Evo resio sam da priznam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Moj problem oko nalazenja devojke je u tome sto strasno malo imam prilike da pridjem a to je zato sto slabo izlazim, a slabo izlazim zato sto nemam sa kim. E zasto je to tako, e to je zato sto sam ja smrad od coveka pa me niko ne voli, svi me izbegavaju, e zasto sam ja smrad, zato sto cu svakome sve da ucinim i pomognem, cim nekome nesto treba odma postajem najbolji drug, i pocinjem da mirisem, mirisem na sve strane, onda nisam smrad. Svi oni koji sebe nazivaju mojim ortacima sete me se samo kad im nesto treba, a treba im boga mi cesto, za drugo ne postojim nedaj boze za neki lov na devojke ili tako nesto.

Drugi razlog je sto sam daleko lepsi od njih, i sto su na to ljubomorni toliko da bi iskocili iz koze.

Eto vidite ovo vam je istina, koliki sam ja smrad.

Mozda stvarno da pocnem da budem smrad?
 
Meni se cini Aco da ti ne znas da kazes i trazis nista za sebe. Ti si ovde ocajan, po forumu sve znas-ocigledno, ali imas problem da to kazes na pravoj adresi u stvarnom svetu, gde mozes osetiti posledice svojih reci.

Pa jbt ako te vec neko iskorscava, pa trazi i ti isto tako da idete u grad, ko da je to nesto strasno, priblizi se malo ljudima, uklopi i prilagodi. Pa sto bi te neko zvao ako kvaris atmosferu?

Lakse je naci druga nego ribu i lakse je naci ribu ako imas drustvo nego tako sam kao ti. A ti bi izgleda samo neke precice i trikove da zavedes...bla bla.
 
AcaBg82:
Moj problem oko nalazenja devojke je u tome sto strasno malo imam prilike da pridjem a to je zato sto slabo izlazim, a slabo izlazim zato sto nemam sa kim. E zasto je to tako, e to je zato sto sam ja smrad od coveka pa me niko ne voli, svi me izbegavaju, e zasto sam ja smrad, zato sto cu svakome sve da ucinim i pomognem, cim nekome nesto treba odma postajem najbolji drug, i pocinjem da mirisem, mirisem na sve strane, onda nisam smrad. Svi oni koji sebe nazivaju mojim ortacima sete me se samo kad im nesto treba, a treba im boga mi cesto, za drugo ne postojim nedaj boze za neki lov na devojke ili tako nesto.

Drugi razlog je sto sam daleko lepsi od njih, i sto su na to ljubomorni toliko da bi iskocili iz koze.

Eto vidite ovo vam je istina, koliki sam ja smrad.

Mozda stvarno da pocnem da budem smrad?

HAhah joj ti su lud 100%!!!

:):)
 
Sto svi tako, evo ja sam priznao da sam skotina , smradina i sve sto uz to ide. Danas sam pojedincima rekao kakva sam je to smradina, glodar i los covek i da mi je mnogo zao sto se ne druzimo, ali sam jel ipak ja skotina. Doduse prestajem da budem los i skot i smrad cim im nesto treba krecem da mirisem 300 na sat i da budem najbolji drug i sve sto uz to ide, ali posle opet krecem da smrdim. Pa sam ih onako lepo poslao u majcinu ne bi li upotpunio sliku smrada od coveka.
 
alexandrra:
Jel si ti onaj sto trazi drustvo?

Ne trazim ga, ne treba mi, zapravo treba mi ali mogu i bez njega. Lep sam decko i to niko ne moze da porekne, sam mogu da hocu da uradim 15 puta vise kad izadjem od smradova kojima sam bio okruzen, a koji su se zvali "moji ortaci" koji me obicno nisu poznavali po nekoliko meseci dok im nesto ne ustreba.
Lepsi sam od svih njih skupa i mogu samo da se dave u svojoj ljubomori.
 
Nedodirljiva88:
Ma prestani cviliti vise...........imas vise tema nego moja mater godina,sta se jadis.............kako ti ne dosadi,promijeni drustvo i gotova stvar!!!!!!

Pa stalno cu da ga menjam, inace celog zivota sam se bolje slagao sa zenskim nego sa muskim drustvom, sto se ne bi ubacio u neko zensko drustvance. Ovi su i ovako i onako ljubomorni i zavidni, i hvala ***** imaju na cemu da budu, i na lepoti a ako cete i na duzini. Kako kazu za dobrim konje se uvek dize dosta prasine.

I nije ovo kukanje, samo sam izneo u jadnost da sam ja jeda n smrad i los covek. Hvala bogu pa jesam.
 
aco brate iz kog si ti hooda?
mozda znam neke bicharke u tvom kraju
da ti lepo sredim neke da ti oblajve mooda
veruj brate osecaces se ko da si u raju

ps. vexi jel mogu i ja kod tvoje supruge al posle ace narafski
 
mozhda da prestanesh da budesh toliko patetichan ?
ha shta mislish o tome ?
koji ti je ***** bre, izadji napolje idi sam u grad, ne pamtim da sam ikad u zhivotu videla toliko patetike na jednom mestu
yebalo te samosazhaljevanje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top