Da li ce?

Tereskova

Zainteresovan član
Poruka
288
Krajem meseca istice rok koji su G17 sami dali sebi da napuste klerofasisticku vladu ako ne isporuci ratnog zlocinca Ratka Mladica sudu u Hagu. Da li ce 'experti' jos jednom izdati evroatlanske integracije i buducnost Srbije?
Sta vi mislite?
 
Normalno da se nece povuci iz vlade.Od tih evro integracija je jasno da nema nista i da im to sluzi za cisto lozenje glupog naroda,pa zato nema zasto ni da se povlace iz vlade.
U ostalom,da li mozes da zamislis da se neko kao M.Dinkic covek koji nevidjeno voli moc odrekne svojevoljno iste.
 
Nece svi problemi biti reseni hapsenjem Mladica. Sledi nam bolan proces tranzicije i ispunjavanje svih uslova kako bismo bili priznati kao deo normalnog sveta. A od toga je jos vaznija izgradnja sistema vrednosti koji ne sme biti baziran na krvi i tlu i klanju sa susedima svakih 50 godina.
Oni koji to ne zele najbolje da se vrate na drvece. Ili u pecine.
 
Tereskova:
Mislis sladja im lova od nacionalnog interesa? Zato nam tako ide i jedan covek moze da nas koci i ucenjuje. :x
Kakvi nacionalni interesi?? JEDAN COVEK???? Pa reci mi molim te kad su bila DVA????? Uvek nas je JEDAN covek" kocio" Nas koce oni kojima to odgovara{zapad} kada bi sutra Mladic bio izrucen zar zaista mislis da bi to resilo nase probleme?? Naravno da nebi.Kada je izrucen milosevic receno je da JEDAN covek nesme stajati na putu Srbije ka evropi??! ko je tada uslovljavao bilo sta sa Mladicem? kada je izrucen Sljivancanin mi smo nastavili to nazovi pridruzivanje .JEDAN covek nesme.....bla bla bla?? Sada je taj JEDAN Mladic?? Sta posle.?? Stap i sargarepu u nedogled?? Nije vazno kada ce Srbija uci u evropu{verovatno nikad} vec kako ce uci! Ako udje sa bar malo DOSTOJANSTVA ja cu se osecati mnogo bolje.Dosta smo dali mnogo vise od svih drugih a nismo dobili nista osim nesrece bede i nazadovanja.DOKLE???
 
Tereskova:
A od toga je jos vaznija izgradnja sistema vrednosti koji ne sme biti baziran na krvi i tlu i klanju sa susedima svakih 50 godina.
Oni koji to ne zele najbolje da se vrate na drvece. Ili u pecine.

Pa da tu moramo da prihvatimo vrednosti SAD.
Poznati su po tome da nikada nisu bili za politiku krvi i tla,mada dobiju koprivnjacu ako ne bombarduju bar jednu zemlju godisnje.
 
Da si postavila ovo pitanje pre mesec- dva dana, odgovorio bi ti, da ce G17 sigurno istupiti iz vlade, ako se ne uhvati Novobeogradski fantom - baba.......Ratko Mladic....

Medjutim , cinjenica jeste , da je Dinkic covek koji voli vlast, ali i covek , koji zna svoj posao........da se
razumemo, nisam nikakav fan i obozavaoc , cak ni simpatizer G 17 ( zbog prljave kampanje, za rusenje prosle vlade )...........ali, Mladja je jedan od retkih , u ovoj vladi, koji , voleo ga neko ili ne, zna svoj posao, i u ovim uslovima, radi ga odlicno..................

Dakle, do nedavno , vlada je izgledala u nogdaunu, a G 17 , se spremao da pobegne sa tonuceg broda, zato je , izmedju ostalog , i doslo do pretnje ostavkama.........
Sada, Kostunica ima nove partnere, Ugljanina Sulju , Palmu, Bidzu, Raku.........i naravno, domacina Velju.........i sva ta papazjanija od likova iz crtanih filmova , zove se : " DOMACINSKA KOALICIJA" :):):)

Sada, kad se sve vise vide obrisi nove, koalicije, koja ce sigurno oduzeti dobar deo glasaca SRS, i verovatno , opstati kao bitan faktor, na sceni, ni ostavka Mladje i kolega ne izgleda tako izvesna..

Mladja je igrac, koji meri gde da preskoci iz tonuce barke, a ova se mozda i odrzi na vodi, pa ce on, po mom misljenju , da ipak priceka, da vidi sta ce da se desi...............

Ali, ako ode Kosovo, i "DOMACINI"...pocnu da gube na popularnosti, ode Mladja u zagrljaj onome ko ga bude hteo..............

u svakom slucaju, Dinkic je lik, koji treba svakoj vladi , u delu oko finansija...........zna, nije da ne zna
 
JEDAN COVEK????

Da jedan covek. Zbog Ratka Mladica su prekinuti pregovori.
Mozda cemo jos zbog ulaska u EU morati da priznamo Kosovo, kada ga i oni priznaju, ali mi tamo ionako ne mozemo nametnuti svoju vlast. Za nas je bolje da budemo bez Kosova nezavisno od evroatlanskih integracija.

Pa da tu moramo da prihvatimo vrednosti SAD.
Poznati su po tome da nikada nisu bili za politiku krvi i tla,mada dobiju koprivnjacu ako ne bombarduju bar jednu zemlju godisnje.

Kad god se pomene ozbiljno pitanje neki skrecu na Amerikance, na ubistvo Aljendea, prava grbavih kitova i sve ostalo. Dajte uozbiljite se.
Ili mozda stvarno neki ceznu za pecinama. Bili toplo tamo.
Bilo toplo i dok je tatica vodio racuna i urinirao po svojim sledbenicima.
 
Dinkic je lik, koji treba svakoj vladi , u delu oko finansija

Tu bi se svi mogli sloziti.

Recimo Srbija bi mogla da uzme vrednosti SAD za resavanje kosovskog pitanja.

Recimo da se pravimo blesavi i budemo autisticni.
A ja mislila da vam se gadi Amerika, da hocete da budete bolji.
Ima i druga stvar - da je Srbija najbogatija i najmocnija drzava sveta pa ajde. Ovako ce morati da se povinuje. Trebalo je misliti o tome kada se bacalo cvece na tenkove koji su isli za Vukovar.
 
Srbi treba da se vrate svojim iskonskim vrednostima a pre svega srpskom nacionalizmu, patriotizmu i pravoslavlju.

Sve uvezene ideologije kao komunizam, liberalizam su u stvari smrt Srbije i srpskog naroda.

Istorija to dokazuje. Srbija je bila najnaprednija drzava u periodu od 1804. godine do 1918. godine a tad su dominantne idelogije bile srpski nacionalizam i pravoslavlje.

Od 1918. godine je krenula nasa propast usvajanjem ideje Jugoslovenstva, bratstva juznoslovenskih naroda, zatim liberalizma i komunizma.

Da bi krenuli opet napred moramo poraziti sve srpske komunjare, liberale i jugoslovene.

Samo je nacionalizam i patriotizam spas za napredak svake drzave.

Svaka uspesna drzava je danas na svetu bazirana pre svega na nacionalizmu i patriotizmu. Eto uzmimo za primer recimo Ameriku i Izrael. Amerikanci su 100 puta veci nacionalisti od Srba. U svakj americkoj kuci ili ucionici nalazi se po jedna americka zastava. Amerikanci su tolike patriote da su cak spremni da ratuju za odbranu interesa svoje zemlje 20.000 km daleko od svoje teritorije. A neki nasi Srbi, tj pickice i kukavice nisu spremni cak ni da brane sopstvenu zemlju akda je napdnuta.

Zato takve srpske komunjare i liberale moramo poraziti i unistiti ako zelimo da Srbija napreduje.

SMRT LIBERALIZMU SLOBODA ZA SRBIJU!
 
Jerry Ropero:
Srbi treba da se vrate svojim iskonskim vrednostima a pre svega srpskom nacionalizmu, patriotizmu i pravoslavlju.

Sve uvezene ideologije kao komunizam, liberalizam su u stvari smrt Srbije i srpskog naroda.

Istorija to dokazuje. Srbija je bila najnaprednija drzava u periodu od 1804. godine do 1918. godine a tad su dominantne idelogije bile srpski nacionalizam i pravoslavlje.

Od 1918. godine je krenula nasa propast usvajanjem ideje Jugoslovenstva, bratstva juznoslovenskih naroda, zatim liberalizma i komunizma.

Da bi krenuli opet napred moramo poraziti sve srpske komunjare, liberale i jugoslovene.

Samo je nacionalizam i patriotizam spas za napredak svake drzave.

Svaka uspesna drzava je danas na svetu bazirana pre svega na nacionalizmu i patriotizmu. Eto uzmimo za primer recimo Ameriku i Izrael. Amerikanci su 100 puta veci nacionalisti od Srba. U svakj americkoj kuci ili ucionici nalazi se po jedna americka zastava. Amerikanci su tolike patriote da su cak spremni da ratuju za odbranu interesa svoje zemlje 20.000 km daleko od svoje teritorije. A neki nasi Srbi, tj pickice i kukavice nisu spremni cak ni da brane sopstvenu zemlju akda je napdnuta.

Zato takve srpske komunjare i liberale moramo poraziti i unistiti ako zelimo da Srbija napreduje.

SMRT LIBERALIZMU SLOBODA ZA SRBIJU!


Ima li neki psihijatar?
 
Izvinite gospodine ali ideologija koju vi i vama slicni forsirate je rak rana i put unistenje Srbije. Zato je za dobro i buducnost Srbije neophodno da takvi kao vi budete porazeni i unisteni jer bolje unistiti vas nego da propadne i unisti se ono sto su generacije Srba stvarale i ono za sta su milioni Srba davali svoje zivote a to je srpska nacionalna drzava i sloboda i nezavisnost Srbije.

Vi hocete da Srbiju unistite, da je podjarmite zapadnim gazdama i porobite.

Ja i vi smo ideoloski neprijatelji jednako kao nekada cetnici i komunisti.

Ja zelim nacionalnu, srpsku pravoslavnu Srbiju a vi zelite anacionalnu, ateisticku, komunisticko-liberalno-rasrbljenu drzavu Srbiju kojoj bi verovatno da uspete u vasim prljavim antisrpskim namerama u dogledno vreme promenili ime u GRADJANIJA jer vas sve sto nosi srpsko ime iritira i nervira - a ja to razumem.

Do pobede i poraza naseg ili vaseg - vreme ce pokazati cijeg ali mi srpski nacionalisti se nikada ne predajemo.
 
Gosn Tereskova jasno da se vama obracam mislio sam da ste dovoljno inteligentni da to sami mozete da zakljucite ali posle ovog vaseg poslednjeg pitanja pocinjem da bivam skeptican da cak i to mozete da shvatite.

Ja u vasoj ideologiji vidim put u razgradnju i unistenje srpskog nacionalnog bica i drzave te ste stoga vi i vama slicni krvni neprijatelji svih nas koji zelimo jaku, stabilnu, slobodnu, suverenu i ekonomski razvijenu NACIONALNU DRZAVU SVIH SRBA NA BALKANU tj. UIJEDINJENE SRPSKE DRZAVE

Nas vasi komunisticko-liberalni projekti ne interesuju ako je uslov do postizanja cilja razbijanje i unistenje Srbije i srpskog naroda. Nama je uvek i svuda na prvom mestu nasa Srbija i nas srpski narod i njihovi strateski interesi.

Ja znam da vi nemate cinjenice kojim bi se suprostavili mojim argumentima te da vam samo ostaju jeftine uvrede i neka isprazna prica o fasizmu. Ja znam da je za vas sve sto je iskonski srpsko i pravoslavno proglaseno fasistickim i nazadnim. Zato smo vi i ja , ideoloski neprijatelji na krvi noz , a sa moje tacke gledista za mene je fasisticki i genocidno sve sto vi propagirate jer sve to vodi u nestanak srpske drzave i nacije.. Zato recimo glasno:


NE LIBERALIZMU!
NE KOMUNIZMU!
NE IMPERIJALIZMU I NEOKOLONIJALIZMU!

ZA JAKU NACIONALNU I PRAVOSLAVNU SRBIJU!
 
Nisam gosn nego gospojica pa mi nije bilo jasno :)
A inace patis od teske konfuzije. Tebi su liberalizam i komunizam isto. Dodaj tu i spanac ako ti se ne svidja.
Fasizam je nametati nekakvo antidemokratsko jedinstvo pod firmom 'sabornosti'.
 
Markelja:
A ti znas sta je dobro za Srbiju? Ko ti drma kavez? A za ovaj gore post imas 5 bambija i gostovanje kod Minje Subote u "Muzickom toboganu" :D

Znam da je za Srbiju dobro ono sto se istorijski pokazalo da Srbe ii srpsku drzavu vodi u propseritet i boljitak.

Istorija jasno kaze da je Srbija u zadnjih 300 godina najvise napredovala, i bila ekonomski, vojno i nacionalno najjaca u periodu od 1804. godine do 1918. godine a tada je dominantna ideologija bila srpski nacionalizam i svetosavlje.

1918. godine usvajaju se od nase politicke elite ideologije Jugoslovenstva, socijalizma a potom komunizma i liberalizma i od tada Srbija i srpski narod ubrzano propadaju i srljaju iz poraza u poraz - a tog sveopsteg propadanja Srba i Srbije smo svedoci i danas.

Zato je neophodno da se vratimo onome sto nas je vodilo u uspeh i svrstavalo u najuspesnije evropske nacije i drzave u 19tom i pocetkom 20tog veka a to je SRPSKI NACIONALIZAM I PRAVOSLAVLJE.
 

Back
Top