Alan Ford

Šakal

Elita
Poruka
17.385
Kultni strip.Mislim na nekadašnja izdanja iz ex Yuge...nekome je bio hobi....mnogi su skupljali...ja takođe....:D
Omiljeni lik iz pomenutog stripa mi je bio sir Oliver....vama?:lol:
Halo Bing....kako brat....opet je u ćorci?Drpio tovar sardina....sa otpada....mladac...nema stila....:lol:
Ko se seća neka doda neku umotvorinu iz Alan Forda....Grunf ih je imao na tone...Bob Rock....Jeremija......:arrow:
 
Sjajna tema :D I ja sam imala mnogo brojeva dok mi poplava u stanu nije zbrisala sve :(
Smotani Alan je fenomenalan lik... ali glupavi pas Nosonja :lol: tražila sam roditeljima
da mi nabave istog takvog psa :lol:
Omiljen mi je Grunf... nema reči, samo dela :D i to kakva :lol:
 
Ako bi neko da se podseti stripa, a ni jedan mu nije pri ruci ili nisu preživeli sve ove godine, može pojedine epizode (brojeve) da vidi ovde. Takođe prilika i za one koji nisu nikada imali prilike da čitaju Alan Forda, da vide kako to izgleda. Možda Alan Ford klub dobije još nekog zaljubljenika (zaluđenika)? :)
 
Нема више ту драж од кад наши преводе, са хрваштином је имао посебан шмек. Или је то само ствар навике,али када сам читала са нашим преводом једноставно ми није представљало задовољство.
 
lollla:
Нема више ту драж од кад наши преводе, са хрваштином је имао посебан шмек. Или је то само ствар навике,али када сам читала са нашим преводом једноставно ми није представљало задовољство.

Slažem se potpuno.
 
bojan p:
Ako bi neko da se podseti stripa, a ni jedan mu nije pri ruci ili nisu preživeli sve ove godine, može pojedine epizode (brojeve) da vidi ovde. Takođe prilika i za one koji nisu nikada imali prilike da čitaju Alan Forda, da vide kako to izgleda. Možda Alan Ford klub dobije još nekog zaljubljenika (zaluđenika)? :)
to, kralju
 
br 1 je pitao za cijenu necegga ...odgovor je bilo da je skupo..
A jel moze jeftinije??? pita br 1...

"Ako zelis pobijediti, ne smes izgubiti "...

neko je pitao Tko pljacka banke?
starac gluvi ponavlja Tko mljacka barke???
...itd

meni su svi likovi cool :cool: Bob Rock ... narocito...
 

Back
Top