Da li su spijunski programi legalni?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Unnamed

Početnik
Poruka
2
Na netu sam par puta naisao na ponude za spijunske softwere koji ne spijuniraju samo jedan (tvoj) kompjuter vec koji god hoces. Ja se bojim da li ti programi smeju da se koriste, jer koliko je znam, prave se spyware koji pronalaze onakve spijune. Samo nek mi neko kaze da li smem to da skinem s neta. Please
 
Bas me interesuje da li ces sa nekim takvim programom moci nesto da odradis..
Sto se tice skidanja sa neta, ako nasao neki download link, nemoj ga postavljati ovde na forumu, a sto se tice toga smijes li ili ne smijes do tebe je, mada ne vidim razlog zasto da ne.. Njegova upotreba, tacnije upotreba takvog softvera mislim da ce doci u pitanje jer vidim da si u dilemi da li da downloadujes takav softver a tek da ga primjenis..
U svakom slucaju temu ostavljam za neko vrijeme ako bude kvalitetne diskusije..

Sve sto moze da ugrozi nekog na ovaj nacin bice eliminisano..
 
A link ne moze da postavi ovde... ne kapiram... trebalo bi da ga ostavi u download rubrici...

Takvi softveri su uglavnom poznati pod imenom "sniferi", kakve ni jedan spaywer ne moze da eliminise. Uglavnom se koriste za presretanje saobracaja izmedju dva ili vise korisnika. A da bi ozbiljno mogao da utices na neciju bezbednost moras tacno znaci koji paketi prolaze kroz koji protokol, koje portove koriste, sta je nazgodnije za obaranje od servisa na tom compu... ma gomilu stvari...
 
Takvi softveri su uglavnom poznati pod imenom "sniferi", kakve ni jedan spaywer ne moze da eliminise. Uglavnom se koriste za presretanje saobracaja izmedju dva ili vise korisnika. A da bi ozbiljno mogao da utices na neciju bezbednost moras tacno znaci koji paketi prolaze kroz koji protokol, koje portove koriste, sta je nazgodnije za obaranje od servisa na tom compu... ma gomilu stvari...

Mali dodatak, snifer je bitan onoliko koliko i skener protova. ;)
 
Na netu sam par puta naisao na ponude za spijunske softwere koji ne spijuniraju samo jedan (tvoj) kompjuter vec koji god hoces. Ja se bojim da li ti programi smeju da se koriste, jer koliko je znam, prave se spyware koji pronalaze onakve spijune. Samo nek mi neko kaze da li smem to da skinem s neta. Please
SAMO MI KAZI DE CES DA TO SKINES MOLIMTE AKO JE LEGALNO A LEGALNO JE:gace::dontunderstand::besna::worth:
 
SAMO MI KAZI DE CES DA TO SKINES MOLIMTE AKO JE LEGALNO A LEGALNO JE:gace::dontunderstand::besna::worth:
@markostar

Kao prvo, odgovaraš na temu od pre 3 godine!
Kao drugo, ovakav softver nije dozvoljen i svaka dalja priča se tu završava!
I kao treće, nemoj da spamuješ porukama! Dobio si obaveštenje kada si se registrovao da se prve 3 poruke moderišu, što znači da se neće odmah pojaviti, nego nešto kasnije. Tako da nema potrebe da slati poruku za porukom (jednu te istu) i zatrpavati forum bespotrebnim postovima! ;)




445_Po_tujte_pravila.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top