Puknuta glava

jovans

Zainteresovan član
Poruka
437
na Kadetta i kaplje mi voda u stublinu. Kada odstoji neko vrema ugasen nakaplje voda u stublinu i kada ga upalim radi na tri svecice dok ne izbaci vodu. To ce mi biti veliki problem zimi. Hocu da zalijem kanal kroz koji prolazi voda i koji je pukao. To moze sa tecnim metalom jedino sto ne znam svojstva i karakteristike tecnih metala. Da li postoje aluminijumski, celicni i sl. tecni metali ? Pitam zbog toga sto je glava (pretpostavljam) aluminijumska (ili neka legura Al) pa bi trebao da bude i tecni metal kojim budem zalio kanal. Zanima me i posto je taj tecni metal, gde ima da se kupi i u kolikom je pakovanju ?

KOJA SU VASA MISLJENJA ???
SRBIJA.
 
Brate mili... s cim si ti nashao da se igras... :roll:

Ajde ovako... uzmi tu glavu pod mishku, svrati do BG-a u Dimitrija Tucovica 144 u radionicu za mashinsku obradu i remont delova motora "Stanko Misic", pokazi im problem i konsultuj se lepo sa njima sta i za koje pare mogu da ti urade.

A iskreno, sam se ne zaebavaj, ne bitno sto si iz oblasti mashinstva, vidim da pojma nemas o cemu pricas, jer bi bar odokativno znao kakva ti je radionica potrebna za to sto i naumio u kucnoj radinosti da uradis :roll:
 
KLL ti je lepo rekao, odnesi ljudima koje se bave glavama motora jer najverovatnije znaju kako da rese problem koji nije redak. Pucaju glave ljudima na motorima, posebno dizelima na nekim modelima, bar koliko sam ja cuo. Ako sam uradis to je za pohvalu ali ako napravis stetu a pri tom platis dihtung glave onda nisi nista uradio.
 
Moj drugar je pre par godina kupio Seat ibiza auto ali dizel, model koji je toliko redak da ne postoji glava za njega u Srbiji. E, ta glava je pukla i nije mogao niko da mu resi problem jer je posle prvog zagrevanja ona opet pucala. Resenje je nasao nas drug koji je vrsan mehanicar i koje je jedino ispalo kako treba. Auto radi bez problema ali tajnu kako je resio problem ne odaje ni za zivu glavu. Mozda je najbolje cak da kupis drugu glavu. Prezali pare.
 
King 7:
Moj drugar je pre par godina kupio Seat ibiza auto ali dizel, model koji je toliko redak da ne postoji glava za njega u Srbiji. E, ta glava je pukla i nije mogao niko da mu resi problem jer je posle prvog zagrevanja ona opet pucala. Resenje je nasao nas drug koji je vrsan mehanicar i koje je jedino ispalo kako treba. Auto radi bez problema ali tajnu kako je resio problem ne odaje ni za zivu glavu. Mozda je najbolje cak da kupis drugu glavu. Prezali pare.

sigurno je zalijepio zvakom...xexexxeeexx
 
jbt šta se jajariš za 100 evra, koštaće te mnoogo više ako zayebeš stvar:roll:
koliko god da si mehaničar...u duši:lol:
ae bre..znam jednog koji se tako igrao..pa posle kupio i novu glavu....
 

Back
Top