Asus radeon 9550

boko46

Početnik
Poruka
29
Imam ovu video kartu mozda dve godine, ali jos neznam dali imam dobar drajver za nju i dale koristim sve mogucnosti sta ona pruza.Molio bih nekoga tko ima iskustvo sa istom kartom da mi pomogne.
 
Ja sam skinuo nove drajvere(Power Color 9550,256 mb,128 bit), medjutim on nece da prihvati uopste, (desktop se prebaci na 4bit boje,ne mogu podesavati, control center mi prepozna kartu,ali ima ne moze se otvoriti), mada na ati sajtu pise, da podrzava. Pre instalacije skinuo sam stare,a imam .NET FW 1.1, i 2.0. Trenutno imam februarske.
Vazno!Sa atitoolom da li mogu ostaviti na 300/450mhz?
Thanks!
 
Probao sam, GPU je ladno otišao do 320, bez artifakta, pa sam ga onda prekinuo, a za memoriju mislio sam onu dupliranu frekvenciju, a realnu sam mislio na 225, (pustio sam do 230) šta kažeš na to?
A u vezi drajvera?
Hvala unapred!
 
Kornel:
Probao sam, GPU je ladno otišao do 320, bez artifakta, pa sam ga onda prekinuo, a za memoriju mislio sam onu dupliranu frekvenciju, a realnu sam mislio na 225, (pustio sam do 230) šta kažeš na to?
A u vezi drajvera?
Hvala unapred!

Prilikom instalacije drajvera za grafiku mora biti iskljucen antivirus, ume da pravi probleme!?
 
Nece novi drajver.
Ni onaj,skinut sa sajta ATI-ja,ni sa sajta Power Colora,ostaje ono isto:rezolucija 640x480,4bit color.
Sa Omega nece ni win da se pokrene,samo u SafeMode.
Sa februarskim Catalistom tera kao zmaj, Flatout2,na 1024x768.
Da nije ovo,sto sam vec probao overklok pre(trenutno nemam instaliran atitool,nit sam imao na ovom Winu)?
Jer starost drajvera utice na performanse igara?
Hvala!
 

Back
Top