misli da mi je dobro i veoma je srecan i sarmiran i onda sam ja srecna jer je on srecan

Svakog dana imam drugi nacin da sarmiram... :razz:
 

Back
Top