filozofija

  • Začetnik teme hippiegirl
  • Datum pokretanja
kako nije tacno?!polaze se 'uvod u filozofiju','teorija saznanja' i 'istorija filozofije I'(+ jos 3 kolokvijuma za predmete koji se slusaju 4 semestra,ali to moze da se ostavi i za januar sledece godine)
 
odgovor za lucretia-u:iz surcina.sto se tice psihologije,to je izborni predmet,a na kraju prve godine,tj.drugog semestra se polaze kolokvijum-samo pismeno,po sistemu visestrukog izbora(zaokruzivanje),a sam ispit se polaze na kraju cetvrtog semestra.
 
znate li koliko konkurise ljudi na filozofskom faksu u bg odsek filozofija na onih 100 mesta???nigde ne mogu da nadjem ni rang liste...hvala unapred ako neko odgovori
 
Nietzsche:
Ja sam u Nisu. Inace, mi imamo 6 predmeta na prvoj godini, 4 za uslov. Dao sam uslov ali Uvod nisam polagao. Nije tesko dati Uvod, ali ja cu ga verovatno polagati tek u septembru, jer cu kroz drugu godinu procitati jos mnogo sta i tako imati sanse za bolju ocenu (9 ili 10). Ne treba strepeti zbog Uvoda... a poznat mi je taj strah... iz moje grupe jos niko nije dao (niti polagao) Uvod.

Kazi mi, jesi li i ti na drugoj godini? Da li spremas Istoriju filozofije II?
 
vgajic@szs.sv.gov.yu:
Nietzsche:
Ja sam u Nisu. Inace, mi imamo 6 predmeta na prvoj godini, 4 za uslov. Dao sam uslov ali Uvod nisam polagao. Nije tesko dati Uvod, ali ja cu ga verovatno polagati tek u septembru, jer cu kroz drugu godinu procitati jos mnogo sta i tako imati sanse za bolju ocenu (9 ili 10). Ne treba strepeti zbog Uvoda... a poznat mi je taj strah... iz moje grupe jos niko nije dao (niti polagao) Uvod.

Kazi mi, jesi li i ti na drugoj godini? Da li spremas Istoriju filozofije II?
 

Back
Top