Karaoke okrsaj...

Sama ideja o karaokama je toliko deplasirana i dosadna da me cudi da se neko setio da pravi ceo serijal emisija o tome. Meni nikad nije bilo prijatno da slusam ljude koji (uglavnom) nemaju sluha kako se dernjaju u mikrofon, pri cemu bece oci u ekran jer kao ne znaju tekst, i glupavo se njisu uz uproscene melodije koje zvuce kao da ih svira neko dete nizeg razreda osnovne škole na metalofonu ili melodici. Ako na sav taj truo koncept dodamo voditelja koji je glumata zvezdu i upinje se da bude duhovit, i umisljene goste koji misle da je gledaocima zanimiljivo da gledaju kako se klate i pevaju neke pesme iz naftalina, onda dobijemo ono sto smo imali prilike da vidimo - jednu ocajnu i do zla boga dosadnu emisiju. Gledati te uobrazene goste i isfoliranog voditelja kako se krevelje i bacakaju po studiju, nije ni zanimljivo, ni smesno nego MUCNO.
 
Honeylady:
Sama ideja o karaokama je toliko deplasirana i dosadna da me cudi da se neko setio da pravi ceo serijal emisija o tome. Meni nikad nije bilo prijatno da slusam ljude koji (uglavnom) nemaju sluha kako se dernjaju u mikrofon, pri cemu bece oci u ekran jer kao ne znaju tekst, i glupavo se njisu uz uproscene melodije koje zvuce kao da ih svira neko dete nizeg razreda osnovne škole na metalofonu ili melodici. Ako na sav taj truo koncept dodamo voditelja koji je glumata zvezdu i upinje se da bude duhovit, i umisljene goste koji misle da je gledaocima zanimiljivo da gledaju kako se klate i pevaju neke pesme iz naftalina, onda dobijemo ono sto smo imali prilike da vidimo - jednu ocajnu i do zla boga dosadnu emisiju. Gledati te uobrazene goste i isfoliranog voditelja kako se krevelje i bacakaju po studiju, nije ni zanimljivo, ni smesno nego MUCNO.

ne smaraj emisija je bash dobra!!!
 
glupa mu je fora za spushtanje i ponekad su pesme izvuchene iz..... da ne kazhem chega, i ona njegova kosa je uzhasna, ali ovako emisija nije losha....................
e, da, josh zameram shto pobedi zhena nema pojma da peva.........
 
koliko su hvalali reko aj da pogledam
gledam i ne verujem
ovi sa b92 su trsli nacisto
sta je sledece
preuzimanje licence za 48 sati svadba ili mozda leteci start
neka osnuju i muzicku kucu tipa granda ili tako nesto
 
chypawa_18:
glupa mu je fora za spushtanje i ponekad su pesme izvuchene iz..... da ne kazhem chega, i ona njegova kosa je uzhasna, ali ovako emisija nije losha....................
e, da, josh zameram shto pobedi zhena nema pojma da peva.........

Kad vidim onu njegovu kosu dobijem taku želju da ga ošišam na nulu....Najbolja mu je provala kada da one palice da ga udare u glavu i viče ne po licu nemojte da me unakazite završiću na radiju :roll: .........ko da je lepotan :shock:
 
Belgrade girl:
Nego jel ono bila Aleksandra Kovac?
Pa gde pozva izvodjaca\kompozitora u karaoke?!
E kad smo vec kod nje,idem da vidim jel ima neka tema o njoj!

Ijuuuuuuuu, sto je ispala nekako bre muzicki skroz neobrazovana??? :shock: Sta joj bi? Pa nijednu pesmu nije znala (reci, cak ni ritam)...pa gleda levo , desno, obrce oci, pokusava da se snadje....Na kraju me bilo sramota... :?
Ste gledali?
 

Back
Top