u cemu je poenta??

crazy_malenaaa

Zainteresovan član
Poruka
258
Evo vec mesec dana izlazim da jednim tipom.
Ja imam 19.god,a on 37. On je ozenjen.
Ali nista ne trazi..........Samo se ljubimo....Meni je glupo da ga bilo sta pitam......Divan je prema meni,sve je ok,ali znam da je sex jedino sto moze da ga interesuje kod mene.....Ali ga ne trazi.....A vidjamo se skoro svaki dan......
 
crazy_malenaaa:
Evo vec mesec dana izlazim da jednim tipom.
Ja imam 19.god,a on 37. On je ozenjen.
Ali nista ne trazi..........Samo se ljubimo....Meni je glupo da ga bilo sta pitam......Divan je prema meni,sve je ok,ali znam da je sex jedino sto moze da ga interesuje kod mene.....Ali ga ne trazi.....A vidjamo se skoro svaki dan......
Kriza srednjih godina...
 
Tražiće, pile, tražiće!!! Zna taj šta radi.Navući će te dok trepneš a onda ćeš shvatiti da ništa nije tražio a ti mu sve dala...
Mani se oženjenog čoveka...A starije što voliš- pa, dobro, volim ih i ja.I u ovim godinama. A nova moda kaže da bi mi dečkići bili idealniji...
 
marina.c:
Tražiće, pile, tražiće!!! Zna taj šta radi.Navući će te dok trepneš a onda ćeš shvatiti da ništa nije tražio a ti mu sve dala...
Mani se oženjenog čoveka...A starije što voliš- pa, dobro, volim ih i ja.I u ovim godinama. A nova moda kaže da bi mi dečkići bili idealniji...
............
 
crazy_malenaaa:
Evo vec mesec dana izlazim da jednim tipom.
Ja imam 19.god,a on 37. On je ozenjen.
Ali nista ne trazi..........Samo se ljubimo....Meni je glupo da ga bilo sta pitam......Divan je prema meni,sve je ok,ali znam da je sex jedino sto moze da ga interesuje kod mene.....Ali ga ne trazi.....A vidjamo se skoro svaki dan......

Hahahahahahahaha ma jok bre trebaju mu tvoju duhovni kavliteti.... :D :D :D :D

Ccccc... Covece kao da ima 15 godnbia a ne 19.
 
Nevernik u to:
Pa ponudi mu se? Zavuci mu ruku u gace i probaj ga?! Videces njegovu reakciju?A i sta trazis sa 18 godina starijim? Pare?!


Laaaki kesh!!!!


Inace znam jednog lika koji je pregazio brdo ovakvih naivcina.


A kada sam ga video "na delu"....


Tako su mu truli fazoni, da ja nisam mogao verovati da su riba tako glupe!!!
 

Back
Top