VELIKI BRAT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U temu: kako ismejati narod i napraviti jos vece idijote od njih nego sto vec jesu!!

Ali, kad neko od njih bude uzeo 100.000.00 eura na kraju balade, pitacu vas koj je blesav. Da li vredi za 100 dana izglupirati se i uzeti lovu u svoj dzep, ili glumiti smekera i biti dekintiran i nafuran, kao to mi je ispod nivoa?! Bar ce se dobro izezati. Morate priznati da je krajnje jedinstveno iskustvo! A oni koji budu otisli praznih saka, moci ce sebi da kazu da su bar jednom u zivotu stvarno probali da urade nesto da bi dosli do tolikih para!
 
UnaMay:
U temu: kako ismejati narod i napraviti jos vece idijote od njih nego sto vec jesu!!

Ali, kad neko od njih bude uzeo 100.000.00 eura na kraju balade, pitacu vas koj je blesav. Da li vredi za 100 dana izglupirati se i uzeti lovu u svoj dzep, ili glumiti smekera i biti dekintiran i nafuran, kao to mi je ispod nivoa?! Bar ce se dobro izezati. Morate priznati da je krajnje jedinstveno iskustvo! A oni koji budu otisli praznih saka, moci ce sebi da kazu da su bar jednom u zivotu stvarno probali da urade nesto da bi dosli do tolikih para!


Oni ce i sa parama i bez njih biti idioti. Boze mene je nekad blam za njih...
A da bi dosli do tolikih para mogu i loto da igraju, otprilike je ista sansa da ce nesto da dobiju, samo sto se nece toliko blamirati.
Mada imam utisak da su ti ljudi toliko glupi da oni na to nece gledati kao na blamiranje nego ce misliti da su najveci carevi, sto je prosto uzasno. Pobednik ce onda da misli da je bolji od ostalog sveta zbog toga sto ga je 2 miliona ljudi gledalo kako se*e ili pisa...mislim stvarno....ima li granica...
 
UnaMay:
Ali, kad neko od njih bude uzeo 100.000.00 eura na kraju balade, pitacu vas koj je blesav.
sta idiot moze pametno da uradi sa tom lovom... mislim da su organizatori stvarno najgori ljudi zato sto su to uradili... ima toliko zanimljivijih, normalnijih i snalazljivijih ljudi, a oni su namerno debile birali... ti ljudi ne mogu sami da zive u onoj kuci koliko su nesposobni... i jos nesto... cuo sam da su nekog lika izbacili samo zato sto se ponasao kao kreten, a to mu je veliki brat zadao kao zadatak da ne bi bio izbacen... to stvarno nema smisla...
 
Umesto da tim parama nagradjuju ljude koji su nesto korisno uradili, oni daju pare debilima i pritom ih teraju da budu jos veci debili nego sto jesu. Covece kad to gledam imam osecaj da se nalazim u suprotnom univerzumu.
Takodje me je neprijatno iznenadilo to sto je B92 odlucio da emituje takvu vrstu zabave. Jos sam nesto i ocekivala od njih na pocetku, a sad su se srozali cak ispod pinka. Katastrofa, ali zaista...
 
Sta reci... ovakav vid zabave je najpopularniji. Grand Show je sr*nje zestoko ali ruku na srce, i tu nemate sta da prigovorite, mlate pare. A zasto? Zato sto na zalost, ima mnogo, kazem MNOGO ljudi koji to vole i gledaju. E, veliki brat je u istom rangu, a sve te medijske kuce i sponzori moraju da zarade pare, jel tako? E bas zato to sve tako izgleda kako izgleda! Da je nesto pametno, ne bi bilo na taj nacin izeksponirano, islo bi malo teze da se izreklamira. A grand se vrlo lako reklamira jer je masa zainteresovana, a da ne pricam o tome kako ljudi vole da tracare, gledaju druge kako se glupiraju i ogovaraju ih i ostalo sto ide uz to. *ebi ga, tako je....
 
nemam pojma zasto ali zanimljivo je gledati ove "ukucane" kako se pate...he he :twisted:
nego...ja mislim da ova jelena najpametnije igra, miki je bio lik ali je poceo extra da smara sa njegovim zakljucima. onda...crnogorac me nervira i da za marka sam mislila da je ok, ali je uobrazen maximalno! aj tako malo da ih prokomentarisem :p
aj ljudi c ya
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top