trazi se
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: trazi se

srdjan iz nisa
    Guest

Podrazumevano trazi se

trazim adresu mog ujaka milivoja stojiljkovica iz perta. bio bih vrlo zahvalan, da ukoliko je nekome poznata,da mi je posalje. u pitaanju su ozbiljni porodicni problemi.

Guest

Podrazumevano Re: trazi se

Citat Original postavio srdjan iz nisa
    trazim adresu mog ujaka milivoja stojiljkovica iz perta. bio bih vrlo zahvalan, da ukoliko je nekome poznata,da mi je posalje. u pitaanju su ozbiljni porodicni problemi.
    jel ti je ovo jedino resenje ili...sigurno ima kontakt sa dijasporom negde?? ili tako nesto

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ako mogu nije frka Niski

Ja cu vrlo rdo da ti pomognem ako mogu a to znaci da cu da pogledam u White Pages ako je telefon prijavljen na njega dobijas adresu

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ako mogu nije frka Niski

Citat Original postavio unlike018
    Ja cu vrlo rdo da ti pomognem ako mogu a to znaci da cu da pogledam u White Pages ako je telefon prijavljen na njega dobijas adresu
    Nasao sam ovu adresu: 6 Hollingsworth Way Leeming 6149 i mob:0405693433 ali ova adresa je na ime Stojilkovic M znaci prezime se razlikuje za jedno "J" ali znajuci Australce vrlo moguce da su pogresili Nasao sam i ove adrese: Stojiljkovic M. 59 Churchlands Ave Balcatta 6021 mob:0411223082; Stojiljkovic M. 2 Bantock Joondanna 6060 i kuci tel:94449128 i treba da upises "Perth WA" mada to sigurno znas. Nadam se da sam ti pomogao Niski

Slične teme

1. Ko trazi - nadje (to sto ne trazi, valjda)
    Autor T-Zex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 29.06.2006., 19:29
  2. trazi,trazi,pa ces naci ?
    Autor PRETRAZIVAC u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.04.2005., 18:51
  3. Ona traži njega - On traži nju
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.03.2005., 01:00

Pravila za slanje poruka