Lepota i karakter

Betty

Elita
Poruka
21.481
....gledam sad svoj pretposlednji post ostavljen na ovom podforumu, i mislim da li sam u pravu što sam napisala "loš karakter nagrdi čoveka, trajno" :)
I sve mislim da jesam! A opet...ne bih da se ogrešim o ružne ljude, verovatno među njima ima ok likova....


Hoću da vas pitam: primećujete li neku vezu između lepote i karaktera? :D
 
ja mislim da su ružni ljudi, u svojoj ružnoći postali i loši.
ja još nikad u životu nisam upoznala ružnu , a dobru osobu.
ako mi se i učinilo na prvi mah...ubrzo sam dobila dokaz da nisam u pravu.
hemoroid ima razrađen čitav naučni rad n atu temu;)
 
unutrašnja lepota - ali ako je unutra kako je ondaK VIDIMO? Ja sam 'ladno u stanju da branim tezu da se sve lepo golim okom vidi :) Slika, ton, disanje....misli, primisli....phe :D kako da ne bude lep kad BLISTA?



Ružnoća je pesimizam.
 
Apsolutno se slažem!
Nezadovoljni i iskompleksirani ljudi to pokazuju spoljnom manifestacijom-ružnoćom! I što više kompleksa, ljubomore , nesigurnosti, jada, čemera, zlobe...u njima- to oni ružniji. pa tako jednog dana samo jedan po jedan iz njihove okoline počne da konstatuje- Bože ,kako je ružna(ružan)...
To ti je ko onaj primer iz medicine(a ja doktor,pa znam)- gnoj uvek mora da izbije na površinu, pa makar i u vidu bubuljice!!!
 
marina.c:
Apsolutno se slažem!
Nezadovoljni i iskompleksirani ljudi to pokazuju spoljnom manifestacijom-ružnoćom! I što više kompleksa, ljubomore , nesigurnosti, jada, čemera, zlobe...u njima- to oni ružniji. pa tako jednog dana samo jedan po jedan iz njihove okoline počne da konstatuje- Bože ,kako je ružna(ružan)...
To ti je ko onaj primer iz medicine(a ja doktor,pa znam)- gnoj uvek mora da izbije na površinu, pa makar i u vidu bubuljice!!!


...e a ima i ono kad poružni čovek, od tuge i nesreće...mislim da se u starosti to najviše vidi, po borama i crtama mimičkim.

nego, to sa bubuljicama...mojne se vređamo sad. doktorka :lol:

U suštini sva lepota je ondaK u onom "utisku simpatičnosti"? :)
 
Betty:
....gledam sad svoj pretposlednji post ostavljen na ovom podforumu, i mislim da li sam u pravu što sam napisala "loš karakter nagrdi čoveka, trajno" :)
I sve mislim da jesam! A opet...ne bih da se ogrešim o ružne ljude, verovatno među njima ima ok likova....


Hoću da vas pitam: primećujete li neku vezu između lepote i karaktera? :D
Mislim da Sluzba moze da prometi vezu izmedju svega.
Sluzba je cudo. Svuda oko nas.
Sluzba je karakter,a mi smo svi lepota. :D:D
 
Betty:
...e a ima i ono kad poružni čovek, od tuge i nesreće...mislim da se u starosti to najviše vidi, po borama i crtama mimičkim.

nego, to sa bubuljicama...mojne se vređamo sad. doktorka :lol:

U suštini sva lepota je ondaK u onom "utisku simpatičnosti"? :)

Ma, to ja u prenesenom značenju, bwe... ;)
 
Betty:
....gledam sad svoj pretposlednji post ostavljen na ovom podforumu, i mislim da li sam u pravu što sam napisala "loš karakter nagrdi čoveka, trajno" :)
I sve mislim da jesam! A opet...ne bih da se ogrešim o ružne ljude, verovatno među njima ima ok likova....
Hoću da vas pitam: primećujete li neku vezu između lepote i karaktera? :D
Hmm..pa da, ljudi deformisani na neki nachin opakiji su i nekako...zli.
E sada ispada da kazem da su ruzni ljudi zli, pa...
znam da se podsvesno ili sasvim svesno osecaju da
1)vidish taj nedostatak i preziresh ga
2)su inferiorniji na neki nachin
3)zavide zato shto nisi patuljak sa jednom nogom i tri zuba, kako bi se osecali bolje
spremni uvek da prasnu i divljaju jer nemaju shta da izgube, ili da sakriju...
josh nisam sreo normalnog trozubog patuljka.
E sada drugi deo 'losh karakter nagrdi choveka trajno'...hmm...
mislish poruzni spolja od ruznoga unutra...hmm...da...ok...mogu da se slozim sa tim.
Ali, nishta nije neizlechivo! :lol:
Osim smrti, naravno.
 
jaaaa...ja imam toplomer pod miiishkom...toplomer je moja spraaavaaaa...mozhda sam toplomer i jaaaa...
jaaa...ja sam na aloproluuuu...ima nekoliko daaanaaa...kako se aloprolom drogiraaam...
prehalda prehlada prehlada slinava prehlada...(prehlada - kakva rech!)

e pa da ljudi koji su siromashni karakterom su odbojni...shto bi reko nash narod "dobra je dok ne progovori"...ma nije samo karakter vetj sveuqpno to unutarnje...dusha shta li...
ja znam par fizichni hhhm pa recimo ne preterano privlachnih ljudi koji su u sushtini ultra super ljudi s kojima je provoditi vreme pravo zadovoljstvo...devojka u koju sam ja bio zaljubljen vetjini ljudi nije bila nishta do prosechna...naravno za ljubav i te stvari pozheljno je da fizichki atributi budu hhhm uskladjeni..al nije presudno

josh po jednu sholju chaja pa da polezhemo pod astal...hey ho
 
Betty:
unutrašnja lepota - ali ako je unutra kako je ondaK VIDIMO? Ja sam 'ladno u stanju da branim tezu da se sve lepo golim okom vidi :) Slika, ton, disanje....misli, primisli....phe :D kako da ne bude lep kad BLISTA?



Ružnoća je pesimizam.
I ja sam u tom fazonu... na sopstvenom primeru sam naucila... ruzna sam kada sam tuzna
 
Ne slazem se sa teorijom da se "sve lepo golim okom vidi" !!!!

Imala sam priliku da u svom dosadasnjem zivotu upoznam ljude koji su fizicki izgledali kao andjeli ali su zato isti po pitanju karaktera i psihe bili nakaze!
 
Breaking:
Hmm..pa da, ljudi deformisani na neki nachin opakiji su i nekako...zli.
E sada ispada da kazem da su ruzni ljudi zli, pa...
znam da se podsvesno ili sasvim svesno osecaju da
1)vidish taj nedostatak i preziresh ga
2)su inferiorniji na neki nachin
3)zavide zato shto nisi patuljak sa jednom nogom i tri zuba, kako bi se osecali bolje
spremni uvek da prasnu i divljaju jer nemaju shta da izgube, ili da sakriju...
josh nisam sreo normalnog trozubog patuljka.
E sada drugi deo 'losh karakter nagrdi choveka trajno'...hmm...
mislish poruzni spolja od ruznoga unutra...hmm...da...ok...mogu da se slozim sa tim.
Ali, nishta nije neizlechivo! :lol:
Osim smrti, naravno.

pa jeste....:) A s druge strane imaš bunt ljudi sa posebnim potrebama na temu zašto je kapetan Kuka prikazan kao HROM, nisu svi ljudi koji su na neki način oštećeni i ZLI :? Oni misle da je čovečanstvo DEMONIZOVALO ne-lepe ljude....i možda su u pravu :idea:
Zato sam se ogradila ;)
Fakat je je da je sve osim smrti popravljivo. Ali ja i dalje volim dopadljive :)
 

Back
Top