Vrooom

Timmee

Obećava
Poruka
62
Od dana kad sam ih cuo uzivo ne mogu da ih izbacim iz glave. Mala grupa genijalaca. Potencijalni brend koji bi mogao da bude nasa lozinka za ovaj veliki svet.
Jel ima koga ovde da zna nesto vise o njima, gledao neku njihovu predstavu ili ima da kaze bilo sta o njima?
Ja imam - mnogo su je*eno dobri!
 
Pretera ga... u ovoj zemlji ima daleko boljih muzicara od njih, daleko, daleko boljih (cak ne raciunajuci sva ona imena koja sada ne zive na ovim prostorima)... OK su oni, nema sta... ali oni koji su imali sta da pokazu svetu odavno su to vec ucinili ili cine... Problem je to sto si neobavesten... dakle, citaj malo, tek da vidis sta si sve propustio.
 
Ja sam ih videla uzivo i slazem se sa Nikodimom......previshe elektronike i previshe sladunjavo za moj ukus...a i ona devojka nekako ima piskav glas....Mada stoji to da su super uvezbani i da imaju energiju...
 
Elektronika je taman s merom, ali sto sladunjavi?
Mislim da ljudi imaju ogroman potencijal.
Dobro, jesam preterao u opisu malo. Mozda je to zbog t***e...
A sta sam to propustio? Mislim, znam da jesam propustio puno od kako ne gledam TV ali ukratko - sta? Da nisu i oni kao block out... ?
Ono o njima sam rekao na osnovu njihovog zivog nastupa i preslusanih albuma, bez uticaja istorije na dozivljaj.
 
Propustio si mnogo imena domace muzicke scene koja nastupaju i koja su priznata sirom sveta, dok recimo za Vroomovce ne verujem ni da su culi "napolju". Htedoh reci da vec odavno imamo te "karte" kada je muzicka scena u pitanju...
I nije samo rec o TV-u, postoje i mnoge drugi nacini da se nesto cuje, vidi, dozivi... ;)
 

Back
Top