ima li prave ljubavi medju ljudima iz srbije / dijaspore?

Ja sam jednom davno bila u takvoj vezi, jako smo se voleli, znaci moguce je. Medjutim velika daljina je bila u pitanju, nedovoljno vidjanja, a mi mladi posebno za brak...i puklo je na kraju. Drugi put je bilo drugacije, bila sam zrelija, a i on, znali smo sta zelimo i evo nas jos uvek zajedno. Bilo kakva veza da je u pitanju potrebno je puno ljubavi, da oboje podjednako udju u to kao sto ti kazes, potrebno je puno privlacnosti, da oboje ponekad naprave ustupak, kompromis...
Mislim da opstanak braka nema veze odakle poticu partneri.
 
mislim da su ljudi nerealni. u nemogucnosti su da provedu mnogo vremena sa partnerom kojeg su izabrali jer su iz razlicitih drzava, pa ne mogu da zive zajedno neko vreme pre braka i vide kako bi to sve funkcionisalo. primorani su da se vencaju da bi uopste imali sansu da provere da li je ta osoba ona prava... onda normalno da ima vise sansi da brak pukne jer se cesto ne poznaju dovoljno. meni je muz francuz, imali smo vezu na daljinu dve i po godine pre braka, i da jeste malo komplikovanije nego standardna veza, ali nekog izbora i nemas kada volis nekoga a on je daleko, zar ne? ne mislim da jedna strana ulaze vise, ako ste zaljubljeni jedno u drugo, oboje rizikujete da budjete povredjeni.
 
Danijela J.:
da li je moguce da se parovi iz srbije i dijaspore pravo zavole? il ipak uvek jedan vise ulaze nego drugi? ? ko ima iskustva u tim pricama? jer ja takve brakove mnogobrojno znam, al svi su redom pucali? sta mislite zasto ?

Svakako da je moguce ali u takvu vezu je potrebno mnogo uloziti i imati bezgranicno poverenje u partnera sto je malo verovatno ali ne treba izkljuciti mogucnost, jer kad se sretnu srodne duse( A to se jednostavno dogodi i taj osecaj je neopisiv ) Moguc je svaki dogovor tj. oba partnera su spremna na kompromis. Ja takvu vezu nisam imao vec vezu sa devojkom koja je bila u drugom gradu u Srbiji veza je trajala dugo ali smo otisli svako na svoju stranu.
Upoznat sam i sa slucajevima kad se dvoje sretnu u vozu a potom i uzmu u roku od tri dana a da njihov brak traje vec dugi niz godina.
 

Back
Top