Life is only what U make it

Betty

Elita
Poruka
21.481
Maštate li još? :) Kada ste poslednji put izmaštale nešto onako baš supey, kao kad smo bile maLji deCa :)
Daydreaming....gajite li tu veštinu gledanja u ono što bi moglo možda (opet) da se desi, ili imate druge načine? Koje?

Sreća moja pa imam dosta obaveza + posao...inače bi od mene ponekad zaista ostala samo jedna roze flekica, kad bih se prepustila :P
 
Kada treba da objasnim stancima kako se zovem, ja im dam hint sa daydreamer...
A zivot zamisljam, kao u onoj reklami za telekom, ili so...
Znate onu kada se lik zatrci i skoci u pregrst cveca. Svaki put kada vidim tu reklamu, zamislim da sam na njegovom mestu i skacem u cvece, i dizem glavu iz cveca samo kad me neko pozove...Kao da sam se tek probudila...
Evo sva sam se raznezila...
 
Meni se ceo zivot svodi na mastanje i budjenje iz nesvesti kad me stvarnost nokautira.Sto sve mora biti tako tesko?Bas ne trazim mnogo,mislim da niko u tome ne preteruje.Imam decka koga volim ali koji je toliko nezreo da sve vise sumanjam da mogu da se nosim s tim.A s njim sam htela sve,sad kad pomislim na sta bi to sve licilo dodje mi da placem.Imam normalnu porodicu,idem na fax...
Ali cim u jednom trenutku spustis ruke zivot te pregazi kao mrava...I nikoga ne ceka.Ja trenutno trcim za njim.Javicu vam ako stignem.
 
i ne bas...
ranije sam mnoooogo pa mozda cak i preterano sanjarila i zamisljala kako ce da se dese razne situacije...
sada mi je bas uzbudljivo sto ne znam kada, gde i kako ce se nesto lepo desiti...
mastam jedino kada je sex u pitanju...to recimo zamisljam, s kim bi moglo i kako bi moglo... :lol:
 
muvalo:
Mastam stalno o svemu i svacemu.

Jedina mastarija koju sam spremna da podelim sa vama je ona kad na lotou dobijem milijUne, pa ih delim prijateljima, a onda svi idemo na put oko sveta. Nikako da resim dal' je bolje da kupimo brod ili autobus...

E muvalo,gde me nadje,

i ja to radim,ali kupujem stanove i kola svim najblizim srodnicima i prijateljima(koji to zasluzuju),skolujem dete u inostranstvu,odlazim pola godine na kompletan remont i putujem,putujem.......ponekad se zanesem pa mi i zafali :lol:
a pri tom nikad nisam igrala loto :roll:
 
jao, jeste ima ta fora sa tiketom :lol:

Upravo sam ceo sat pričala sa mamom. Psovala :lol: Nemam bwe s kim da pričam, svi ko da smo u kontejnerima rođeni a ne kao da smo obrazovana građanska deca )odrasla deca) :idea: Kontejnerka, eto tako se nekad osećam, i ondaK plačem, i posle toga zovem mamu pa psujem ko čovek i bude mi lakše :lol:
Skroz je bwe šizofreno živeti između onoga što bi trebalo da bude ( i moguće je, cenim :P ) i ovog sivog Rl gde je potrošačka korpa sada, hehehe, kako kažu na svu sreću, svega 1,3 prosečne plate (pre 3 godine, po metodologiji Svetske banke, trebalo je 4 plate za 1 korpu!!! :shock: ). Mislim, bgd pun džipova, a ja nemam ni za taksi :cry:

Au piFku strininu, OVE NEDELJE POTPISUJEM UGOVORE:
Ukoliko se omakne da NE potpišem, dižem sidro 8) Sail away, sail away, sail aaa-waaay.....:D
Idem na neko drugo mesto gde su snovi ostvarljivi.


Jedino me teši današnji podatak - 2 trećine ljudi ne bi izašlo na izbore. ZNAČI: 2 OD 3 NAS JE ZGAĐENO, kao i ja :) Mnogo nas je ....
 

Back
Top